CampoBet - Games

Age Limit
CampoBet
CampoBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Games

Punonjësit do të vënë re se CampoBet ofron një gamë të gjerë të tituj të njohur të sporteve elektronike. Lojërat më të njohura për të bastuar në CampoBet janë League of Legends, CS: GO dhe StarCraft 2.

Pavarësisht se ka një numër të kufizuar eSports për të luajtur kumar, CampoBet duket se i ka zgjedhur lojërat me kujdes. Ata janë të gjithë të njohur dhe subjekt i konkurseve vjetore. Bastet specifike për çdo kompeticion të madh bëhen të disponueshme ndërsa ngjarja përparon.

Sportet elektronike më të njohura

Bastorët duhet të kenë parasysh gjithashtu se CampoBet është më shumë se thjesht një platformë bastesh eSports. Në vend të kësaj, ai ofron një gamë të gjerë opsionesh lojrash. Kjo mund të shpjegojë pse faqja e internetit nuk e ka zhvendosur fokusin e saj në lojëra më të specializuara.

Jo vetëm që Counter-Strike: Global Offensive është një nga lojërat më të njohura me qitje në person të parë në mbarë botën, por bastet në CS: GO janë gjithashtu shumë të njohura në CampoBet. Ka shumë lojëra të ndryshme dhe shumë gara të rëndësishme, si kampionati kryesor CS: GO.

Tregjet e basteve janë me përmasa të moderuara dhe pak nën mesataren e industrisë. Me skenarët standardë të fituesit të ndeshjeve, do të gjeni nga pesë deri në njëzet tregje të tjera bastesh bazuar në ngjarjen dhe ndeshjen tuaj të zgjedhur.

Kështu, megjithëse kjo nuk është optimale për ata që duan ekzotikë, do të kënaqë bastorët e rastësishëm që kërkojnë një bast të dyanshëm.

Baste live në eSports

Shërbimet e basteve në lojë dhe të drejtpërdrejta të CampoBet janë të përshtatshme dhe të thjeshta për t'u përdorur. CampoBet ka një përzgjedhje të mirë të basteve eSports në lojë me shanse të drejta.

Njerëzit munden shikoni lojën eSports dhe vendosni baste në të njëjtin ekran në CampoBet, i cili është edhe më i mirë se sa ofrojnë shumica e faqeve të basteve eSports. Funksioni i transmetimit të drejtpërdrejtë i lejon njerëzit që bastojnë në eSports të marrin vendime më të shpejta dhe thirrje më të shpejta.

Këto gjëra tregojnë se CampoBet kujdeset për klientët e saj eSports. Për më tepër, tregon se ata vlerësojnë dhe kuptojnë individët që vendosin baste eSports, gjë që është një shenjë pozitive për këdo që kërkon një faqe afatgjatë të basteve eSports.

Liga e Legjendave

Në tetor 2009, League of Legends (LoL), i njohur gjithashtu si League, u lëshua si një lojë online me shumë lojtarë. Që atëherë, loja është bërë gjithnjë e më popullore. Njerëzit që luajnë League of Legends mund të luajnë gjithashtu në CampoBet, i cili ka shumë tregje për ta dhe para të mëdha çmimesh.

Nëse një lojtari bast pëlqen lojërat RTS, atij do t'i pëlqejë LoL. Është një lojë ekipore me ritme të shpejta që tërheq shumë njerëz.

Në lojërat para Worlds, ka një pjesë të vogël të ndeshjeve që janë të arritshme. Lojtarët më të mirë në renditjen e League of Legends dhe skuadrat më të mira në vendet e tyre garojnë për titullin e kampionit botëror të League of Legends në këtë turne vjetor.

DotA 2

Dota 2 është një lojë strategjike në kohë reale që kërkon zgjedhje të shpejta strategjike dhe koordinim.

Bastet DotA 2 pranohen nga shumica dërrmuese e shërbimeve të basteve esports. Është i aksesueshëm në shumicën e ndeshjeve të specializuara dhe ngjarjeve një herë, me kategori bastesh si bastet kokë më kokë në ndeshjet individuale dhe kampionët e turneut si The Invitational.

Bastorët Dota kanë një bollëk alternativash dhe shanse për baste live. Bastet në lojë, veçanërisht në CampoBet, janë një lloj kumari më emocionues pasi mund ta shikoni veprimin të zhvillohet drejtpërdrejt ndërsa zhvilloni strategjinë tuaj të basteve bazuar në zhvillimet e ndeshjes.

Mbretërit e Lavdisë

King of Glory është një lojë e shquar e sporteve në Kinë, duke tërhequr dhjetëra mijëra spektatorë dhe me një grup të konsiderueshëm çmimesh. Një nga karakteristikat unike të KOG është se është një nga të paktat esport ekskluzive për celular.

Ndërsa tifozët mund të shikojnë lojëra në një ekran të madh, YouTube ose në platforma të tjera, të gjitha ndeshjet zyrtare mbahen në pajisje celulare. Për më tepër, është një lojë falas, duke kontribuar në tërheqjen e saj të vazhdueshme.

Në King of Glory, bastorët e CampoBet mund të vendosin baste në variabla të ndryshëm. Këtu përfshihen fituesit e ndeshjeve, golashënuesit e saktë, fituesit e raundit, skuadra e parë që nxjerr gjak dhe skuadra e parë që shkatërron një frëngji. Këto artikuj janë gjithashtu të aksesueshëm në MOBA-të e njohura si Dota 2 ose League of Legends.

Call of Duty

Seria e videolojërave Call of Duty është një popullor. Konkursi i tij i ri i nivelit elitar synon të arrijë në krye të renditjes, duke mbajtur një sy në të gjithë pamjen. Falë të gjithë konkurrencës së nxehtë dhe ngjarjeve të mëdha, tregu i sporteve elektronike Call of Duty po lulëzon tani. Rrjedhimisht, kërkesa për bast Call of Duty pritet të rritet.

Ky është një sektor i vjetër i sporteve elektronike, por Call of Duty League (CDL) e ka ringjallur atë.

Call of Duty League ka potencialin të jetë gjëja tjetër e madhe në sektorin e esports. Përveçse është tepër i suksesshëm, ai punëson talentin kryesor të Call of Duty dhe përfshin ekipe si palë të drejtpërdrejta të interesit në biznes.

Trima

VALORANT, një gjuajtës në personin e parë i zhvilluar nga Riot Games, është bërë hiti i radhës në esports. CS: GO, Overwatch dhe League of Legends kanë ndikuar në gjuajtjen taktike të tij dhe personazhet e specializuar.

VALORANT ka pritur një pritje të ngrohtë nga fansat. 1.7 milionë njerëz e shikuan Twitch-in e lojës në kulmin e tij dhe numri i hyrjeve javore për t'u ngjitur në rangun e VALORANT vazhdon të jetë në miliona. Sportet guximtare dhe lojërat e fatit guximtarë kanë tërhequr vëmendjen e atij audienca të madhe.

Ia vlen një bast në turneun e kampionëve, Game Changers, Red Bull Campus Clutch dhe Kampionati i Pushtuesve në VALORANT.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (52)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
7StarsPartners
ShtetetShtetet (10)
Brazili
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rusia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BF Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Golden Rock Studios
GreenTube
Inspired
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming