CampoBet - Support

Age Limit
CampoBet
CampoBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Support

Një departament i mirë i shërbimit ndaj klientit veçon një faqe bastesh eSports nga konkurrentët e saj. Ata që kanë luajtur baste eSports online e dinë mirë këtë fakt.

Stafi mbështetës i Campobet përbëhet nga specialistë miqësorë me njohuri të konsiderueshme të industrisë së lojërave të fatit për të ndihmuar bastorët me çdo shqetësim. Nëse lojtarët kanë ndonjë pyetje ose shqetësim, ata janë këtu për të ndihmuar.

Si mund të kontaktoj CampoBet?

Në çdo kohë të ditës apo natës, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës të shërbimit të basteve CampoBet eSports dhe të presin një përgjigje të shpejtë. Biseda e drejtpërdrejtë dhe emaili janë metodat e komunikimit të disponueshme për ata që kanë nevojë për mbështetje.

Këtu janë mënyrat për të kontaktuar Campobet.

Shumica e bastorëve preferojnë të përdorin metodën e bisedës live, pasi ajo mund t'u marrë atyre përgjigje të menjëhershme. Lojtarët mund të kenë nevojë të fusin emrin dhe adresën e emailit për të filluar një bisedë të drejtpërdrejtë me stafin e tyre të mbështetjes së klientit.

Metoda e emailit mund të jetë më e mirë për shqetësime më të ndërlikuara dhe CampoBet garanton përgjigje brenda 45 minutave.

Ndërsa zona e FAQ është e dobishme për shqetësimet më themelore, disa përgjigje mund të jenë më informuese. Për më tepër, është e rëndësishme t'u kujtoni bastorëve se ata duhet të kontaktojnë shërbimin e klientit për të marrë ofertën fillestare dhe shumicën e stimujve CampoBet.

Gjuhët mbështetëse

Pavarësisht opsioneve të ndryshme gjuhësore të faqes në internet, gjuhët e mbështetjes së klientit duken të kufizuara. Për momentin, e vetmja gjuhë mbështetëse e disponueshme është anglishtja.

Kjo mund të përbëjë një problem me bastorët që nuk e njohin mirë gjuhën, pasi ata mund të kenë vështirësi në komunikimin me mbështetjen e klientit për shqetësimet ose pyetjet e tyre.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (52)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
7StarsPartners
ShtetetShtetet (10)
Brazili
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rusia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BF Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Golden Rock Studios
GreenTube
Inspired
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming