Kërkoni Esports tuaj Bonus të mirëpritur 2023

Bonuset e mirëseardhjes së basteve sportive janë ndër promovimet më të mira që një lojtar mund të pretendojë pas regjistrimit në një faqe interneti të basteve esports online. Ky artikull shqyrton këto shpërblime për të përcaktuar se çfarë janë, si funksionojnë, si t'i pretendoni ato dhe më shumë. Siç sugjeron emri, bonuset e mirëseardhjes janë promovime që prezantuesit e eSports i përdorin lojtarët e rinj. Ekzistojnë dy lloje kryesore të bonuseve të mirëseardhjes; bonuse pa depozite dhe depozite.

A ia vlen të pretendoni këto bonuse? Apo është thjesht një mënyrë e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj? Mësoni më shumë se si të përdorni bonuset pa depozitë dhe depozitat pas hapjes së një llogarie në një librari esports.

Kërkoni Esports tuaj Bonus të mirëpritur 2023
Flag

Lista e ESports me Bonus të mirëpritur

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

BonusDeri në 600 dollarë
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është në funksion që nga viti 2017. Është në pronësi të TECHSOLUTIONS NV, një organizatë me bazë në Curacao. Falë licencës së saj të lojërave të fatit Curacao që është e vlefshme deri më 23 nëntor 2023, shumica e lojtarëve në internet e gjejnë atë të sigurt sepse qeveria e Curacao vlerësohet shumë në peizazhin e lojërave në internet.

BonusMerr deri në 500 € bonus depozite
Show less...Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
Show less...
Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

ThunderPick është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ThunderPick është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

BetWinner është në pronësi dhe menaxhuar nga Marikit Holdings Limited dhe është themeluar në vitin 2018. Kjo e bën faqen një nga më të rejat në treg. Selia e kompanisë është gjithashtu e vendosur në vendin e Qipros.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri

Betmaster është një faqe interneti kumari që u shërben klientëve në mbarë botën duke u ofruar atyre një platformë të plotë bastesh dhe një përzgjedhje të lojërave online të kazinosë dhe alternativave të basteve sportive.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme

Libri i sporteve Betfinal ka gati një dekadë përvojë duke përmirësuar përvojën e basteve sportive për miliona lojtarë në mbarë botën. Betfinal është në pronësi dhe menaxhuar nga Final Enterprises NV me licencim nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Kjo faqe e basteve elektronike ka funksionuar që nga viti 2013, duke i dhënë kohë të mjaftueshme për të përmirësuar lojën e saj. Sot, gjithçka rreth Betfinal ka një magjepsje profesionalizmi dhe një ton argëtimi.

Show less...Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Show less...
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Kur vini bast në eSports, gjëja më e mirë për të bërë është të zgjidhni një ofrues të cilit mund t'i besoni. Bastet eSports online me Nomini janë një ide e mirë për disa arsye.

Show less...Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

Jo çdo ditë vjen nga një libër sportiv i bërë në mënyrë eksplicite për sportdashësit me një prekje të "X-Factor", i cili mungon në shumicën e librave. 20bet u formua nga TechSolutions Group NV në vitin 2020 si një dyqan i vetëm për sportistët. Faqja e internetit ofron një përvojë futuriste të një lloji me të gjitha ngjarjet e shfaqura lehtësisht, me shanset e drejtpërdrejta që ndryshojnë nga minuta.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba është një kazino në internet dhe faqe bastesh esports që filloi jetën në 2019, duke e bërë atë një nga kazinotë më të reja në internet përreth. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao dhe është themeluar nga Araxio Development DV, një kompani që është e njohur për zhvillimin e kazinove dhe lojërave në internet. Wazamba është bërë e njohur si një kazino online me një reputacion të mirë falë gamës së gjerë të lojërave në dispozicion dhe dizajnit të shkëlqyer të faqes. Sidoqoftë, është një uebsajt i kufizuar dhe nuk është i disponueshëm për lojtarët në një numër mjaft të madh vendesh.

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Megapari është një operator kazinoje në internet që ka ofruar prej kohësh lojëra kazinoje në internet dhe baste sportive për mijëra klientët e saj në të gjithë botën. Kjo e ka lejuar atë të bëhet një nga faqet më të mira të basteve esports. Ndërsa faqja e internetit u krijua vetëm në vitin 2019, duke e bërë atë një të sapoardhur në botën e basteve online, ajo ka krijuar shpejt një reputacion për veten si një lojtar i njohur.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike

  Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

  BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Që nga viti 2019, faqja e sapoformuar e basteve sportive dhe basteve elektronike Rabona vazhdon të ofrojë shërbime të jashtëzakonshme për klientët e saj, sipas rishikimeve në internet. Me një 4.8/5 dhe 7.6/10 nga faqet e njohura të rishikimeve, libri sportiv po ecën mirë në përgjithësi si një destinacion popullor për entuziastët e basteve elektronike. E operuar nga Soft2bet, platforma ofron një pagesë prej 95 për qind për disa sporte, si basketbolli dhe futbolli.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

  E themeluar në vitin 2018, LibraBet Casino po bëhet me shpejtësi një e preferuar në mesin e përdoruesve ndërkombëtarë të librave sportiv për bastet esports. Duke tërhequr klientë nga e gjithë bota, faqet e basteve esports ofrojnë mundësi bastesh në disa nga ndeshjet, ngjarjet dhe turnetë më të njohura sportive dhe esports në botë. Me popullaritet në rritje, LibraBet merr 8 nga 10 yje në komentet në internet.

  BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës së parë prej 150 €
  Show less...Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

  Kazino Malina njihet si një nga lojtarët e rinj më të mirë në tregun e basteve online esports. Që nga viti 2019, platforma po afrohet me entuziastët e esporteve duke ofruar baste në disa nga turnetë, ndeshjet, ekipet dhe lojtarët më të njohur të lojërave. Malina vazhdon të rritet duke ofruar mijëra mundësi bastesh eventesh çdo muaj. Në pronësi të Araxio Development NV, licenca e kompanisë për lojëra elektronike – Nr. 8048/JAZ është e autorizuar përmes Antillephone NV

  Show less...Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Si një nga prodhuesit më të vjetër të basteve elektronike të Evropës Lindore, Parimatch ofron bastet online eSports shërbime në Bjellorusi, Qipro, Rusi dhe Kazakistan, sipas Bookmaker.bet. Që nga viti 2000, prania në internet e faqes në internet ka vazhduar të angazhojë fansat e eSports në rajon.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  E nisur në vitin 2020, Paripesa është një nga faqet e internetit më të reja që shfaq një përvojë gjithëpërfshirëse të basteve esports, sipas rishikimeve në internet. Duke ofruar shërbime për baste në esports në Afrikë, Azi dhe Evropë, faqja e basteve esports ofron një gamë të gjerë mundësish bastesh.

  Show less...Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Show less...
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Libri i ri i sporteve në bllok, N1Bet, ofron mundësi bastesh esports me një listë të fuqishme opsionesh bastesh. Që nga viti 2021, faqet e basteve esports të kompanisë kanë konkurruar me lojtarët kryesorë. Menaxhuar nga Dama NV dhe licencuar nga Curacao Gaming, prodhuesi i basteve elektronike esports fokusohet në tregjet lokale. Zgjerimi i tij global në territore të ndryshme i lejon lojtarët të bastojnë në lojëra video në rajone të ndryshme dhe gjuhë të ndryshme.

  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Lucky Bird Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Lucky Bird Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Ofron baste sportive
   • Pranon pagesa të sigurta
   • Mbështetje 24/7
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Ofron baste sportive
   • Pranon pagesa të sigurta
   • Mbështetje 24/7

   SilverPlay është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, SilverPlay është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Bonus100% bonus mirëseardhjeje
   Show less...Shfaq më shumë
   • Bonuset e mëdha
   • Dizajn i pastër
   • Shanset më të mira të basteve
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Bonuset e mëdha
   • Dizajn i pastër
   • Shanset më të mira të basteve

   PixelBet është një nga libraritë e specializuar në bastet esports dhe pjesa më e madhe e vëmendjes së saj është e drejtuar në tregun evropian. PixelBet është një operator potencial që ia vlen të kontrollohet nëse jeni të interesuar të provoni një shërbim të specializuar esports në të ardhmen.

   Bonus100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas
   Show less...Shfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
   • Bonuset ekskluzive
   • Shanse të mëdha esport
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
   • Bonuset ekskluzive
   • Shanse të mëdha esport

   CyberBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2015 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, CyberBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese

   Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular

   Roku Casino përshëndet lojtarët e basteve eSports me një dizajn të jashtëzakonshëm, reagim ndaj pajisjeve celulare dhe një koleksion të kufizuar por konkurrues të aksioneve të basteve eSports. Pavarësisht rinisë së saj në krahasim me konkurrentët e saj, Roku krenohet me vizionin e saj afatgjatë.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

   Las Vegas dikur njihej si shtëpia e lojërave të fatit. Sot, lojtarët në mbarë botën mund të konkurrojnë në çdo kohë të ditës përmes basteve esports dhe kazinove online. Në Singapor, një faqe e tillë e basteve esports që fiton famë të konsiderueshme është Maxim88. Lojtarët në Malajzi dhe Singapor mund të bastojnë në esport lehtësisht dhe me lehtësi në këtë faqe. Themeluar në vitin 2006, Maxim88 ka ruajtur një histori të gjatë të etikës me reputacion të lojërave që i tërheq lojtarët. Ajo operon nën një licencë të Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

   BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     Show less...
     Shfaq më shumë

      1Bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2011 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1Bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Show less...Shfaq më shumë
      Show less...
      Shfaq më shumë

       Jupi Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jupi Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Show less...Shfaq më shumë
       Show less...
       Shfaq më shumë

        PalmSlots Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, PalmSlots Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Show less...Shfaq më shumë
        Show less...
        Shfaq më shumë

         1goodbet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1goodbet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Shpërblime VIP
         • Mbështetje 24/7
         • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Shpërblime VIP
         • Mbështetje 24/7
         • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

         Stake.com është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Stake.com është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 688 MYR
         Show less...Shfaq më shumë
         • 150% bonus mirëseardhjeje
         • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • 150% bonus mirëseardhjeje
         • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

         VTBET88 është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, VTBET88 është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Verifikimi i shpejtë
         • Mbështetje 24 orëshe
         • Programi i gjerë i bonusit
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Verifikimi i shpejtë
         • Mbështetje 24 orëshe
         • Programi i gjerë i bonusit

         IZZI Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, IZZI Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
         Show less...Shfaq më shumë
         • Mbështetje 24/7
         • Tërheqje të shpejta
         • Mbi 5000 lojëra
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Mbështetje 24/7
         • Tërheqje të shpejta
         • Mbi 5000 lojëra

         Volna Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Volna Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Llogari shumëvalutore
         • Bonuset sportive
         • Kthim parash javor
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Llogari shumëvalutore
         • Bonuset sportive
         • Kthim parash javor

         ROX Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ROX Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
         Show less...Shfaq më shumë
         • Bonus i madh i mirëseardhjes
         • Mbështetje 24/7
         • Platformë miqësore për celularin
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Bonus i madh i mirëseardhjes
         • Mbështetje 24/7
         • Platformë miqësore për celularin

         Fairspin është një platformë lojrash në internet e ndërtuar mbi Teknologjinë Blockchain që u lançua në vitin 2018. Ajo ofron një portofol të larmishëm të sporteve të basteve të lojërave, duke përfshirë sportet tradicionale dhe ato elektronike. Me kalimin e viteve, eSports janë bërë një industri e madhe argëtimi. Ajo kishte një vlerë rekord të tregut global prej 1.38 miliardë dollarë në 2022. Ka tregun më të lartë në Azi dhe Amerikën e Veriut, me Kinën që zë 20 për qind të tregut.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Opsione të shumta pagese
         • Mbështetje 24/7 e disponueshme
         • Shumëllojshmëri lojërash
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Opsione të shumta pagese
         • Mbështetje 24/7 e disponueshme
         • Shumëllojshmëri lojërash

         Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

         BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
         Show less...Shfaq më shumë
         • Baste sportive dhe esports
         • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
         • Bonus bujar i mirëseardhjes
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Baste sportive dhe esports
         • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
         • Bonus bujar i mirëseardhjes

         Me faktin se bastet online janë bërë një emër i njohur, librat e rinj sportivë lansohen çdo ditë. Ata ofrojnë një mundësi të përshtatshme bastesh për vendet e basteve fizike. BetiBet është një libralidhës dhe kazino online relativisht i ri që u lançua në vitin 2022. BetiBet ofron një gamë të gjerë të marketingut të basteve sportive dhe esports. Lojtarët mund të mbajnë gjurmët e të gjitha ngjarjeve në vazhdim nga faqja kryesore e librit sportiv. BetiBet lançoi së fundmi një aplikacion celular që ofron një përvojë më të personalizuar. Faqja është optimizuar për të ofruar një platformë të shkëlqyer të bazuar në ueb për të gjithë lojtarët celularë që nuk preferojnë aplikacionet celulare. Ai funksionon pa probleme në shumicën e shfletuesve të internetit, si në desktop ashtu edhe në pajisjet mobile.

         Bonus100% deri në 6000 BRL
         Show less...Shfaq më shumë
         • Top bastet sportive
         • Sportet e disponueshme
         • Kripto-miqësore
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Top bastet sportive
         • Sportet e disponueshme
         • Kripto-miqësore

         Lulëzimi i industrisë së esports ka parë rritjen e basteve esports gjatë dekadës së fundit. Industria është diversifikuar dhe rritur, me të ardhurat e saj vjetore që parashikohen të arrijnë mbi 2 miliardë dollarë në 2023. Edhe pse bastet sportive janë goditur rëndë vitet e fundit, industria e esports ka parë një fluks lojtarësh të të gjitha moshave. CopaGolBet është ndër faqet e fundit të sporteve elektronike të lançuara në vitin 2022. Ajo synon tregun brazilian pasi ai ka shpërthyer vitet e fundit. Ai u mundëson të gjithë lojtarëve brazilianë që kanë akses në internet të bastojnë në gara të shumta esports, të tilla si Counter-Strike:Global Offensive (CS:GO), DOTA 2, Rainbow Six Siege dhe League of Legends (LoL).

         Show less...Shfaq më shumë
         • Bonuset javore
         • Mbështetje për klientët 24/7
         • Në dispozicion bastet sportive
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Bonuset javore
         • Mbështetje për klientët 24/7
         • Në dispozicion bastet sportive

         Cetus Games është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Cetus Games është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Bonus100% deri në 500 dollarë
         Show less...Shfaq më shumë
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Mënyrat lokale të pagesës
         • Mbështetje për klientët 24/7
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Mënyrat lokale të pagesës
         • Mbështetje për klientët 24/7

         bet O bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, bet O bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Bonus100% deri në 1000 €
         Show less...Shfaq më shumë
         • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
         • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
         • Dizajn miqësor për celularin
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
         • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
         • Dizajn miqësor për celularin

         Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

         Show less...Shfaq më shumë
         • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
         • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
         • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
         • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
         • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

         GemBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, GemBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
         Show less...Shfaq më shumë
         • Mbështetje për klientët 24/7
         • Mijëra lojëra
         • Baste sportive dhe esports
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Mbështetje për klientët 24/7
         • Mijëra lojëra
         • Baste sportive dhe esports

         Në vitin 2022, bastet e lojërave video nxitën ndërprerje të shumta në mbarë botën në komunitetin e basteve. Janë hapur faqe të ndryshme bastesh në esport, me librat e njohur sportivë që shtojnë një seksion të ri. Megjithatë, lojtarët duhet të kënaqen me një sajt të fundit esports që ofron një përzgjedhje të gjerë të sporteve elektronike, shanse të shkëlqyera, opsione bastesh live, lloje të ndryshme bastesh, bonuse, baste celulare dhe mënyra të sigurta pagese. Një libralidhës i dedikuar duhet të presë opsionet e basteve para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta për esports me marketing të shumtë bastesh.

         BonusDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
         Show less...Shfaq më shumë
         • Mbështetje e bisedës live 24/7
         • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
         • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Mbështetje e bisedës live 24/7
         • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
         • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

         Richy është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Richy është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Show less...Shfaq më shumë
         Show less...
         Shfaq më shumë

          Mystake është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Mystake është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

          Show less...Shfaq më shumë
          • Temë e butë
          • Kazino fituese e çmimeve
          • Lojëra elektronike ekskluzive
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Temë e butë
          • Kazino fituese e çmimeve
          • Lojëra elektronike ekskluzive

          Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

          Show less...Shfaq më shumë
          • Marka më e mirë
          • Libri historik sportiv
          • Tërheqje të pakufizuara
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Marka më e mirë
          • Libri historik sportiv
          • Tërheqje të pakufizuara

          William Hill u themelua në vitin 1934 dhe ka qenë gjithmonë një konkurrent kryesor në industrinë e basteve. Ajo ka ofruar gjithmonë platformat më të mira të basteve si në kazino ashtu edhe në baste sportive. Gjatë ekzistencës së tij, mbretëria shpesh rishpik veten për t'u përshtatur me kërkesat e basteve/lojrave të ditës.

          Show less...Shfaq më shumë
          • Libri sportiv
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Promovime të shpeshta
          Show less...
          Shfaq më shumë
          • Libri sportiv
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Promovime të shpeshta

          Kur dëgjoni emrin e një kazinoje si "Energy Casino", mendimi juaj i parë mund të jetë se duhet të lidhni rripin e sigurimit dhe të përgatiteni për një aventurë me oktan të lartë. Ky eksitim me ritëm të shpejtë është ajo që Energy synon të bëjë me zbatimin e turneve të tyre të përditshme, promovimeve të vazhdueshme dhe programit të shpërblimit EnergyPoints.

          Shfaq më shumë
          Show less
          Si funksionon një bonus i basteve esports?

          Si funksionon një bonus i basteve esports?

          Shumë bastorë priren të shmangin bonuset në internet sepse ato nuk duken të ligjshme. Sidoqoftë, e vërteta është se bonuset e mirëseardhjes së basteve eSports janë të vërteta, të paktën në faqet e licencuara dhe të rregulluara. Për rekord, ka disa faqe të dyshimta bastesh, bonuset e të cilave nuk janë legjitime, por të gjitha faqet e listuara në këtë faqe janë origjinale.

          Tani, pyetja e madhe është, pse bastebërësit e eSports do t'u japin lojtarëve para falas?

          Epo. Përgjigja është e thjeshtë - për të tërhequr lojtarë të rinj në një industri të basteve online eSports që është kaq konkurruese. Ndërsa bonuset e ringarkimit janë për mbajtjen e klientit, bonuset e mirëseardhjes kanë për qëllim të marrin lojtarë të rinj në bord. Ajo që ndodh është se krijuesi i basteve vendos një buxhet për marketing dhe një nga strategjitë e marketingut është promovimi.

          Bonuset e basteve sportive pa depozite

          Siç sugjeron emri, bonusi pa depozitim është një ofertë që shpërblen lojtarët me një bonus vetëm për t'u regjistruar në një Faqja e basteve eSports. Ata nuk duhet të depozitojnë për të kërkuar këtë ofertë.

          Bonusi i basteve falas pa depozite është një bonus standard pa depozite që u jep lojtarëve një shumë fikse parash. Lloji tjetër është bonusi pa depozite që mund të arkëtohet, të cilin lojtarët mund ta përdorin për të vënë bast në eSports me para të vërteta dhe për të fituar para të vërteta. Së fundi, lojtarët e eSports mund të përfitojnë nga bonuset pa depozitim pa para, të cilat u japin lojtarëve para për të luajtur, por nuk mund të tërhiqen.

          Bonuset e depozitave të basteve sportive

          I njohur gjithashtu si bonus ndeshjeje, bonusi pa depozite është një ofertë e mirëpritur që shpërblen lojtarët kur depozitojnë për herë të parë. Shumica e bonuseve të depozitave përputhen me shumën e depozituar me një përqindje të caktuar deri në një shumë të caktuar. Mund të jetë një bonus depozite prej 50%, 100%, ose edhe më shumë.

          Vetëm për të përmendur, në disa vende bastesh, bonuset e depozitave mund të ofrohet në depozitën e dytë, të tretë dhe madje të katërt.

          Si funksionon një bonus i basteve esports?
          Si të kërkoni bonuse të mirëseardhjes

          Si të kërkoni bonuse të mirëseardhjes

          Si aktivizohen bonuset e mirëseardhjes pas përmbushjes së kërkesave të përshtatshmërisë? Epo, ka dy mënyra. Së pari, bonusi kreditohet automatikisht në llogarinë e lojtarit. Është mënyra më e lehtë për të kërkuar një bonus. Përndryshe, lojtarët duhet të aktivizojnë bonusin duke përdorur kodet ose kuponët e bonusit të mirëseardhjes së basteve eSports. Ekziston një vend ku këto kode plotësohen për të aktivizuar bonusin.

          Si të përdorni bonuset e mirëseardhjes së basteve esports

          Bonuset e mirëseardhjes janë të gjitha argëtuese, por bastorët e eSports duhet të dinë se si t'i përdorin ato mirë. Fatkeqësisht, shumica e lojtarëve që pretendojnë bonuse të mirëseardhjes përfundojnë duke i humbur ato në vetëm disa baste për shkak të mungesës së njohurive mbi atë që fshihet pas perdes. Në këtë segment, zbuloni gjithçka që duhet të dini rreth përdorimit të bonuseve të mirëseardhjes.

          Si të kërkoni bonuse të mirëseardhjes
          Kërkesat e bastit

          Kërkesat e bastit

          Ndërsa bonuset e mirëseardhjes duken fitimprurëse, ato janë të detyruara nga kërkesat strikte të basteve. Edhe pse prezantuesit shpërndajnë para në formën e bonuseve, ata kanë vendosur disa kufizime për ta bërë të vështirë për lojtarët të përfitojnë sa më shumë nga bonuset e mirëseardhjes. Këto kufizime janë ato që njihen si kërkesat e bastit ose kërkesat e lojës.

          Për fillestarët, një kërkesë për bast është një shumëzues i numrit të herëve që bastorët duhet të luajnë përmes një bonusi përpara se të tërheqin ndonjë fitim. Për shembull, nëse një lojtar bast pretendon një përputhje depozite në një bastvënës me një kërkesë bastesh 20 herë, duhet të luajë përmes bonusit 20 herë përpara se të kualifikohen për tërheqje. Epo, është një sfidë e madhe të luash 20 herë pa humbur të gjitha paratë.

          Faqet e basteve sportive me bonuset më fitimprurëse kanë kërkesat më të larta dhe më të rrepta të basteve në shumicën e skenarëve.

          Kufijtë e gjasave dhe lojërave

          Përveç kërkesave të basteve, bastebërësit e bëjnë të vështirë për lojtarët të fitojnë para të vërteta duke përdorur bonuse duke vendosur shanset minimale. Për shembull, një faqe bastesh eSports mund të ofrojë një bonus 150%, por bonusi zbatohet vetëm për shanset e larta. Përveç kufirit në shanset, disa bonuse të mirëseardhjes janë të zbatueshme për lojëra të zgjedhura eSports.

          Kërkesat e bastit
          Këshilla dhe truket e bonusit të mirëseardhjes

          Këshilla dhe truket e bonusit të mirëseardhjes

          Edhe pse faqet e basteve e bëjnë të vështirë për lojtarët përdorimin e bonuseve, është ende e mundur të përfitoni nga bonuset e mirëseardhjes.

          Këshilla e parë është që të jeni gjithmonë në gjueti, jo vetëm për bonuset e mirëseardhjes, por ato më fitimprurëse. Lojtarët mund të zgjedhin të gjuajnë veten ose të përdorin bastebërësit që listojnë bastebërësit e eSports me bonuset më të larta të mirëseardhjes.

          Një këshillë tjetër që zbatohet vetëm për faqet e basteve pa kufizime të koeficienteve është të vendosni baste për shanset më të ulëta. Ndryshe nga shanset e larta, bastet me shanse të ulëta kanë një probabilitet të lartë për të arritur. Thënë kështu, ulja e ulët është një këshillë e zgjuar për të mposhtur kërkesat e basteve. Problemi i vetëm është se rendimenti nuk është aq i lartë në fund të fundit.

          Tani që kërkesat e larta të basteve ulin shanset për të fituar ndonjë gjë nga bonuset, lojtarët duhet të ndjekin shpërblimet e mirëseardhjes me kërkesa më të ulëta për lojëra. Ky është një këshillë e lehtë bonusi i basteve sportive për të fituar para. Është më e lehtë të kapërcesh një kërkesë bastesh 15 herë sesa 30 herë.

          Është gjithashtu e rëndësishme të kontrolloni periudhën e vlefshmërisë së bonusit të mirëseardhjes. Shpesh, lojtarët pretendojnë këto bonuse, por nuk i përdorin ato brenda periudhës së caktuar. Tingëllon qesharake, por po, bonuset kanë data skadimi.

          Bast me mençuri. Vetëm për shkak se është një bonus 100% nuk do të thotë se duhet të shpërdorohet me shanse joreale. Në vend të kësaj, bastorët duhet të mbeten lojtarë të mençur duke përdorur bonusin e mirëseardhjes si paratë e vërteta që kanë depozituar. Hulumtimi i ndeshjeve të ndryshme të eSports dhe kontrollimi i parashikimeve shkon shumë.

          Këshilla dhe truket e bonusit të mirëseardhjes
          Kumar i përgjegjshëm

          Kumar i përgjegjshëm

          Bonuset e mirëseardhjes janë fantastike dhe janë ndër arsyet që shumë lojtarë tërhiqen në bastet e Sporteve. Por, ato mund të jenë një shkaktar i varësisë ndaj lojërave të fatit. Shumë lojtarë e gjejnë veten duke përdorur më shumë para sesa mund të përballojnë për të kërkuar bonuse.

          Lojtarët duhet të qëndrojnë brenda kufijve të kumarit të përgjegjshëm. Vendosja e një buxheti për bastet e sporteve elektronike dhe respektimi i tij është thelbësor. Një këshillë tjetër është të mos ndiqni kurrë humbjet kur vini bast dhe të dini gjithmonë kur të largoheni. E rëndësishmja, bastet në eSports nuk duhet të zëvendësojnë shkollën ose punën.

          Kaq për këtë udhëzues mbi bonuset e mirëseardhjes së basteve eSports. Në të vërtetë, ofertat e basteve në internet për lojtarë të rinj ia vlen të ndiqen. Megjithatë, nuk është e lehtë të përfitosh prej tyre.

          Kumar i përgjegjshëm

          Lista e ESports me Bonus të mirëpritur

          NiveliCasinoBonusRating
          11xBetDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
          222BETDeri në 600 dollarë8.7
          3ThunderPickMerr deri në 500 € bonus depozite9.2
          4Betwinner100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas8.91
          5Betmaster8.99
          6Betfinal8.12
          7Nomini8.3
          820bet7.78
          9Wazamba8.5
          10Megapari8.56

          Mos i humb këto oferta me bonus

          1xBet
          1xBet
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
          Merr bonusin1xBet komento
          22BET
          22BET
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
          Merr bonusin22BET komento
          Loot.bet
          Loot.bet
          100 € Bonus depozite
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
          Merr bonusinLoot.bet komento
          Close