Kërkoni Esports tuaj Bonus të regjistrimit 2023

Faqet e basteve sportive përdorin bonuset e regjistrimit për të tërhequr klientë të rinj. Pothuajse të gjitha faqet më të mira të basteve esports do t'u ofrojnë klientëve të rinj një bonus të madh mirëseardhjeje. Këto janë oferta që ju ofrojnë fonde shtesë bastesh që mund t'i përdorni për të vendosur baste në esports si Dota 2, CS:GO, FIFA, Rocket League, Hearthstone, League of Legends dhe të tjera.

Është gjithmonë mirë të përdorësh ofertat e bonusit të regjistrimit pasi të regjistrohesh në një uebsajt online të basteve esports. Këto faqe mund të ofrojnë promovime të shkëlqyera për klientët e tyre të rinj, të cilat ia vlen të pretendohen.

Kërkoni Esports tuaj Bonus të regjistrimit 2023
Flag

Lista e ESports me Bonus të regjistrimit

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

BonusDeri në 600 dollarë
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është në funksion që nga viti 2017. Është në pronësi të TECHSOLUTIONS NV, një organizatë me bazë në Curacao. Falë licencës së saj të lojërave të fatit Curacao që është e vlefshme deri më 23 nëntor 2023, shumica e lojtarëve në internet e gjejnë atë të sigurt sepse qeveria e Curacao vlerësohet shumë në peizazhin e lojërave në internet.

Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

BetWinner është në pronësi dhe menaxhuar nga Marikit Holdings Limited dhe është themeluar në vitin 2018. Kjo e bën faqen një nga më të rejat në treg. Selia e kompanisë është gjithashtu e vendosur në vendin e Qipros.

Show less...Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

Jo çdo ditë vjen nga një libër sportiv i bërë në mënyrë eksplicite për sportdashësit me një prekje të "X-Factor", i cili mungon në shumicën e librave. 20bet u formua nga TechSolutions Group NV në vitin 2020 si një dyqan i vetëm për sportistët. Faqja e internetit ofron një përvojë futuriste të një lloji me të gjitha ngjarjet e shfaqura lehtësisht, me shanset e drejtpërdrejta që ndryshojnë nga minuta.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba është një kazino në internet dhe faqe bastesh esports që filloi jetën në 2019, duke e bërë atë një nga kazinotë më të reja në internet përreth. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao dhe është themeluar nga Araxio Development DV, një kompani që është e njohur për zhvillimin e kazinove dhe lojërave në internet. Wazamba është bërë e njohur si një kazino online me një reputacion të mirë falë gamës së gjerë të lojërave në dispozicion dhe dizajnit të shkëlqyer të faqes. Sidoqoftë, është një uebsajt i kufizuar dhe nuk është i disponueshëm për lojtarët në një numër mjaft të madh vendesh.

Show less...Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Kur vini bast në eSports, gjëja më e mirë për të bërë është të zgjidhni një ofrues të cilit mund t'i besoni. Bastet eSports online me Nomini janë një ide e mirë për disa arsye.

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Megapari është një operator kazinoje në internet që ka ofruar prej kohësh lojëra kazinoje në internet dhe baste sportive për mijëra klientët e saj në të gjithë botën. Kjo e ka lejuar atë të bëhet një nga faqet më të mira të basteve esports. Ndërsa faqja e internetit u krijua vetëm në vitin 2019, duke e bërë atë një të sapoardhur në botën e basteve online, ajo ka krijuar shpejt një reputacion për veten si një lojtar i njohur.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike

  Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

  BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Që nga viti 2019, faqja e sapoformuar e basteve sportive dhe basteve elektronike Rabona vazhdon të ofrojë shërbime të jashtëzakonshme për klientët e saj, sipas rishikimeve në internet. Me një 4.8/5 dhe 7.6/10 nga faqet e njohura të rishikimeve, libri sportiv po ecën mirë në përgjithësi si një destinacion popullor për entuziastët e basteve elektronike. E operuar nga Soft2bet, platforma ofron një pagesë prej 95 për qind për disa sporte, si basketbolli dhe futbolli.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme

  Libri i sporteve Betfinal ka gati një dekadë përvojë duke përmirësuar përvojën e basteve sportive për miliona lojtarë në mbarë botën. Betfinal është në pronësi dhe menaxhuar nga Final Enterprises NV me licencim nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Kjo faqe e basteve elektronike ka funksionuar që nga viti 2013, duke i dhënë kohë të mjaftueshme për të përmirësuar lojën e saj. Sot, gjithçka rreth Betfinal ka një magjepsje profesionalizmi dhe një ton argëtimi.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Si një nga prodhuesit më të vjetër të basteve elektronike të Evropës Lindore, Parimatch ofron bastet online eSports shërbime në Bjellorusi, Qipro, Rusi dhe Kazakistan, sipas Bookmaker.bet. Që nga viti 2000, prania në internet e faqes në internet ka vazhduar të angazhojë fansat e eSports në rajon.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  E nisur në vitin 2020, Paripesa është një nga faqet e internetit më të reja që shfaq një përvojë gjithëpërfshirëse të basteve esports, sipas rishikimeve në internet. Duke ofruar shërbime për baste në esports në Afrikë, Azi dhe Evropë, faqja e basteve esports ofron një gamë të gjerë mundësish bastesh.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Libri i ri i sporteve në bllok, N1Bet, ofron mundësi bastesh esports me një listë të fuqishme opsionesh bastesh. Që nga viti 2021, faqet e basteve esports të kompanisë kanë konkurruar me lojtarët kryesorë. Menaxhuar nga Dama NV dhe licencuar nga Curacao Gaming, prodhuesi i basteve elektronike esports fokusohet në tregjet lokale. Zgjerimi i tij global në territore të ndryshme i lejon lojtarët të bastojnë në lojëra video në rajone të ndryshme dhe gjuhë të ndryshme.

  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Lucky Bird Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Lucky Bird Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese

   Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

   Las Vegas dikur njihej si shtëpia e lojërave të fatit. Sot, lojtarët në mbarë botën mund të konkurrojnë në çdo kohë të ditës përmes basteve esports dhe kazinove online. Në Singapor, një faqe e tillë e basteve esports që fiton famë të konsiderueshme është Maxim88. Lojtarët në Malajzi dhe Singapor mund të bastojnë në esport lehtësisht dhe me lehtësi në këtë faqe. Themeluar në vitin 2006, Maxim88 ka ruajtur një histori të gjatë të etikës me reputacion të lojërave që i tërheq lojtarët. Ajo operon nën një licencë të Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

   BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     Show less...
     Shfaq më shumë

      1Bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2011 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1Bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Show less...Shfaq më shumë
      Show less...
      Shfaq më shumë

       1goodbet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1goodbet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 688 MYR
       Show less...Shfaq më shumë
       • 150% bonus mirëseardhjeje
       • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • 150% bonus mirëseardhjeje
       • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

       VTBET88 është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, VTBET88 është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Show less...Shfaq më shumë
       • Verifikimi i shpejtë
       • Mbështetje 24 orëshe
       • Programi i gjerë i bonusit
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Verifikimi i shpejtë
       • Mbështetje 24 orëshe
       • Programi i gjerë i bonusit

       IZZI Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, IZZI Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
       Show less...Shfaq më shumë
       • Mbështetje 24/7
       • Tërheqje të shpejta
       • Mbi 5000 lojëra
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Mbështetje 24/7
       • Tërheqje të shpejta
       • Mbi 5000 lojëra

       Volna Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Volna Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Show less...Shfaq më shumë
       • Llogari shumëvalutore
       • Bonuset sportive
       • Kthim parash javor
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Llogari shumëvalutore
       • Bonuset sportive
       • Kthim parash javor

       ROX Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ROX Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
       Show less...Shfaq më shumë
       • Bonus i madh i mirëseardhjes
       • Mbështetje 24/7
       • Platformë miqësore për celularin
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Bonus i madh i mirëseardhjes
       • Mbështetje 24/7
       • Platformë miqësore për celularin

       Fairspin është një platformë lojrash në internet e ndërtuar mbi Teknologjinë Blockchain që u lançua në vitin 2018. Ajo ofron një portofol të larmishëm të sporteve të basteve të lojërave, duke përfshirë sportet tradicionale dhe ato elektronike. Me kalimin e viteve, eSports janë bërë një industri e madhe argëtimi. Ajo kishte një vlerë rekord të tregut global prej 1.38 miliardë dollarë në 2022. Ka tregun më të lartë në Azi dhe Amerikën e Veriut, me Kinën që zë 20 për qind të tregut.

       Show less...Shfaq më shumë
       • Opsione të shumta pagese
       • Mbështetje 24/7 e disponueshme
       • Shumëllojshmëri lojërash
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Opsione të shumta pagese
       • Mbështetje 24/7 e disponueshme
       • Shumëllojshmëri lojërash

       Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

       BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
       Show less...Shfaq më shumë
       • Baste sportive dhe esports
       • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
       • Bonus bujar i mirëseardhjes
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Baste sportive dhe esports
       • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
       • Bonus bujar i mirëseardhjes

       Me faktin se bastet online janë bërë një emër i njohur, librat e rinj sportivë lansohen çdo ditë. Ata ofrojnë një mundësi të përshtatshme bastesh për vendet e basteve fizike. BetiBet është një libralidhës dhe kazino online relativisht i ri që u lançua në vitin 2022. BetiBet ofron një gamë të gjerë të marketingut të basteve sportive dhe esports. Lojtarët mund të mbajnë gjurmët e të gjitha ngjarjeve në vazhdim nga faqja kryesore e librit sportiv. BetiBet lançoi së fundmi një aplikacion celular që ofron një përvojë më të personalizuar. Faqja është optimizuar për të ofruar një platformë të shkëlqyer të bazuar në ueb për të gjithë lojtarët celularë që nuk preferojnë aplikacionet celulare. Ai funksionon pa probleme në shumicën e shfletuesve të internetit, si në desktop ashtu edhe në pajisjet mobile.

       Bonus100% deri në 1000 €
       Show less...Shfaq më shumë
       • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
       • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
       • Dizajn miqësor për celularin
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
       • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
       • Dizajn miqësor për celularin

       Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

       Show less...Shfaq më shumë
       • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
       • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
       • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
       Show less...
       Shfaq më shumë
       • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
       • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
       • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

       GemBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, GemBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Show less...Shfaq më shumë
       Show less...
       Shfaq më shumë

        Mystake është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Mystake është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Shfaq më shumë
        Show less
        Gjeni bonuset e regjistrimit në faqet e basteve esports

        Gjeni bonuset e regjistrimit në faqet e basteve esports

        Hapi i parë është gjetja e faqeve më të mira të basteve që ofrojnë bonuset e esports. Lojtarët e rinj mund të përfitojnë nga bonuset e regjistrimit në shumicën e faqeve kryesore të basteve me tregjet e eSports. Kompanitë e verifikuara dhe të besueshme si 1xBet, Betsson dhe Betsafe ofrojnë një sërë stimujsh tërheqës për regjistrim për të joshur lojtarët e rinj për të vendosur baste në platformat e tyre.

        Hapi tjetër është krijimi ose regjistrimi për një llogari. Zgjidhni formën tuaj të preferuar të pagesës dhe shumën e depozitës, dhe libri juaj esports do të kujdeset për pjesën tjetër. Është një opsion i zgjuar për të studiuar shkronjat e imta në këtë fazë, sepse shumat e rikthimit dhe kushtet dhe kriteret e tjera janë zakonisht ato që përcaktojnë nëse një bonus esports ia vlen apo jo.

        Bazuar në rezervistin që zgjidhni, ju mund të merrni fondet tuaja të bonusit menjëherë, ndërsa të tjerët mund t'ju kërkojnë të vendosni manualisht një kod me depozitimin tuaj të parë. Mbani në mend se madhësia e depozitës suaj të parë, në shumicën e rasteve, ka një ndikim të rëndësishëm në fondet tuaja të bonusit.

        Gjeni bonuset e regjistrimit në faqet e basteve esports
        Si funksionon një bonus regjistrimi?

        Si funksionon një bonus regjistrimi?

        Lloji më i shpeshtë i ofertës së regjistrimit në eSportsbook është një bonus i ndeshjes së depozitave, të cilin mund të prisni ta shihni kur të regjistroheni fillimisht për një uebsajt të ri.

        Faqja e internetit do të pranojë depozitën tuaj dhe do t'ju ofrojë kredite bastesh falas që mund t'i përdorni për të vendosur baste në platformën e tyre. Kjo është e vërtetë për 100% ndeshje, megjithatë, disa Faqet e basteve eSports mund të ofrojnë vetëm 50% përputhje, që do të thotë se ata do t'ju kreditojnë vetëm gjysmën e asaj që keni depozituar.

        Duke qenë se kjo ndodh në fillim, bonuset e regjistrimit rrallë ndikojnë në mënyrën se si vini bast ose në cilin eSport që vendosni bast, përveç rasteve kur tregohet në shkronjat e imta. Përputhjet e depozitave zakonisht kanë një kërkesë minimale të depozitës për aktivizimin e bonusit, si dhe një shumë maksimale të parave shtesë që faqja e internetit do t'ju japë nëse kualifikoheni.

        Për shembull, faqja mund të tregojë se bonusi do të aktivizohet vetëm nëse depozitoni të paktën 10 dollarë dhe se promovimi do të dyfishonte depozitën tuaj deri në 500 dollarë kredite falas. Me fjalë të tjera, nëse depozitoni 500 dollarë ose më pak, faqja e internetit do të përputhet me depozitën tuaj 100 për qind. Sidoqoftë, nëse depozitoni 600 dollarë, paratë tuaja të bonusit do të jenë vetëm 500 dollarë. Ju nuk do të keni të drejtë për një bonus nëse keni depozituar më pak se 10 dollarë.

        Si të përdorni një bonus regjistrimi

        Në vend të një eSport, faqja juaj e preferuar e basteve eSports përcakton se si shpenzoni një bonus regjistrimi. Pjesa më e madhe e tyre zbatohet automatikisht kur regjistroheni dhe bëni depozitën tuaj të parë, ndërsa disave ju duhet të futni një kod specifik që ju është lëshuar më parë. Sidoqoftë, ka strategji të basteve eSports që mund t'ju ndihmojnë të përfitoni sa më shumë nga një regjistrim ose bonus mirëseardhjeje.

        Si funksionon një bonus regjistrimi?
        Këshilla dhe truke për baste falas

        Këshilla dhe truke për baste falas

        Diversifikimi i basteve

        Bastet sportive mund të përdorin bonuset e regjistrimit për të vënë bast në shumë ekipe ose lojtarë pa rrezikuar paratë e tyre. Për ta thënë ndryshe, ju mund të vendosni një bast në një ekip që zakonisht nuk do ta kthenit. Edhe nëse humbni, shuma do të hiqet nga fondet tuaja të bonusit në vend të depozitës tuaj me para reale. Mjerisht, ka disa përjashtime nga ky rregull, pasi faqet e caktuara të lojërave të fatit mund t'ju kërkojnë të bëni një depozitë me para reale përpara se të mund të përdorni paratë e bonusit.

        Disa njerëz mund të vënë bast edhe me të dobëtit. Me një bonus të konsiderueshëm regjistrimi, bastorët mund të fillojnë të bastojnë për të humburit dhe të shkojnë kundër favoritëve pa rrezikuar kapitalin e tyre. Nëse humbasin, paratë e tyre të bonusit zbriten. Megjithatë, ata duhet të fitojnë të gjitha paratë reale në bast e tyre nëse basti fiton.

        Bast në të dy anët e tregut

        "Të dyja anët e një metode tregu" përfshin një lojtar që vë një bast bonus në rezultatin e kundërt të atij për të cilin ata kanë vënë tashmë bast. Fitimi sigurohet në mënyrë efektive me këtë strategji.

        Një bastist guximtar, për shembull, mund të vë bast paratë e veta në Team Liquid me -2.5 në një lojë. Ata vendosin një bast bonus me të njëjtën vlerë me bastin e tyre origjinal ndërsa loja afrohet për të mbështetur kundërshtarin e Team Liquid në +2.5. Në këtë mënyrë, pavarësisht se çfarë ndodh, paratë do të rimbursohen në një formë.

        Këshilla dhe truke për baste falas
        Pazar rreth opsioneve

        Pazar rreth opsioneve

        Kur bëhet fjalë për bastet në eSports, gjithmonë duhet të bashkoheni me disa sajte të ndryshme në mënyrë që të mund të krahasoni çmimet. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të zgjidhni promovime nga një përzgjedhje librash të ndryshëm si bonus. Nuk ka asgjë të keqe të kërcesh nga një faqe në tjetrën në kërkim të ofertave speciale. Kjo është diçka që disa lojtarë të aftë të basteve eSports e kryejnë në një farë mase.

        Nëse gjeni një marrëveshje të mrekullueshme në një faqe tjetër që ju tërheq, zhvendosni një pjesë të parave tuaja dhe përfitoni prej saj. Ju keni mundësinë të qëndroni ose të zhvendosni fondet tuaja në faqen tuaj origjinale pasi të ketë përfunduar fushata.

        Thuaj se ju pëlqen bastet e League of Legends dhe një tjetër libër sportiv në internet po ofron një bonus regjistrimi gjatë Worlds. Do të ishit të çmendur nëse nuk do të përfitonit plotësisht nga kjo, të paktën për pjesën tjetër të ngjarjes.

        Sigurisht, do të dëshironi të jeni të sigurt që i kuptoni plotësisht të gjitha kufizimet për çdo bonus, në mënyrë që fondet tuaja të mos përfundojnë kudo që nuk i takon. Mos harroni se linjat e shkëlqyera gjithmonë do të tejkalojnë çdo promovim. Mos u hutoni nga bonuset dhe mos harroni qëllimin tuaj kryesor për të krijuar zgjedhje me vlera të jashtëzakonshme dhe për të fituar baste.

        Pazar rreth opsioneve
        Kumar i përgjegjshëm

        Kumar i përgjegjshëm

        Konsideroni kumarin vetëm si një mjet argëtimi. Ju duhet të prisni të humbni para dhe t'i pranoni ato humbje si një pjesë të domosdoshme të argëtimit. Kjo është qasja e duhur ndaj lojërave të fatit.

        Njerëzit që presin ose kërkojnë të fitojnë janë vendi ku zakonisht zënë rrënjë varësitë e lojërave të fatit. Kur humbasin, ata mund të bëhen të frustruar ose të shqetësuar, duke i bërë ata të rrezikojnë edhe më shumë para për të rikuperuar humbjet e tyre. Kjo mund të shkaktojë një reaksion zinxhir të tmerrshëm që shpejt del jashtë kontrollit.

        Lini mënjanë një shumë të caktuar parash që jeni të gatshëm të humbisni në çdo periudhë të caktuar. Nëse i vendosni vetes kufizime dhe i mbani ato, duhet të jeni në gjendje të shijoni lojën tuaj të fatit pa u futur ndonjëherë në vështirësi.

        Menaxhoni sasinë e kohës që shpenzoni duke luajtur në të njëjtën mënyrë që kontrolloni sasinë e parave që shpenzoni. Bixhozi në kohën tuaj të lirë është në rregull për sa kohë që ju mund ta përballoni atë, por nuk dëshironi që ai të marrë përsipër jetën tuaj.

        Nëse e dini, ose dyshoni, se kumari po bëhet problematik për ju, mos u turpëroni t'i afroheni dikujt. Nuk ka asgjë për t'u turpëruar dhe është e kotë të përpiqeni ta zgjidhni vetë situatën. Nëse nuk jeni të kënaqur të diskutoni problemet tuaja me miqtë ose familjen, disa organizata mund t'ju ndihmojnë.

        Kumar i përgjegjshëm

        Lista e ESports me Bonus të regjistrimit

        NiveliCasinoBonusRating
        11xBetDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
        222BETDeri në 600 dollarë8.7
        3Betwinner100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas8.91
        420bet7.78
        5Wazamba8.5
        6Nomini8.3
        7Megapari8.56
        8BetVictor8.21
        9RabonaDeri në 500 € + 200 rrotullime falas8.25
        10Betfinal8.12

        Mos i humb këto oferta me bonus

        1xBet
        1xBet
        Metodat e depozitimit
        SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
        Merr bonusin1xBet komento
        22BET
        22BET
        Metodat e depozitimit
        SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
        Merr bonusin22BET komento
        Loot.bet
        Loot.bet
        100 € Bonus depozite
        Metodat e depozitimit
        SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
        Merr bonusinLoot.bet komento
        Close