Casumo - Languages

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Languages

Kur zgjidhni një kazino në internet, sigurohuni që ajo të mbështesë gjuhën tuaj amtare për shkak të avantazheve dhe përfitimeve të shumta që kjo mund të ofrojë.

Nuk mund të mbështetesh gjithmonë te Google Translate ose shërbime të tjera përkthimi, sepse ato mund të jenë të pasakta dhe disa informacione të faqes së internetit të kazinosë mund të jenë të vjetruara.

Mund të mashtroheni dhe të hutoheni, duke ju bërë të paaftë të përmbushni kërkesat e basteve, të mos kuptoni shërbimet e mbështetjes së klientit ose të mos jeni në gjendje të lexoni të gjitha termat dhe kushtet.

Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të zgjidhni një kazino në internet që do t'ju lejojë të luani në një gjuhë që jeni rrjedhshëm.

Anglisht, Danisht, Suedisht, Finlandisht, Gjermanisht dhe shumë gjuhë të tjera janë në dispozicion në Casumo Casino UK. Nëse mund të hyni në faqen e lojërave të fatit, ka shumë të ngjarë që ai të mbështet gjuhën tuaj amtare.

Ndryshe nga shumica e faqeve të basteve esports, ndryshimi i gjuhëve në Casumo mund të jetë kompleks. Megjithatë, faqja e basteve esports vendos automatikisht gjuhën në vendndodhjen e lojtarit. Kjo mund të shihet si një mënyrë tjetër për të censuruar vendet në listën e bllokimit të faqes në internet nga përdorimi i sajtit.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Bandy
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Casumo Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (20)
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
GreenTube
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)