Kërkoni Esports tuaj Bonusi i besnikërisë 2023

Faqet e sotme të basteve eSports kanë mënyra të ndryshme për të shpërblyer lojtarët e përkushtuar. Nëse luani rregullisht, libri sportiv do t'ju ftojë në programe të ndryshme besnikërie në një moment. Pasi t'i bashkoheni klubit, do të filloni të fitoni pikë kur angazhoheni në aktivitete të caktuara, të tilla si depozitimi i fondeve në llogarinë tuaj.

Pikat e grumbulluara mund të jenë bonusi juaj i besnikërisë, të cilin mund ta ribleni për para dhe përfitime të tjera. Ky bonus bastesh zakonisht vjen me nivele të paracaktuara. Ju ngjiteni në shkallë dhe merrni shpërblime të reja ndërsa luani më shumë. Bonuset e besnikërisë mund të marrin forma të ndryshme dhe ju duhet të kuptoni secilin lloj për të shfrytëzuar sa më shumë.

Kërkoni Esports tuaj Bonusi i besnikërisë 2023
Si funksionojnë bonuset e besnikërisë në internet?Si të përdorni bonuset e besnikërisëKëshilla dhe truket për baste falasLojë e përgjegjshme
Flag

Lista e ESports me Bonusi i besnikërisë

al Country FlagCheckmark

Loot.bet

al Country FlagCheckmark
BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

Loot.bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2016 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Loot.bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba është një kazino në internet dhe faqe bastesh esports që filloi jetën në 2019, duke e bërë atë një nga kazinotë më të reja në internet përreth. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao dhe është themeluar nga Araxio Development DV, një kompani që është e njohur për zhvillimin e kazinove dhe lojërave në internet. Wazamba është bërë e njohur si një kazino online me një reputacion të mirë falë gamës së gjerë të lojërave në dispozicion dhe dizajnit të shkëlqyer të faqes. Sidoqoftë, është një uebsajt i kufizuar dhe nuk është i disponueshëm për lojtarët në një numër mjaft të madh vendesh.

Show less...Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Kur vini bast në eSports, gjëja më e mirë për të bërë është të zgjidhni një ofrues të cilit mund t'i besoni. Bastet eSports online me Nomini janë një ide e mirë për disa arsye.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri

Betmaster është një faqe interneti kumari që u shërben klientëve në mbarë botën duke u ofruar atyre një platformë të plotë bastesh dhe një përzgjedhje të lojërave online të kazinosë dhe alternativave të basteve sportive.

BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • Libri sportiv në dispozicion
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • Libri sportiv në dispozicion

Që nga viti 2019, faqja e sapoformuar e basteve sportive dhe basteve elektronike Rabona vazhdon të ofrojë shërbime të jashtëzakonshme për klientët e saj, sipas rishikimeve në internet. Me një 4.8/5 dhe 7.6/10 nga faqet e njohura të rishikimeve, libri sportiv po ecën mirë në përgjithësi si një destinacion popullor për entuziastët e basteve elektronike. E operuar nga Soft2bet, platforma ofron një pagesë prej 95 për qind për disa sporte, si basketbolli dhe futbolli.

Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin

E nisur në vitin 2020, Paripesa është një nga faqet e internetit më të reja që shfaq një përvojë gjithëpërfshirëse të basteve esports, sipas rishikimeve në internet. Duke ofruar shërbime për baste në esports në Afrikë, Azi dhe Evropë, faqja e basteve esports ofron një gamë të gjerë mundësish bastesh.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Las Vegas dikur njihej si shtëpia e lojërave të fatit. Sot, lojtarët në mbarë botën mund të konkurrojnë në çdo kohë të ditës përmes basteve esports dhe kazinove online. Në Singapor, një faqe e tillë e basteve esports që fiton famë të konsiderueshme është Maxim88. Lojtarët në Malajzi dhe Singapor mund të bastojnë në esport lehtësisht dhe me lehtësi në këtë faqe. Themeluar në vitin 2006, Maxim88 ka ruajtur një histori të gjatë të etikës me reputacion të lojërave që i tërheq lojtarët. Ajo operon nën një licencë të Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    Jupi Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jupi Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 688 MYR
    Show less...Shfaq më shumë
    • 150% bonus mirëseardhjeje
    • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • 150% bonus mirëseardhjeje
    • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

    VTBET88 është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, VTBET88 është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    • Verifikimi i shpejtë
    • Mbështetje 24 orëshe
    • Programi i gjerë i bonusit
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Verifikimi i shpejtë
    • Mbështetje 24 orëshe
    • Programi i gjerë i bonusit

    IZZI Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, IZZI Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
    Show less...Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Tërheqje të shpejta
    • Mbi 5000 lojëra
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Tërheqje të shpejta
    • Mbi 5000 lojëra

    Volna Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Volna Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    • Llogari shumëvalutore
    • Bonuset sportive
    • Kthim parash javor
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Llogari shumëvalutore
    • Bonuset sportive
    • Kthim parash javor

    ROX Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ROX Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
    Show less...Shfaq më shumë
    • Baste sportive dhe esports
    • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
    • Bonus bujar i mirëseardhjes
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Baste sportive dhe esports
    • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
    • Bonus bujar i mirëseardhjes

    Me faktin se bastet online janë bërë një emër i njohur, librat e rinj sportivë lansohen çdo ditë. Ata ofrojnë një mundësi të përshtatshme bastesh për vendet e basteve fizike. BetiBet është një libralidhës dhe kazino online relativisht i ri që u lançua në vitin 2022. BetiBet ofron një gamë të gjerë të marketingut të basteve sportive dhe esports. Lojtarët mund të mbajnë gjurmët e të gjitha ngjarjeve në vazhdim nga faqja kryesore e librit sportiv. BetiBet lançoi së fundmi një aplikacion celular që ofron një përvojë më të personalizuar. Faqja është optimizuar për të ofruar një platformë të shkëlqyer të bazuar në ueb për të gjithë lojtarët celularë që nuk preferojnë aplikacionet celulare. Ai funksionon pa probleme në shumicën e shfletuesve të internetit, si në desktop ashtu edhe në pajisjet mobile.

    Bonus100% deri në 1000 €
    Show less...Shfaq më shumë
    • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
    • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
    • Dizajn miqësor për celularin
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
    • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
    • Dizajn miqësor për celularin

    Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

    Show less...Shfaq më shumë
    • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
    • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
    • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
    • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
    • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

    GemBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, GemBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
    Show less...Shfaq më shumë
    • Mbështetje për klientët 24/7
    • Mijëra lojëra
    • Baste sportive dhe esports
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje për klientët 24/7
    • Mijëra lojëra
    • Baste sportive dhe esports

    Në vitin 2022, bastet e lojërave video nxitën ndërprerje të shumta në mbarë botën në komunitetin e basteve. Janë hapur faqe të ndryshme bastesh në esport, me librat e njohur sportivë që shtojnë një seksion të ri. Megjithatë, lojtarët duhet të kënaqen me një sajt të fundit esports që ofron një përzgjedhje të gjerë të sporteve elektronike, shanse të shkëlqyera, opsione bastesh live, lloje të ndryshme bastesh, bonuse, baste celulare dhe mënyra të sigurta pagese. Një libralidhës i dedikuar duhet të presë opsionet e basteve para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta për esports me marketing të shumtë bastesh.

    BonusDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
    Show less...Shfaq më shumë
    • Mbështetje e bisedës live 24/7
    • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
    • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje e bisedës live 24/7
    • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
    • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

    Richy është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Richy është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     Mystake është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Mystake është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Shfaq më shumë
     Show less

     Arsyeja për një bonus besnikërie është e qartë. Ajo ofron më shumë vlerë për paratë tuaja. Imagjinoni të përdorni baste falas pa depozitë. Bookmaker ju bën të ndiheni të vlerësuar për angazhimin dhe punën tuaj të palodhur. Me këto oferta bastesh në internet, nuk ka tarifa të fshehura ose kushte komplekse bastesh.

     Duke marrë pjesë në një program besnikërie në eSports, kërkesat e rrepta nuk mund të bllokojnë fitimet tuaja. Për më tepër, shumë libra elektronikë me programe besnikërie janë legjitime dhe të besueshme, dhe qëllimi i tyre kryesor është të kultivojnë marrëdhënie afatgjata me klientët e tyre. Asnjë prezantues i rremë nuk do të investonte burimet e tij në programe të tilla.

     Section icon
     Si funksionojnë bonuset e besnikërisë në internet?

     Si funksionojnë bonuset e besnikërisë në internet?

     Bonuset e besnikërisë mund të jenë të riblerëse ose të pashlyera. Nëse mund të shlyhen, ju merrni paratë e bonusit në bilancin tuaj të bankrollit dhe mund t'i tërheqni ose t'i përdorni për të vendosur më shumë baste. Të pashlyera do të thotë që ju nuk mund të arkëtoni paratë e bonusit, kështu që duhet t'i vendosni bast dhe të fitoni për të tërhequr.

     Shkalla e kalimit ose përmbysjes së a bonus bastesh llogaritet sipas shumëzuesit të bonusit, shumëzuesit të depozitave ose shumës së shumës së depozitës dhe bonusit. Këto detaje do t'i gjeni në seksionin e termave dhe kushteve. Jo të gjitha bastet do t'ju japin 100% të depozitës tuaj si bonus.

     Një nga bonuset më emocionuese të besnikërisë është basti pa depozita. Për sa kohë që ju kualifikoheni për të, krijuesi i basteve krediton llogarinë tuaj të basteve me disa para kur aktivizoni bonusin. Kjo është zakonisht një rritje e vogël në bankrollin tuaj, le të themi 5 deri në 20 dollarë. Disa gjëra që duhen mbajtur parasysh kur përdorni një bast falas përfshijnë periudhën e vlefshmërisë, e cila mund të jetë diku nga një javë në një muaj.

     Sigurohuni që i keni përdorur paratë falas në atë afat kohor të përcaktuar. Përsëri, duhet të përdorni bastin falas në total dhe mund të mos ju lejohet ta ndani atë në baste më të vogla. Çmimi i një loje fituese vjen nga basti dhe jo nga shuma e bastit falas. Në thelb, ju do të vendosni baste pa rrezik pa shtuar para të vërteta në llogarinë tuaj për të aktivizuar bonusin.

     Si funksionojnë bonuset e besnikërisë në internet?
     Si të përdorni bonuset e besnikërisë

     Si të përdorni bonuset e besnikërisë

     Përpara se të merrni pjesë në një program besnikërie, është e domosdoshme të njihni bazat. Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një libralidhësi, është e lehtë bonus bastesh esports mund të bëjë një ndryshim të madh. Kështu, është diçka me të cilën duhet të keni parasysh dhe të siguroheni që ta kuptoni plotësisht. Një aspekt që duhet t'i kushtohet vëmendje është niveli i luajtjes dhe ajo që nevojitet për të përparuar në shkallën e programit të besnikërisë.

     Libërshitësi mund të ketë një sistem shlyerjeje që i konverton pikët në shpërblime në para. Disa lojëra dhe aktivitete ofrojnë më shumë pikë se të tjerat.

     Përpara se të aktivizoni një bonus, kontrolloni përqindjen e bonusit dhe shumën maksimale. Shumë platforma bastesh esports përputhen me depozitat me 100%, ndërsa disa përputhen deri në 200%. Sa i përket shumës maksimale të bonusit, shuma nuk fiksohet kurrë. Mund të jetë 100 deri në 200 dollarë, por disa sajte u japin lojtarëve besnikë shuma të pakufizuara bonusi. Ju duhet të kuptoni dy konceptet për të llogaritur se sa kualifikoheni nga depozitimi juaj fillestar.

     Kur jeni një lojtar besnik i eSports, do të ketë shumë shpërblime për të përfituar. Një opsion i njohur është bonusi i kthimit të parave, i cili është si një rimbushje në llogarinë tuaj të basteve. Bonusi i kthimit të parave vjen si përqindje e bastit tuaj. Sa më shumë të bastni, aq më shumë mund të merrni si kthim parash. Ndonjëherë, ju mund të shkëmbeni pikë besnikërie për para.

     Nëse vini bast 50 dollarë në FIFA dhe merrni një rimbursim prej 50 dollarë, pavarësisht nga rezultati, kjo kualifikohet si një bonus për kthimin e parave. Përfitime të tjera të një programi besnikërie janë biletat e rregullta për turne, karta falas dhe oferta të personalizuara. Ju gjithashtu mund të fitoni aksesorë dhe suvenire nga një bonus besnikërie. Disa lojtarë veteranë kanë fituar edhe qëndrime në hotele dhe udhëtime.

     Si të përdorni bonuset e besnikërisë
     Këshilla dhe truket për baste falas

     Këshilla dhe truket për baste falas

     Ndërsa mund të jeni të ngazëllyer për bonusin pa depozitim të basteve eSports, dijeni se disa bonuse besnikërie janë të kufizuara në lojëra specifike. Nëse po, sigurohuni që të dini se si t'i luani ato lojëra. Nëse oferta është e kufizuar në CS: GO, pyesni veten nëse kjo është një lojë që ju pëlqen të luani. Ndërsa 100 baste falas duken tërheqëse për çdo lojtar, po sikur të jenë vetëm për lojtarët e Apex Legends?

     Supozoni se merrni një promovim të kthimit të parave në Call of Duty: Warzone, por nuk jeni ende të njohur me lojën? Mos merrni një kod bonus specifik për lojën nëse nuk dini si ta luani lojën në fjalë.

     Një këshillë tjetër për përdorimin e basteve falas është se nuk duhet të abuzoni kurrë me këto oferta të basteve në internet. Libri juaj i preferuar i esports do të postojë rregullisht promovime për besnikërinë dhe madje do t'i dërgojë ato direkt në kutinë tuaj të postës elektronike. Mund të jetë joshëse të abuzosh me këto veçori.

     Ofruesi gjithashtu dëshiron të marrë një kthim nga investimi, në të njëjtën mënyrë që dëshironi të fitoni një fitim duke tërhequr fitimet tuaja. Pra, mos e tejkaloni aksionin maksimal siç kërkohet nga faqja e internetit. Përndryshe, ju do të paraqiteni si një lojtar avantazh, dhe aksionet tuaja do të reduktohen me efekt të menjëhershëm.

     Këshilla dhe truket për baste falas
     Lojë e përgjegjshme

     Lojë e përgjegjshme

     Bastet e sporteve duhet të jenë argëtuese, por është e lehtë të kapeni në këtë moment. Nëse dëshironi të jeni një lojtar i përgjegjshëm në internet, filloni duke mësuar rregullat. Si funksionojnë lojërat dhe termat dhe kushtet e tyre.

     Argëtimi i vërtetë i basteve në internet është marrja e vendimeve të informuara në vend që të varet nga fati i plotë. Kjo kërkon vendosjen e kufijve kur luani lojëra. Planifikoni bastet tuaja eSports në ditë specifike si fundjavat dhe festat pa ndërhyrë në kohën e familjes dhe punën tuaj të përditshme.

     Mos harroni të vendosni një kufi shpenzimi. Ju mund të dëshironi të mbani kartat tuaja bankare larg. Mos harroni se lojërat e gjata mund të çojnë në lodhje të trurit, kështu që është mirë të shtriheni dhe të bëni pushime të shkurtra. Nëse mendoni se keni një problem me lojërat e fatit, merrni në konsideratë të vetëpërjashtoheni nga rezervisti i esport online duke mbyllur llogarinë tuaj për një kohë. Së fundmi, mos hezitoni të kërkoni ndihmë profesionale dhe këshilla financiare.

     Lojë e përgjegjshme

     Lista e ESports me Bonusi i besnikërisë

     NiveliCasinoBonusRating
     1Loot.betMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €9.2
     2Wazamba8.5
     3Nomini8.3
     4Betmaster8.99
     5RabonaDeri në 500 € + 200 rrotullime falas8.25
     6Paripesa7.8
     7TonyBet8.2
     8Arlekin Casino8
     9Maxim887
     10Fresh CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas7

     Mos i humb këto oferta me bonus

     1xBet
     1xBet
     Metodat e depozitimit
     SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
     Merr bonusin1xBet komento
     22BET
     22BET
     Metodat e depozitimit
     SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
     Merr bonusin22BET komento
     Loot.bet
     Loot.bet
     100 € Bonus depozite
     Metodat e depozitimit
     SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
     Merr bonusinLoot.bet komento
     Close