Kërkoni Esports tuaj Bonusi me depozitë 2023

Bonuset e depozitave janë një promovim tërheqës si për lojtarët e rregullt ashtu edhe për ata të rastësishëm. Një numër në rritje i kazinove online janë rritur në ofertat e basteve në internet për të tërhequr klientë të rinj dhe që kthehen. Ka shumë bonuse depozitash, por bastet falas pa bonus depozite kanë rezultuar të jenë një zgjedhje e njohur në mesin e audiencës së basteve.

Një nga arsyet kryesore pse lojtarët i duan bonuset pa depozite është sepse ato ofrojnë aftësinë për të luajtur me më pak kufizime. Kjo është shumë e ndryshme nga bonuset e zakonshme të depozitave që vijnë me vargje të bashkangjitura. Bonusi i basteve është zakonisht i zbatueshëm në lojërat e kazinosë, si dhe në bastet e sporteve.

Kërkoni Esports tuaj Bonusi me depozitë 2023
Flag

Lista e ESports me Bonusi me depozitë

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

BonusDeri në 600 dollarë
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është në funksion që nga viti 2017. Është në pronësi të TECHSOLUTIONS NV, një organizatë me bazë në Curacao. Falë licencës së saj të lojërave të fatit Curacao që është e vlefshme deri më 23 nëntor 2023, shumica e lojtarëve në internet e gjejnë atë të sigurt sepse qeveria e Curacao vlerësohet shumë në peizazhin e lojërave në internet.

BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

Loot.bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2016 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Loot.bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

BonusMerr deri në 500 € bonus depozite
Show less...Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
Show less...
Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

ThunderPick është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ThunderPick është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

BetWinner është në pronësi dhe menaxhuar nga Marikit Holdings Limited dhe është themeluar në vitin 2018. Kjo e bën faqen një nga më të rejat në treg. Selia e kompanisë është gjithashtu e vendosur në vendin e Qipros.

Show less...Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

Jo çdo ditë vjen nga një libër sportiv i bërë në mënyrë eksplicite për sportdashësit me një prekje të "X-Factor", i cili mungon në shumicën e librave. 20bet u formua nga TechSolutions Group NV në vitin 2020 si një dyqan i vetëm për sportistët. Faqja e internetit ofron një përvojë futuriste të një lloji me të gjitha ngjarjet e shfaqura lehtësisht, me shanset e drejtpërdrejta që ndryshojnë nga minuta.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba është një kazino në internet dhe faqe bastesh esports që filloi jetën në 2019, duke e bërë atë një nga kazinotë më të reja në internet përreth. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao dhe është themeluar nga Araxio Development DV, një kompani që është e njohur për zhvillimin e kazinove dhe lojërave në internet. Wazamba është bërë e njohur si një kazino online me një reputacion të mirë falë gamës së gjerë të lojërave në dispozicion dhe dizajnit të shkëlqyer të faqes. Sidoqoftë, është një uebsajt i kufizuar dhe nuk është i disponueshëm për lojtarët në një numër mjaft të madh vendesh.

Show less...Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Kur vini bast në eSports, gjëja më e mirë për të bërë është të zgjidhni një ofrues të cilit mund t'i besoni. Bastet eSports online me Nomini janë një ide e mirë për disa arsye.

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Megapari është një operator kazinoje në internet që ka ofruar prej kohësh lojëra kazinoje në internet dhe baste sportive për mijëra klientët e saj në të gjithë botën. Kjo e ka lejuar atë të bëhet një nga faqet më të mira të basteve esports. Ndërsa faqja e internetit u krijua vetëm në vitin 2019, duke e bërë atë një të sapoardhur në botën e basteve online, ajo ka krijuar shpejt një reputacion për veten si një lojtar i njohur.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike

  Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  Betmaster është një faqe interneti kumari që u shërben klientëve në mbarë botën duke u ofruar atyre një platformë të plotë bastesh dhe një përzgjedhje të lojërave online të kazinosë dhe alternativave të basteve sportive.

  BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Që nga viti 2019, faqja e sapoformuar e basteve sportive dhe basteve elektronike Rabona vazhdon të ofrojë shërbime të jashtëzakonshme për klientët e saj, sipas rishikimeve në internet. Me një 4.8/5 dhe 7.6/10 nga faqet e njohura të rishikimeve, libri sportiv po ecën mirë në përgjithësi si një destinacion popullor për entuziastët e basteve elektronike. E operuar nga Soft2bet, platforma ofron një pagesë prej 95 për qind për disa sporte, si basketbolli dhe futbolli.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

  E themeluar në vitin 2018, LibraBet Casino po bëhet me shpejtësi një e preferuar në mesin e përdoruesve ndërkombëtarë të librave sportiv për bastet esports. Duke tërhequr klientë nga e gjithë bota, faqet e basteve esports ofrojnë mundësi bastesh në disa nga ndeshjet, ngjarjet dhe turnetë më të njohura sportive dhe esports në botë. Me popullaritet në rritje, LibraBet merr 8 nga 10 yje në komentet në internet.

  BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës së parë prej 150 €
  Show less...Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

  Kazino Malina njihet si një nga lojtarët e rinj më të mirë në tregun e basteve online esports. Që nga viti 2019, platforma po afrohet me entuziastët e esporteve duke ofruar baste në disa nga turnetë, ndeshjet, ekipet dhe lojtarët më të njohur të lojërave. Malina vazhdon të rritet duke ofruar mijëra mundësi bastesh eventesh çdo muaj. Në pronësi të Araxio Development NV, licenca e kompanisë për lojëra elektronike – Nr. 8048/JAZ është e autorizuar përmes Antillephone NV

  Show less...Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme

  Libri i sporteve Betfinal ka gati një dekadë përvojë duke përmirësuar përvojën e basteve sportive për miliona lojtarë në mbarë botën. Betfinal është në pronësi dhe menaxhuar nga Final Enterprises NV me licencim nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Kjo faqe e basteve elektronike ka funksionuar që nga viti 2013, duke i dhënë kohë të mjaftueshme për të përmirësuar lojën e saj. Sot, gjithçka rreth Betfinal ka një magjepsje profesionalizmi dhe një ton argëtimi.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Si një nga prodhuesit më të vjetër të basteve elektronike të Evropës Lindore, Parimatch ofron bastet online eSports shërbime në Bjellorusi, Qipro, Rusi dhe Kazakistan, sipas Bookmaker.bet. Që nga viti 2000, prania në internet e faqes në internet ka vazhduar të angazhojë fansat e eSports në rajon.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  E nisur në vitin 2020, Paripesa është një nga faqet e internetit më të reja që shfaq një përvojë gjithëpërfshirëse të basteve esports, sipas rishikimeve në internet. Duke ofruar shërbime për baste në esports në Afrikë, Azi dhe Evropë, faqja e basteve esports ofron një gamë të gjerë mundësish bastesh.

  Bonus100% deri në 100 €
  Show less...Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive

  Që nga viti 2015, Helabet ka sjellë mundësi bastesh për bastet globale të basteve sportive dhe eSports në formën e argëtimit dixhital në internet. Me origjinë ruse, Faqet e basteve eSports fillimisht mori një licencë Curacao dhe u zgjerua në Azi, Evropë dhe Afrikë. Faqja e basteve në internet Helabet ka një vlerësim të mirë me 7/10 vlerësime pozitive për faqen online.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Libri i ri i sporteve në bllok, N1Bet, ofron mundësi bastesh esports me një listë të fuqishme opsionesh bastesh. Që nga viti 2021, faqet e basteve esports të kompanisë kanë konkurruar me lojtarët kryesorë. Menaxhuar nga Dama NV dhe licencuar nga Curacao Gaming, prodhuesi i basteve elektronike esports fokusohet në tregjet lokale. Zgjerimi i tij global në territore të ndryshme i lejon lojtarët të bastojnë në lojëra video në rajone të ndryshme dhe gjuhë të ndryshme.

  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Lucky Bird Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Lucky Bird Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
   • Shërbimi VIP
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
   • Shërbimi VIP

   Libri i ri sportiv në rrjet Zodiacbet po tërheq entuziastët vendas, rajonalë dhe ndërkombëtarë të sporteve elektronike të përjetojnë uebsajtin opsionet e basteve online esports. Që nga viti 2020, Zodiacbet operon me numrin e licencës 8048/JAZ2010-010, të cilën Antillephone NV ia lëshoi pronarit të faqes në internet, Bellona NV.

   Bonus100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas
   Show less...Shfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
   • Bonuset ekskluzive
   • Shanse të mëdha esport
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
   • Bonuset ekskluzive
   • Shanse të mëdha esport

   CyberBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2015 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, CyberBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese

   Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular

   Roku Casino përshëndet lojtarët e basteve eSports me një dizajn të jashtëzakonshëm, reagim ndaj pajisjeve celulare dhe një koleksion të kufizuar por konkurrues të aksioneve të basteve eSports. Pavarësisht rinisë së saj në krahasim me konkurrentët e saj, Roku krenohet me vizionin e saj afatgjatë.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

   Las Vegas dikur njihej si shtëpia e lojërave të fatit. Sot, lojtarët në mbarë botën mund të konkurrojnë në çdo kohë të ditës përmes basteve esports dhe kazinove online. Në Singapor, një faqe e tillë e basteve esports që fiton famë të konsiderueshme është Maxim88. Lojtarët në Malajzi dhe Singapor mund të bastojnë në esport lehtësisht dhe me lehtësi në këtë faqe. Themeluar në vitin 2006, Maxim88 ka ruajtur një histori të gjatë të etikës me reputacion të lojërave që i tërheq lojtarët. Ajo operon nën një licencë të Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

   BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     Show less...
     Shfaq më shumë

      1Bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2011 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1Bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Show less...Shfaq më shumë
      Show less...
      Shfaq më shumë

       Jupi Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jupi Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Show less...Shfaq më shumë
       Show less...
       Shfaq më shumë

        1goodbet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1goodbet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Show less...Shfaq më shumë
        Show less...
        Shfaq më shumë

         Justbit është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Justbit është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Show less...Shfaq më shumë
         Show less...
         Shfaq më shumë

          FreshBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2019 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, FreshBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          Show less...Shfaq më shumë
          • Shpërblime VIP
          • Mbështetje 24/7
          • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Shpërblime VIP
          • Mbështetje 24/7
          • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

          Stake.com është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Stake.com është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 688 MYR
          Show less...Shfaq më shumë
          • 150% bonus mirëseardhjeje
          • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • 150% bonus mirëseardhjeje
          • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

          VTBET88 është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, VTBET88 është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          Show less...Shfaq më shumë
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbështetje 24 orëshe
          • Programi i gjerë i bonusit
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbështetje 24 orëshe
          • Programi i gjerë i bonusit

          IZZI Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, IZZI Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
          Show less...Shfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Tërheqje të shpejta
          • Mbi 5000 lojëra
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Tërheqje të shpejta
          • Mbi 5000 lojëra

          Volna Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Volna Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          Show less...Shfaq më shumë
          • Llogari shumëvalutore
          • Bonuset sportive
          • Kthim parash javor
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Llogari shumëvalutore
          • Bonuset sportive
          • Kthim parash javor

          ROX Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ROX Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
          Show less...Shfaq më shumë
          • Bonus i madh i mirëseardhjes
          • Mbështetje 24/7
          • Platformë miqësore për celularin
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Bonus i madh i mirëseardhjes
          • Mbështetje 24/7
          • Platformë miqësore për celularin

          Fairspin është një platformë lojrash në internet e ndërtuar mbi Teknologjinë Blockchain që u lançua në vitin 2018. Ajo ofron një portofol të larmishëm të sporteve të basteve të lojërave, duke përfshirë sportet tradicionale dhe ato elektronike. Me kalimin e viteve, eSports janë bërë një industri e madhe argëtimi. Ajo kishte një vlerë rekord të tregut global prej 1.38 miliardë dollarë në 2022. Ka tregun më të lartë në Azi dhe Amerikën e Veriut, me Kinën që zë 20 për qind të tregut.

          Show less...Shfaq më shumë
          • Opsione të shumta pagese
          • Mbështetje 24/7 e disponueshme
          • Shumëllojshmëri lojërash
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Opsione të shumta pagese
          • Mbështetje 24/7 e disponueshme
          • Shumëllojshmëri lojërash

          Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

          Bonus100% deri në 1000 €
          Show less...Shfaq më shumë
          • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
          • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
          • Dizajn miqësor për celularin
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
          • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
          • Dizajn miqësor për celularin

          Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

          Show less...Shfaq më shumë
          • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
          • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
          • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
          • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
          • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

          GemBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, GemBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
          Show less...Shfaq më shumë
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Mijëra lojëra
          • Baste sportive dhe esports
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Mijëra lojëra
          • Baste sportive dhe esports

          Në vitin 2022, bastet e lojërave video nxitën ndërprerje të shumta në mbarë botën në komunitetin e basteve. Janë hapur faqe të ndryshme bastesh në esport, me librat e njohur sportivë që shtojnë një seksion të ri. Megjithatë, lojtarët duhet të kënaqen me një sajt të fundit esports që ofron një përzgjedhje të gjerë të sporteve elektronike, shanse të shkëlqyera, opsione bastesh live, lloje të ndryshme bastesh, bonuse, baste celulare dhe mënyra të sigurta pagese. Një libralidhës i dedikuar duhet të presë opsionet e basteve para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta për esports me marketing të shumtë bastesh.

          BonusDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
          Show less...Shfaq më shumë
          • Mbështetje e bisedës live 24/7
          • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
          • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje e bisedës live 24/7
          • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
          • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

          Richy është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Richy është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          BonusPaketa e mirëseardhjes 350% deri në 850€
          Show less...Shfaq më shumë
          • Sportet e disponueshme
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Turneu është për të fituar
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Sportet e disponueshme
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Turneu është për të fituar

          BetHeat është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, BetHeat është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          Show less...Shfaq më shumë
          Show less...
          Shfaq më shumë

           Mystake është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Mystake është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

           Show less...Shfaq më shumë
           • Temë e butë
           • Kazino fituese e çmimeve
           • Lojëra elektronike ekskluzive
           Show less...
           Shfaq më shumë
           • Temë e butë
           • Kazino fituese e çmimeve
           • Lojëra elektronike ekskluzive

           Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

           Show less...Shfaq më shumë
           • Marka më e mirë
           • Libri historik sportiv
           • Tërheqje të pakufizuara
           Show less...
           Shfaq më shumë
           • Marka më e mirë
           • Libri historik sportiv
           • Tërheqje të pakufizuara

           William Hill u themelua në vitin 1934 dhe ka qenë gjithmonë një konkurrent kryesor në industrinë e basteve. Ajo ka ofruar gjithmonë platformat më të mira të basteve si në kazino ashtu edhe në baste sportive. Gjatë ekzistencës së tij, mbretëria shpesh rishpik veten për t'u përshtatur me kërkesat e basteve/lojrave të ditës.

           Show less...Shfaq më shumë
           • Libri sportiv
           • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
           • Promovime të shpeshta
           Show less...
           Shfaq më shumë
           • Libri sportiv
           • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
           • Promovime të shpeshta

           Kur dëgjoni emrin e një kazinoje si "Energy Casino", mendimi juaj i parë mund të jetë se duhet të lidhni rripin e sigurimit dhe të përgatiteni për një aventurë me oktan të lartë. Ky eksitim me ritëm të shpejtë është ajo që Energy synon të bëjë me zbatimin e turneve të tyre të përditshme, promovimeve të vazhdueshme dhe programit të shpërblimit EnergyPoints.

           Shfaq më shumë
           Show less

           Shuma e bonusit të basteve të thjeshta esports ndryshon nga kazino në kazino. Bastorëve u pëlqejnë bonuset pa depozitë pasi përjetojnë kënaqësinë e lojës pa bërë një depozitë. Kjo mund të funksionojë mirë si një provë për lojtarët e rinj që të provojnë një uebsajt të ri bastesh ose kazinoje.

           Kjo është gjithashtu e dobishme për krijuesit e basteve pasi ata tentojnë të fitojnë klientë të rinj përmes këtij promovimi, si dhe të përhapin emrin e faqes së tyre të internetit përmes gojës. Bonuset pa depozite ofrojnë një mundësi të vlefshme për bastebërësit që të kujdesen për shërbimet e tyre për një gamë të gjerë audiencash. Si dhe të marrin reagime për të përmirësuar faqen e tyre.

           Section icon
           Si funksionojnë bonuset e depozitave në internet

           Si funksionojnë bonuset e depozitave në internet

           Një bonus bastesh esports pa depozite ofron shumë fleksibilitet për lojtarin e zakonshëm për sa i përket lojës. Mund të përmirësojë përvojën dhe ta bëjë balancën e llogarisë më të qëndrueshme për një afat të gjatë. Kjo siguron që bastori të mund të maksimizojë kohën e lojës pas një depozite.

           Ka bonuse të ndryshme depozitash dhe mund të ofrohen në shumë mënyra si baste falas, bonuse me kushte rollover, etj. Klienti do të ketë mundësinë të zgjedhë nëse do të aplikojë bonusin e depozitës gjatë regjistrimit. Nëse aktivizohet, shton një bilanc shtesë në krye të bilancit të depozitës. Shuma mund të ndryshojë në varësi të llojit të promovimit, por zakonisht përputhet me depozitën origjinale.

           Më pas, vëtësi i basteve mund të përdorë balancën origjinale si dhe bilancin shtesë të bonusit të depozitës për të luajtur si zakonisht. Shumica e bonuseve të depozitave zakonisht përfshijnë një kusht të caktuar rikthimi që varion nga 1x në 40x. Kjo përfshin vendosjen e basteve me një koeficient minimal të caktuar derisa të plotësohet kushti i rikthimit.

           Pas kësaj, bilanci origjinal si dhe bilanci i bonusit bëhen të tërheqshëm. Faqja e internetit e basteve mund të ofrojë gjithashtu baste falas si bonuse me depozitim. Këto nuk kanë asnjë kusht dhe janë një bast falas që mund të përdoret një herë për shumën e përmendur.

           Si funksionojnë bonuset e depozitave në internet
           Si të përdorni bonuset e depozitave

           Si të përdorni bonuset e depozitave

           Këshilla dhe truket për baste falas

           Çdo bast falas i ofruar nga një faqe interneti kazino zakonisht nuk ka asnjë varg të bashkangjitur dhe mund të përdoret në çdo esport. Meqenëse bastet falas nuk zbresin asnjë nga bilanci fillestar i depozitës, bastuesi mund të dëshirojë të maksimizojë pagesën nga një bast falas ose duke vënë baste me koeficientë të lartë ose duke bërë zgjedhje të shumta.

           Kjo siguron një pagesë më të madhe se bastet normale nëse fitojnë të gjitha përzgjedhjet e bastit. Ai gjithashtu ofron një përvojë të këndshme bastesh dhe klienti mund të përfshihet në disa ndeshje esports menjëherë. Shumica e basteve falas të ofruara nga kazinotë nuk e kthejnë aksionin e bastit falas. Ata kthejnë vetëm fitimin. Prandaj vendosja e basteve falas në ngjarje esportive me shanse më të larta është një strategji e zbatueshme dhe rrit përvojën e basteve me pak rrezik të përfshirë.

           Si të përdorni bonuset e depozitave
           Përdorimi i bonusit në lojë

           Përdorimi i bonusit në lojë

           Lojtari mund ta përdorë me efikasitet këto bonuse dhe futini ato në lojën normale duke vënë baste siç do të bënin zakonisht. Kjo do të thotë që një lojtar nuk duhet të ndjekë kushtin e rikthimit që kërkon bilanci i bonusit. Mund të çojë në kumar të papërgjegjshëm. Kushti i rikthimit për çdo bonus depozite do të përmbushet me kalimin e kohës automatikisht për sa kohë që lojtari bast normalisht.

           Lojtari gjithashtu duhet të jetë i ndërgjegjshëm për bastet falas. Bastet falas zakonisht kanë data skadimi dhe supozohet të përdoren para kësaj. Përdorimi i çdo basti falas që i ofrohet klientit për të vendosur baste është më efikas se bastet e sporteve me depozitën origjinale.

           Përpara se të pranojë çdo lloj bonusi depozite, një klient në mënyrë ideale duhet të kalojë çdo term dhe kusht të përfshirë. Këto përshkruajnë detajet e bonusit dhe çdo kusht që lojtari duhet të plotësojë për të përdorur plotësisht bonusin. Kushti më i përhapur që do të ketë çdo bonus depozite është kushti i rikthimit.

           Kjo do të thotë që lojtari do të duhet të vë bast një shumë të caktuar të depozitës origjinale disa herë përpara se të jetë në gjendje të kërkojë një tërheqje të parave reale. Bastet falas nuk vijnë me asnjë kusht rikthimi, por mund të përdoren vetëm një herë. Çdo detaj tjetër i rëndësishëm do të përmendet në seksionin e termave dhe kushteve të promovimit.

           Përdorimi i bonusit në lojë
           Strategjitë e basteve për bonusin e depozitave

           Strategjitë e basteve për bonusin e depozitave

           Nuk ka strategji specifike për të përdorur bonuset e depozitave dhe kjo varet nga fleksibiliteti i lojtarit. Por disa strategji mund të jenë kundër kushteve të shërbimit të faqes në internet. Këto zakonisht përfshijnë strategji të tilla si bastet e përputhura, ose marrëveshjet e fshehta me klientët e tjerë për të përmbushur kushtet e rikthimit të bonusit të depozitës.

           Shumica e faqeve të basteve esport ndalojnë gjithashtu mundësinë për të pasur më shumë se një llogari në faqen e tyre të internetit. Prandaj, strategjia më e mirë për të maksimizuar potencialin e lojës është të përdorni menaxhimin e bankrollit. Menaxhimi i bankrollit siguron jetëgjatësinë e bilancit të llogarisë. Bankroll i referohet bilancit të llogarisë që përfshin si depozitën origjinale, ashtu edhe çdo bonus shtesë të depozitës.

           Menaxhimi i bankrollit përfshin vënien e basteve me një shumë fikse të aksioneve. Kjo shumë e aksioneve mund të ndryshojë midis 2-5% të bilancit të llogarisë në varësi të tolerancës së rrezikut. Për shembull, nëse bankroll është $1000, atëherë një bast mund të bëjë vetëm $30 baste që është 3% e bankroll. Duke përdorur këtë metodë, lojtari mund të vendosë baste të shumëfishta pa frikë se bilanci do të falimentojë.

           Aksioni mund të rritet paksa ose të reduktohet në varësi të rrezikut që një bastdhënës është i gatshëm të marrë. Përdorimi i një strategjie të duhur të menaxhimit të bankrollit është jetik për të pasur një përvojë të këndshme kumari.

           Strategjitë e basteve për bonusin e depozitave
           Lojë e përgjegjshme

           Lojë e përgjegjshme

           Kumari mund të jetë një aktivitet i varur, prandaj është e rëndësishme të sigurohet kumar i përgjegjshëm. Kjo përfshin mbajtjen e seancave në një gjatësi të rehatshme dhe kufizime strikte të depozitave. Të gjitha faqet e internetit të basteve ofrojnë gjithashtu mundësinë për të përdorur vetë-përjashtimin. Kjo veçori e vetëpërjashtimit duhet të përdoret nëse seancat e basteve dalin jashtë kontrollit.

           Klienti mund t'i ndalojë vetes përdorimin e faqes së internetit për një periudhë të caktuar kohore ose përgjithmonë. Përdorimi i strategjive të përgjegjshme të lojërave të fatit është jashtëzakonisht i rëndësishëm për të pasur një përvojë argëtuese bastesh. Është gjithashtu e rëndësishme që lojtari të kuptojë se kumari nuk është një mënyrë për të gjeneruar të ardhura, por duhet të angazhohet vetëm për vlerën argëtuese.

           Lojë e përgjegjshme

           Lista e ESports me Bonusi me depozitë

           NiveliCasinoBonusRating
           11xBetDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
           222BETDeri në 600 dollarë8.7
           3Loot.betMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €9.2
           4ThunderPickMerr deri në 500 € bonus depozite9.2
           5Betwinner100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas8.91
           620bet7.78
           7Wazamba8.5
           8Nomini8.3
           9Megapari8.56
           10BetVictor8.21

           Mos i humb këto oferta me bonus

           1xBet
           1xBet
           Metodat e depozitimit
           SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
           Merr bonusin1xBet komento
           22BET
           22BET
           Metodat e depozitimit
           SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
           Merr bonusin22BET komento
           Loot.bet
           Loot.bet
           100 € Bonus depozite
           Metodat e depozitimit
           SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
           Merr bonusinLoot.bet komento
           Close