Vlerësimi i librave CampoBet - FAQ

Age Limit
CampoBet
CampoBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

FAQ

Lojtarët shpesh kanë pyetje në lidhje me ofruesit e lojërave të fatit. Ata mund të mësojnë më shumë rreth CampoBet duke kontrolluar pyetjet e bëra shpesh më poshtë.

A është Campobet i sigurt dhe legjitim?

Fakti që krijuesi i basteve ka një licencë MGA tregon se është një faqe e besueshme dhe e besueshme. Për më tepër, ajo është pjesë e së njëjtës organizatë si Betinia, Rabona dhe Librabet, të cilat të gjitha janë libralidhës me ekspertizë të gjerë në bastet online.

Email-i i konfirmimit të llogarisë sime nuk ka mbërritur. Çfarë duhet të bëj?

Nëse bastorët nuk kanë marrë një email që u kërkon të konfirmojnë llogarinë e tyre, ju lutemi kontrolloni dy herë nëse ata kanë futur adresën e duhur të emailit kur janë regjistruar në faqen e internetit. Ata gjithashtu mund të kontrollojnë dosjen e spamit.

Supozoni se adresa e emailit është e saktë, por ata nuk e kanë marrë emailin. Në këtë situatë, ata mund të përdorin funksionin e rikuperimit të fjalëkalimit. Kur ata rivendosin informacionin tuaj të hyrjes, llogaria e tyre do të konfirmohet menjëherë.

Si funksionon funksioni i rikuperimit të fjalëkalimit?

Zgjidhni butonin "Identifikohu", pasuar nga "Ke harruar fjalëkalimin?" Futni adresën e emailit të përdorur në regjistrimin e llogarisë dhe klikoni "Rivendos fjalëkalimin"

CampoBet do t'i dërgojë bastuesit një email me një lidhje për të rivendosur informacionin e tij të hyrjes. Klikoni në lidhjen dhe futni dy herë fjalëkalimin e ri në dritaren e sapohapur. Për të ruajtur informacionin tuaj të ri të hyrjes, klikoni "Ruaj ndryshimet".

Kam bërë një depozitë, por fondet ende nuk janë kredituar në llogarinë time. Çfarë të bëj?

Gjëja e parë që duhet të bëjnë bastorët është të kontrollojnë nëse llogaritë e tyre personale janë debituar. Ata duhet të njoftojnë mbështetjen e klientit nëse kanë qenë. Ekipi i kujdesit ndaj klientit të CampoBet do të hetojë dhe rregullojë situatën. Në raste të tilla, ata mund të kërkojnë një kopje të transaksionit për të kryer një hetim me ofruesin e pagesave.

Pse nuk jam në gjendje të përdor të gjitha metodat bankare të sipërpërmendura?

Procedurat bankare, siç është zakon në këtë sektor, mund të ndryshojnë në bazë të vendbanimit të përdoruesit. Krijimi i një llogarie dhe vizita në zonën e arkës CampoBet është mënyra më e lehtë për të ekzaminuar të gjitha zgjedhjet bankare për depozitat dhe tërheqjet.

Si mund të ankohem kundër CampoBet?

Libri sportiv Campobet përmban një seksion kushtuar ankesave. Procedura e Ankesës së Klientit mund të gjendet në fund të faqes së internetit. Shërbimi i Mbështetjes së Klientit është i aksesueshëm 24 orë në ditë, 7 ditë në javë për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja. Përndryshe, ju mund të paraqisni një ankesë direkt në MGA.

Total score8.0
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
+ Kazino dhe baste sportive
+ Tërheqje të shpejta

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (52)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
7StarsPartners
ShtetetShtetet (10)
Brazili
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rusia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BF Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Golden Rock Studios
GreenTube
Inspired
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming