Vlerësimi i librave CampoBet - Languages

Age Limit
CampoBet
CampoBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Languages

Një nga konsideratat thelbësore për lojtarët e basteve në një faqe bastesh eSports është disponueshmëria e mbështetjes gjuhësore në disa gjuhë. Megjithatë, është ai që neglizhohet më shumë. Bastorët do të duan të gjejnë një faqe bastesh eSports që u jep atyre mjetet për të ditur rreth mjedisit të tyre të lojërave, duke i lejuar gjithashtu të vendosin baste.

Nëse nuk ka alternativa të mjaftueshme gjuhësore, bastorët mund të mos kuptojnë kërkesat e basteve, të mos komunikojnë me mbështetjen e klientit ose madje të mos kuptojnë termat dhe kushtet. Nëse ata shkelin kufizimet për shkak të një pengese gjuhësore, llogaria e tyre mund të mbyllet dhe ata mund të humbasin paratë e tyre.

Për këtë arsye, CampoBet ka bërë përpjekje për ta bërë faqen e saj të disponueshme në një gamë të gjerë gjuhësh.

Këtu janë gjuhët e mbështetura nga faqja e basteve CampoBet eSports.

  • anglisht
  • finlandez
  • Hindi
  • hungareze
  • norvegjeze
  • polonisht
  • portugeze
  • ruse
Total score8.0
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
+ Kazino dhe baste sportive
+ Tërheqje të shpejta

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (52)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
7StarsPartners
ShtetetShtetet (10)
Brazili
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rusia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BF Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Golden Rock Studios
GreenTube
Inspired
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming