Vlerësimi i librave Casumo - Games

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Games

Ndërsa shumica e prodhuesve tradicionalë të basteve kanë hequr dorë nga bumi i eSports, Casumo vazhdon të zhvillojë opsionet e tij të basteve eSports për lojtarët. Counter-Strike Global Offensive (CSGO) dhe Legends of Legends janë vetëm disa shembuj të lojërave të ndryshme të disponueshme.

Departamenti i eSports ka një gamë të gjerë aktivitetesh mbështetëse dhe shumë tregje bastesh, siç do ta zbuloni nëse kontrolloni vlerësimet e eWinner. Për shembull, Casumo ju lejon të vendosni baste në 16 tregje të ndryshme për një turne standard CSGO intel të mjeshtrave ekstremë.

Sportet më të njohura

Një veçori tjetër e jashtëzakonshme e Casumo janë turnet e shumta të disponueshme në sit. Do të zbuloni konkurse në Dota 2, CS:GO, League of Legends, Fortnight dhe Overwatch, të cilat do t'ju ofrojnë një përvojë të shkëlqyer të lojërave në internet.

Video-loja më e njohur me gjuajtje në person të parë është Counter-Strike: Global Offensive, ose CS:GO. Ju mund të bastni për këtë në Casumo dhe libra të tjerë ligjorë eSports.

Bastet para ndeshjes janë një argëtim i njohur në mesin e CSGO entuziastësh pasi u lejon atyre të parashikojnë rezultatin e një loje para se ajo të fillojë. Rritja e nivelit tuaj të interesit në një lojë duke vendosur një bast si ky konsiderohet një kumar më i rastësishëm.

Duke vendosur baste ndërsa loja është ende në proces, do të kaloni një kohë të mirë. Kjo njihet si bast live, dhe aksionet janë më të rëndësishme dhe ndryshojnë gjatë gjithë lojës me rënien e kohëmatësit.

Baste të drejtpërdrejta në eSports

Casumo ofron baste live. Megjithatë, ka një kufizim për këtë ngjarje: është ekskluzivisht fokusuar në sportet kryesore.

Kjo do të thotë që lojërat më pak të njohura të paraqitura nga platforma nuk do të kenë mbështetje të basteve live. Në të kundërt, titujt klasikë si League of Legends, CSGO, HearthStone, League of Legends dhe FIFA do të kenë këtë opsion.

Platforma përfshin një shërbim transmetimi, i cili është minimal, por plotëson kriteret thelbësore për të bërë gjithçka në një vend. Transmetimi është i aksesueshëm njëkohësisht me bastet live; Esportet që përshtaten në këtë kategori janë më të njohurit, ndërsa ato të voglat apo ato në zhvillim janë në listën e pritjes.

Liga e Legjendave

League of Legends (LoL), i njohur ndonjëherë si League, është një arenë beteje në internet me shumë lojtarë që është rritur në popullaritet që nga fillimi i saj në tetor 2009. Casumo gjithashtu përmban një bollëk tregjesh dhe shpërblime masive për League of Legends.

LoL është një lojë ekipore me ritme të shpejta RTS që është mjaft emocionuese për të gjitha llojet e tifozëve dhe lojtarëve.

Numri i lojërave të aksesueshme është i konsiderueshëm, veçanërisht në lojërat që çojnë në Worlds. Në këtë kampionat vjetor, lojtarët më të mirë në rangun e LoL dhe skuadrat më të mira në rajonet e tyre përkatëse luftojnë për të drejtën e pretendimit të titullit të Champions League of Legends World.

Dota 2

Dota 2 është një lojë strategjike në kohë reale që kërkon shumë vendime taktike, perspektiva inteligjente dhe një standard të lartë të koordinimit të ekipit.

Shumica e shërbimet e basteve esports pranojnë baste DotA 2. Është i disponueshëm në shumicën e kundërshtive të specialiteteve dhe ngjarjeve një herë, me lloje të aksioneve duke përfshirë bastet kokë më kokë në ndeshjet e entiteteve dhe kampionët e turneut, të tilla si The Invitational.

Ka shumë mundësi dhe mundësi për bastorët Dota në lidhje me bastet live. Bastet në lojë janë një formë më tërheqëse e basteve, veçanërisht për Dota, pasi ndiqni veprimin drejtpërdrejt dhe bazoni strategjinë tuaj të basteve në ngjarjet e ndeshjeve.

Trima

Ndjesia më e fundit e sporteve elektronike është gjuajtja në personin e parë të Riot Games VALORANT. Kombinimi origjinal i lojës i të shtënave taktike dhe personazheve të dallueshëm të kujton CS:GO, Overwatch dhe League of Legends.

VALORANT është pritur me krahë të gjerë nga tifozët e të dyja ndeshjeve. Shikueshmëria e lojës në Twitch arriti kulmin në mbi 1.7 milion, dhe hyrjet javore të lojtarëve për t'u ngjitur në rangun e tyre VALORANT janë ende në miliona. Ky audiencë e madhe tani e ka zhvendosur fokusin e saj te industria e lulëzuar e sporteve VALORANT dhe bastet Valorant.

Disa nga ngjarjet më domethënëse në VALORANT janë turneu i kampionëve, Game Changers, Red Bull Campus Clutch dhe Conquerors Championship - ngjarje që me siguri garantojnë një bast ose dy.

FIFA

FIFA është një nga lojërat më tërheqëse dhe argëtuese Esports për t'u parë. Është magjepsëse të shohësh lojtarë profesionistë të FIFA-s të luftojnë kundër njëri-tjetrit, të shënojnë gola spektakolar dhe t'i trajtojnë lojtarët e tyre sikur të jenë plotësisht automatikë.

Është një lojë fantastike Esports me konkurrencë pothuajse në jetën reale mes lojtarëve dhe ekipeve më të mira. Kjo e bën atë tërheqës si për bastet me përvojë ashtu edhe për ata të papërvojë - shumë veprime dhe shumë baste.

Sportet e FIFA-s është zgjeruar në mënyrë dramatike me kalimin e viteve, ku viti 2022 është një vit me tre gara të rëndësishme të organizuara nga FIFA, duke përfshirë Serinë e Klubeve FIFAe 2022, Serinë e Kombeve FIFAe 2022 dhe Kupën e Botës FIFAe 2022.

Call of Duty

Call of Duty është tashmë një emër i njohur. Me konkurrencën e re të nivelit elitar, ajo synon të arrijë majat e renditjes, duke mbetur e fokusuar në pamjen e madhe. Falë konkurrencës dhe turneve shumë domethënëse, sektori i esporteve Call of Duty është në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave. Me të vjen një rritje e kërkesës për bastet Call of Duty.

Edhe pse sektori i esports Call of Duty nuk është relativisht i ri, Call of Duty League (CDL) e ka ringjallur atë.

E shumëpritura Call of Duty League ka potencialin të bëhet gjëja tjetër e madhe në sektorin e esports. Është shumë fitimprurës, ka të gjithë talentin kryesor të Call of Duty dhe integron ekipet si partnerë të drejtpërdrejtë.

Total score10.0
Përfitimet
+ Aplikacioni i disponueshëm
+ Tërheqje të pakufizuara
+ Dizajn i pastër

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Bandy
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
iWallet
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Casumo Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Gjermania
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (20)
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
GreenTube
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)