CampoBet

Age Limit
CampoBet
CampoBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

About

Campobet është në biznes që nga viti 2018. Ajo operohet nga Maltix Ltd, e cila është një degë e Soft2bet. 

Baza e basteve është e licencuar në Maltë dhe Suedi, dhe Altenar fuqizon faqen e basteve. Ai pranon klientë nga vende të ndryshme, duke përfshirë Finlandën, Norvegjinë, Kanadanë, Poloninë, Indinë dhe Brazilin. Libri sportiv i Campobet ka mbi 250 tregje futbolli, shanse konkurruese të basketbollit dhe shërbime Cash Out dhe Bet Builder.

Games

Punonjësit do të vënë re se CampoBet ofron një gamë të gjerë të tituj të njohur të sporteve elektronike. Lojërat më të njohura për të bastuar në CampoBet janë League of Legends, CS: GO dhe StarCraft 2.

Pavarësisht se ka një numër të kufizuar eSports për të luajtur kumar, CampoBet duket se i ka zgjedhur lojërat me kujdes. Ata janë të gjithë të njohur dhe subjekt i konkurseve vjetore. Bastet specifike për çdo kompeticion të madh bëhen të disponueshme ndërsa ngjarja përparon.

/campobet/games/

Bonuses

Ofertat e bonusit janë një nga avantazhet e të luajturit në një eSportsbook në internet. ESportsbooks u ofrojnë lojtarëve të rinj bonuse dhe promovime për t'i tërhequr ata. Për më tepër, përfitimet tërheqin lojtarët besnikë të qëndrojnë aktivë.

Së pari, është e rëndësishme të pranohet se bonuset janë subjekt i një sërë kufizimesh dhe kufizimesh. Merrni parasysh të lexoni termat dhe kushtet e bonusit në faqen zyrtare të CampoBet për të siguruar një kuptim të plotë të asaj që përmban bonusi dhe çfarë jo.

Languages

Një nga konsideratat thelbësore për lojtarët e basteve në një faqe bastesh eSports është disponueshmëria e mbështetjes gjuhësore në disa gjuhë. Megjithatë, është ai që neglizhohet më shumë. Bastorët do të duan të gjejnë një faqe bastesh eSports që u jep atyre mjetet për të ditur rreth mjedisit të tyre të lojërave, duke i lejuar gjithashtu të vendosin baste.

Nëse nuk ka alternativa të mjaftueshme gjuhësore, bastorët mund të mos kuptojnë kërkesat e basteve, të mos komunikojnë me mbështetjen e klientit ose madje të mos kuptojnë termat dhe kushtet. Nëse ata shkelin kufizimet për shkak të një pengese gjuhësore, llogaria e tyre mund të mbyllet dhe ata mund të humbasin paratë e tyre.

Countries

CampoBet tërheq bastore në mbarë botën për shkak të ndërfaqes së tij miqësore për përdoruesit, shanset konkurruese dhe shumë tregje bastesh në lojërat më të njohura eSports.

Si rezultat, nuk duhet të jetë çudi që CampoBet mirëpret lojtarë nga pothuajse çdo vend i planetit. Disa rregulla duhet të respektohen nga lojtarët: Për sa kohë që bastuesi është mbi 18 vjeç, ata mund të marrin pjesë.

Mobile

E vetmja pengesë e vogël është se nuk ka asnjë aplikacion bastesh celular për të shkarkuar. Megjithatë, faqja e internetit është përshtatur për përdorim celular, siç është rasti me çdo ofrues me reputacion.

Support

Një departament i mirë i shërbimit ndaj klientit veçon një faqe bastesh eSports nga konkurrentët e saj. Ata që kanë luajtur baste eSports online e dinë mirë këtë fakt.

Stafi mbështetës i Campobet përbëhet nga specialistë miqësorë me njohuri të konsiderueshme të industrisë së lojërave të fatit për të ndihmuar bastorët me çdo shqetësim. Nëse lojtarët kanë ndonjë pyetje ose shqetësim, ata janë këtu për të ndihmuar.

FAQ

Lojtarët shpesh kanë pyetje në lidhje me ofruesit e lojërave të fatit. Ata mund të mësojnë më shumë rreth CampoBet duke kontrolluar pyetjet e bëra shpesh më poshtë.

Total score8.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
LojëraLojëra (52)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
ShtetetShtetet (10)
Brazili
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rusia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BF Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Golden Rock Studios
GreenTube
Inspired
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming