Vlerësimi i librave CampoBet - Bonuses

Age Limit
CampoBet
CampoBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Bonuses

Ofertat e bonusit janë një nga avantazhet e të luajturit në një eSportsbook në internet. ESportsbooks u ofrojnë lojtarëve të rinj bonuse dhe promovime për t'i tërhequr ata. Për më tepër, përfitimet tërheqin lojtarët besnikë të qëndrojnë aktivë.

Së pari, është e rëndësishme të pranohet se bonuset janë subjekt i një sërë kufizimesh dhe kufizimesh. Merrni parasysh të lexoni termat dhe kushtet e bonusit në faqen zyrtare të CampoBet për të siguruar një kuptim të plotë të asaj që përmban bonusi dhe çfarë jo.

Bonusi i depozitës së parë

Mbani një sy për kërkesat minimale të depozitave dhe basteve pasi këto mund të ndikojnë në mënyrën se si shpenzohen bonuset tuaja. Termat dhe kushtet e bonusit mund të tregojnë gjithashtu kufizimet e shumës së basteve, duke ndikuar në rikthimin e bonusit.

CampoBet ofron një bonus bujar i depozitës së parë për çdo bastues të ri që dëshiron të provojë shërbimet e tyre të basteve eSports.

Bonusi i depozitës së parë nga CampoBet është një bonus depozite 100% i përputhur deri në 100 €.

Megjithatë, ka ndryshime rajonale. Për bastet nga Finlanda, Gjermania dhe Norvegjia, shuma maksimale e depozitës është 200 €, ndërsa për lojtarët që janë shtetas të Kazakistanit, Uzbekistanit, Kirgistanit, Taxhikistanit, Gjeorgjisë dhe Azerbajxhanit është 50 €.

Për t'u kualifikuar, shuma minimale e depozitës është 20 €, dhe bastorët duhet të luajnë me shumën e plotë të depozitës së parë të paktën një herë në një ngjarje me të paktën 1.50 koeficient.

Zbatohen T&C të tjera.

Bonusi i kthimit të parave

Bonusi 10% i kthimit të parave deri në 500 € është i disponueshëm çdo javë për të gjithë bastorët e kualifikuar dhe të regjistruar të CampoBet.

Kjo ofertë u mundëson bastorëve të rifitojnë disa nga fondet që humbën në seksionin e Sporteve për një periudhë kualifikuese si shumë bonus.

Shuma totale e humbjeve përcaktohet si bastet totale minus fitimet totale, minus çdo shumë bonus të kredituar, minus çdo tërheqje të bërë gjatë periudhës kualifikuese, minus bilancin aktual kur bastori kërkoi një kthim parash.

Bonusi minimal i kthimit të parave është 20 € me një maksimum prej 500 €. Zbatohen T&C të tjera.

50% Bonus i rifreskimit javor

CampoBet ofron një Bonus bujar 50% i rifreskimit javor deri në 500 €. Ky bonus është i disponueshëm për të gjithë bastorët e kualifikuar dhe të regjistruar të CampoBet.

Megjithatë, ka kufizime rajonale që mund të ndikojnë në kërkesat e rikthimit dhe shumën maksimale të bonusit.

Për shembull, bastorët që janë shtetas të Kazakistanit, Uzbekistanit, Kirgistanit, Taxhikistanit, Gjeorgjisë dhe Azerbajxhanit mund të marrin vetëm një maksimum prej 200 € nga Bonusi i Rifreskimit Javor.

Për t'u kualifikuar, shuma minimale e depozitës është 20 €, dhe bastorët duhet të luajnë me shumën e plotë të depozitës së parë të paktën një herë në një ngjarje me të paktën 1.50 koeficient.

Zbatohen T&C të tjera.

Bonusi i besnikërisë

Përfitime të shumta vijnë duke u bërë një lojtar VIP në CampoBet. Një nga këto përfitime janë menaxherët e llogarive personale, të cilat mund të ndihmojnë që një udhëtim bastesh eSports të një bastori të bëhet më i qetë dhe më i mirë me CampoBet. CampoBet gjithashtu do t'u sigurojë lojtarëve VIP më shumë privilegje financiare, të tilla si kufij më të mirë të tërheqjes.

Nivelet dhe përfitimet VIP janë renditur më poshtë.

Niveli VIPKonvertimi i pikëveKthim parashKufijtë e pagesave mujoreMenaxheri i llogarisë personale
Fillestar100:10%10,000 €Nr
Amator95:10%10,000 €Nr
profesionale90:15%12000 €Nr
Klasi Botëror80:110%15000 €po
Legjenda70:115%20,000 €po

Nëse një lojtar nuk luan për një muaj, statusi i tij kthehet në Fillestar.

Zbatohen T&C të tjera.

Total score8.0
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
+ Kazino dhe baste sportive
+ Tërheqje të shpejta

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (52)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
7StarsPartners
ShtetetShtetet (10)
Brazili
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rusia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BF Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Golden Rock Studios
GreenTube
Inspired
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming