CampoBet - Countries

Age Limit
CampoBet
CampoBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Countries

CampoBet tërheq bastore në mbarë botën për shkak të ndërfaqes së tij miqësore për përdoruesit, shanset konkurruese dhe shumë tregje bastesh në lojërat më të njohura eSports.

Si rezultat, nuk duhet të jetë çudi që CampoBet mirëpret lojtarë nga pothuajse çdo vend i planetit. Disa rregulla duhet të respektohen nga lojtarët: Për sa kohë që bastuesi është mbi 18 vjeç, ata mund të marrin pjesë.

Vendet e pranuara

Megjithëse CampoBet ka një audiencë mbarëbotërore, jo të gjitha vendet mund të përdorin shërbimin e basteve eSports. Kur bëhet fjalë për zbatimin e politikave të saj, CampoBet mund të jetë i ashpër për të mbajtur veten dhe përdoruesit e tij të sigurt.

 • Andorra
 • Antigua & Deps
 • Argjentina
 • Armenia
 • Azerbajxhani
 • Bahamas
 • Bahrein
 • Bangladeshi
 • Barbados
 • Belize
 • Benin
 • Butani
 • Bolivia
 • Bosnje Hercegovina
 • Botsvana
 • Brazili
 • Brunei
 • Burkina
 • Kamboxhia
 • Kamerun
 • Kepi Verde
 • Çad
 • Kili
 • Kinë
 • Kolumbia
 • Komoret
 • Kongo
 • Kosta Rika
 • Kroacia
 • Kuba
 • Xhibuti
 • Dominika
 • Republika Domenikane
 • Timori Lindor
 • El Salvador
 • Guinea Ekuatoriale
 • Eritrea
 • Fixhi
 • Finlanda
 • Franca
 • Gabon
 • Gambia
 • Gana
 • Grenada
 • Guatemala
 • Haiti
 • Hondurasi
 • Hungaria
 • Islanda
 • Indi
 • Indonezia
 • Irlanda {Republika}
 • Bregu i Fildishtë
 • Xhamajka
 • Japonia
 • Jordania
 • Kazakistani
 • Kenia
 • Kiribati
 • Koreja e Jugut
 • Kosova
 • Kuvajti
 • Kirgistani
 • Laosi
 • Letonia
 • Libani
 • Lesoto
 • Liberia
 • Lihtenshtajni
 • Luksemburgu
 • Maqedonia
 • Madagaskari
 • Malavi
 • Malajzia
 • Maldivet
 • Mali
 • Malta
 • Ishujt Marshall
 • Mauritania
 • Mauritius
 • Meksika
 • Mikronezi
 • Monako
 • Mongolia
 • Mali i Zi
 • Maroku
 • Mozambik
 • Myanmar, {Burma}
 • Namibia
 • Nauru
 • Nepali
 • Zelanda e Re
 • Nikaragua
 • Nigeri
 • Nigeria
 • Norvegjia
 • Omani
 • Palau
 • Panamaja
 • Papua Guinea e Re
 • Paraguaj
 • Peruja
 • Polonia
 • Katari
 • Federata Ruse
 • Ruanda
 • St Kitts & Nevis
 • Shën Luçia
 • Shën Vincenti dhe Grenadinet
 • Samoa
 • San Marino
 • Sao Tome & Principe
 • Senegali
 • Seychelles
 • Sierra Leone
 • Ishujt Solomon
 • Afrika e Jugut
 • Surinami
 • Swaziland
 • Zvicra
 • Tajvani
 • Taxhikistani
 • Tanzania
 • Tajlandë
 • Togo
 • Tonga
 • Turkmenistani
 • Tuvalu
 • Uganda
 • Ukrainë
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Uruguai
 • Uzbekistani
 • Vanuatu
 • Vietnami
 • Zambia

Vendet e kufizuara

 • Australia
 • Austria
 • Afganistani
 • Shqipëria
 • Algjeria
 • Angola
 • Bjellorusia
 • Burundi
 • Belgjika
 • Bullgaria
 • Kanadaja
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Republika Çeke
 • Qipron
 • Curacao
 • Côte d'Ivoire
 • Republika Demokratike e Kongos
 • Danimarka
 • Estonia
 • Etiopia
 • Ekuador
 • Egjipti
 • Franca dhe territoret franceze
 • Gjibraltarit
 • Guinea
 • Guajana
 • Guinea-Bissau
 • Gjeorgjia
 • Gjermania
 • Greqia
 • Hong Kongu
 • Irani
 • Iraku
 • Irlanda
 • Italia
 • Izraeli
 • Libinë
 • Lituania
 • Mianmar
 • Moldavia
 • Korea e Veriut
 • Holanda
 • Filipinet
 • Portugalia
 • Porto Riko
 • Pakistani
 • Rumania
 • Rusia
 • Arabia Saudite
 • Somali
 • Sudani i Jugut
 • Sudani
 • Siria
 • Serbisë
 • Sri Lanka
 • Sllovakia
 • Sllovenia
 • Singapor
 • Spanja
 • Suedia
 • Turqia
 • Trinidad dhe Tobago
 • Tunizia
 • Jemeni
 • Ukraina Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara të Amerikës
 • Qyteti i Vatikanit
 • Venezuela
 • Zimbabve
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (52)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
7StarsPartners
ShtetetShtetet (10)
Brazili
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rusia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BF Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Golden Rock Studios
GreenTube
Inspired
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming