CampoBet - Account

Age Limit
CampoBet
CampoBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Si të hapni / regjistroni një llogari

Një përdorues duhet së pari të krijojë një llogari për të vendosur një bast eSports me CampoBet. Bastorët duhet vetëm të shkojnë në faqen e internetit dhe të ndjekin disa hapa të thjeshtë për të vendosur bastet e tyre.

Bastorët duhet të regjistrohen për një llogari Campobet për të filluar. Ata duhet të ndjekin vetëm këto udhëzime të thjeshta:

 1. Shkoni në faqen zyrtare të CampoBet - www.campobet.com.
 2. Në hapin e parë, bastorët që duan të bashkohen me CampoBet do të duhet të zgjedhin vendin, monedhën dhe adresën e emailit të tyre.

Ata gjithashtu do të duhet të krijojnë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Ata gjithashtu do të duhet të kontrollojnë kutitë për të thënë se janë të paktën 18 vjeç dhe kanë lexuar Termat dhe Kushtet dhe Politikën e Privatësisë përpara se të regjistrohen.

Klikoni butonin e gjelbër Hapi tjetër për të vazhduar.

 1. Në hapin e dytë, njerëzit që duan të vënë bast do të duhet të japin emrin e tyre të vërtetë, adresën, numrin e telefonit dhe moshën.

Klikoni butonin jeshil Regjistrohu për të vazhduar.

Verifikimi i llogarisë

Shërbimi ndaj klientit në Campobet thotë se nuk është gjithmonë e nevojshme që lojtarët e tyre të kalojnë procesin e verifikimit. Nëse diçka duhet të bëhet, departamenti përgjegjës do t'u dërgojë atyre një email.

Megjithatë, bastorët duhet t'i mbajnë këto dokumente pranë, pasi këto janë dokumentet më të zakonshme të nevojshme për një proces verifikimi në një faqe bastesh eSports.

Një bastuesi mund të duhet të tregojë prova për moshën, informacionin personal dhe shtetin e nënshtetësisë së tij. Ka disa dokumente që ata mund të përdorin për ta bërë këtë:

 • Pasaportë ose ID me foto
 • Faturat e shërbimeve, si faturat e ujit ose të energjisë elektrike (duhet të jenë brenda gjashtë muajve të fundit)

Punonjësve mund t'u kërkohet gjithashtu të tregojnë prova të të ardhurave, si p.sh

 • një kontratë pune ose fletëpagesë
 • kontrata e shitjes (shitja e pronës)
 • certifikata e aksioneve (shitja e letrave me vlerë)
 • testament (trashëgimi)
 • çertifikata e fitimit/pasqyra bankare (fitimet nga lotaria/bastet/kazino)

Si të identifikoheni

Është koha për të filluar bastet në eSports kur njerëzit të kenë përfunduar procesin e regjistrimit në CampoBet. Nëse ata marrin një bonus, ata mund të jenë të entuziazmuar ta përdorin atë, të rrisin paratë e tyre dhe të argëtohen.

Për të përdorur shërbimin e basteve eSports të CampoBet, lojtarët duhet të identifikohen në llogarinë e tyre. Procesi i hyrjes është shumë i lehtë.

 1. Shkoni në faqen zyrtare të CampoBet - www.campobet.com.
 2. Klikoni butonin e bardhë Login në krye të djathtë të faqes së internetit.
 3. Futni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj.
 4. Klikoni butonin portokalli Identifikohu.

Si të zhbllokoni një llogari

Mund të jetë shumë shqetësuese për bastorët që të marrin një mesazh se llogaria e tyre është bllokuar ose bllokuar. Kjo i ndalon lojtarët të argëtohen me një hobi dhe i bën ata të shqetësohen për paratë dhe fitimet e tyre.

CampoBet mund të mbyllë një llogari për disa arsye, duke përfshirë shumë përpjekje të dështuara për hyrje, mosndjekje të procesit të verifikimit ose thyerje të kushteve dhe kushteve të shërbimit.

Nëse kjo ndodh, këshillohet që lojtarët të kontaktojnë mbështetjen e klientit sa më shpejt të jetë e mundur. Bastorët duhet:

 1. Hapni adresën e emailit të lidhur me llogarinë e tyre CampoBet.
 2. Krijoni një email drejtuar support@campobet.com.
 3. Përshkruani problemin tuaj në rreshtin e temës, si p.sh. "Llogaria ##### është bllokuar."
 4. Diskutoni çështjen në trupin e emailit, duke përfshirë:
 • Një përshkrim i përshkruar mirë i detajeve të regjistrimit tuaj,
 • Pajisja e përdorur për të krijuar llogarinë,
 • Një kopje e skanuar e një karte identiteti me foto dhe prova të tjera të identitetit dhe kopje të skanuara të faturave të depozitave të bëra në CampoBet. Mos harroni se është më mirë t'i dorëzoni këto skanime në formatin PDF.

Nëse një llogari bllokohet automatikisht, ajo mund të rikthehet pas zhbllokimit. Megjithatë, supozoni se bastori kërkon mbylljen e llogarisë së tij (vetëpërjashtimi, për shembull). Bastorët dhe CampoBet nuk mund të rivendosin një llogari derisa të ketë skaduar një periudhë e rënë dakord.

Si të mbyllni një llogari

Çdo lojtar mund të mbyllë llogarinë e tij në CampoBet në çdo moment që dëshiron. Bastorët duhet të kenë parasysh se duhet të tërheqin të gjitha fondet e mbetura të tërheqshme përpara se të kërkojnë mbylljen e llogarisë. Këto tërheqje janë ende subjekt i Termave dhe Kushteve të rëna dakord, të cilat zakonisht përfshijnë tarifat e tërheqjes nëse zbatohen.

Bastorët duhet të drejtohen te Faqja e Kumarit të Përgjegjshëm CampoBet. Faqja e lojërave të fatit të përgjegjshëm është ajo ku bastorët duhet të drejtohen nëse besojnë se jeni duke u zhvilluar ose në mes të një varësie nga kumari, ose për ndonjë arsye tjetër ku ata mendojnë se nuk duan më të luajnë kumar.

Këtu janë hapat që duhet të ndërmarrin bastorët:

 1. Hyni në llogarinë tuaj CampoBet.
 2. Klikoni butonin e gjelbër "Profili" në krye të djathtë të ekranit.
 3. Klikoni seksionin Detajet e Llogarisë në anën e majtë.
 4. Zgjidhni lojërat e fatit të përgjegjshëm. Në këtë faqe, bastorët mund të vendosin kufijtë e depozitave, afatet kohore, pushimet kohore dhe vetëpërjashtimet.
 5. Lëvizni poshtë në fund të faqes dhe zgjidhni butonin jeshil Mbyll llogarinë.
 6. Zgjidhni një arsye dhe futni fjalëkalimin tuaj.
 7. Klikoni butonin e gjelbër Kërkesë për mbylljen e llogarisë.
 8. Klikoni Konfirmo në dritaren tjetër.
 9. Pasi CampoBet të marrë kërkesën, bastorët do të marrin një email me udhëzime të mëtejshme.
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (52)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
7StarsPartners
ShtetetShtetet (10)
Brazili
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rusia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BF Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Golden Rock Studios
GreenTube
Inspired
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming