Kërkoni Esports tuaj Bonus referimi 2023

Bonuset e referimit i jepen një lojtari aktiv që merr një mik të tyre për t'u bashkuar me faqet e basteve të sporteve elektronike. Për shkak se lojtari aktiv referoi një lojtar të ri në faqen e internetit, ata të dy marrin një bonus që synon të përmirësojë lojën e tyre. Nëse anëtari i ri referon gjithashtu një mik, ai do të marrë gjithashtu një bonus dhe kështu me radhë. Shpesh, është një bonus pa depozite, i cili është një shans për të luajtur pa pasur nevojë të shpenzoni asnjë lloj parash. Është një metodë që ofrohet në mënyrë periodike nga basteshkruesit sepse ka shumë përfitime për lojtarin, por edhe për faqen e internetit.

Ndihmon një lojtar të ri të marrë një ndjenjë të faqes së internetit, si funksionon, nëse ofron atë që ata kërkojnë. Nëse ndodh, ata do të regjistrohen dhe do të fillojnë të luajnë me paratë e tyre. Gjithashtu, të kesh një bonus pa depozite i inkurajon ata të gjejnë anëtarë të rinj që do të duan të regjistrohen në mënyrë që ata të mund të gëzojnë gjithashtu një bonus pa depozite. Kjo krijon një zinxhir që ndihmon faqen e basteve e-sportive të marrë më shumë lojtarë dhe të njihet më mirë.

Kërkoni Esports tuaj Bonus referimi 2023
Si funksionojnë Bonuset e Referimit në internet?Si të përdorni Bonuset e ReferimitPërkujtues
Flag

Lista e ESports me Bonus referimi

al Country FlagCheckmark

ThunderPick

al Country FlagCheckmark
BonusMerr deri në 500 € bonus depozite
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
Show less...
Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

ThunderPick është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ThunderPick është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Bonus100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport

CyberBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2015 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, CyberBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Las Vegas dikur njihej si shtëpia e lojërave të fatit. Sot, lojtarët në mbarë botën mund të konkurrojnë në çdo kohë të ditës përmes basteve esports dhe kazinove online. Në Singapor, një faqe e tillë e basteve esports që fiton famë të konsiderueshme është Maxim88. Lojtarët në Malajzi dhe Singapor mund të bastojnë në esport lehtësisht dhe me lehtësi në këtë faqe. Themeluar në vitin 2006, Maxim88 ka ruajtur një histori të gjatë të etikës me reputacion të lojërave që i tërheq lojtarët. Ajo operon nën një licencë të Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 688 MYR
   Show less...Shfaq më shumë
   • 150% bonus mirëseardhjeje
   • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • 150% bonus mirëseardhjeje
   • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

   VTBET88 është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, VTBET88 është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
   Show less...Shfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7
   • Tërheqje të shpejta
   • Mbi 5000 lojëra
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7
   • Tërheqje të shpejta
   • Mbi 5000 lojëra

   Volna Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Volna Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Llogari shumëvalutore
   • Bonuset sportive
   • Kthim parash javor
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Llogari shumëvalutore
   • Bonuset sportive
   • Kthim parash javor

   ROX Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ROX Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
   • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
   • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
   • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
   • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

   GemBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, GemBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Si funksionojnë Bonuset e Referimit në internet?

   Si funksionojnë Bonuset e Referimit në internet?

   Kur regjistroheni, lojtari i ri do të tregojë se ata janë referuar nga ju, një anëtar aktiv i faqes në internet. Duke vepruar kështu, ju do të merrni një bonus referimi që do t'ju lejojë ju dhe anëtari më i ri të cilin ju referuat të luani pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

   Këtë bonus do ta gjeni në njoftimet e llogarisë suaj. Kjo quhet edhe a bonus pa depozite. Me këtë bonus, ju do të mund të vendosni baste pa pasur nevojë të zbrisni para nga llogaria juaj personale. Ju do të jeni në gjendje të përdorni paratë nga bonusi për të vendosur disa baste.

   Personi që ju keni referuar do të ketë gjithashtu një shumë të kredituar dhe do të jetë në gjendje të referojë disa njerëz për të marrë një Bonus Referimi. Për një anëtar të ri, kjo është ideale për të marrë një ndjenjë se si duket faqja e internetit dhe për të parë nëse shërbimet e ofruara janë në përputhje me pritshmëritë e tyre. Për anëtarin aktiv, është një shpërblim i vogël për të qenë në gjendje të përhapni fjalën e mirë për këto faqe bastesh esports.

   Si funksionojnë Bonuset e Referimit në internet?
   Si të përdorni Bonuset e Referimit

   Si të përdorni Bonuset e Referimit

   Sigurohuni që të dini numrin e referencave që mund të jepni, sepse është në avantazhin tuaj të promovoni tonën faqet më të mira të basteve esports. Sa herë që një anëtar i ri do të regjistrohet duke përdorur emrin tuaj si referencë, ju do të merrni bonusin e referimit. Për ta bërë atë më të favorshmen për ju, ju mund të ndani faqen tonë në platformat tuaja të mediave sociale ose të flisni për ne me miqtë dhe familjen tuaj. Është një mënyrë shumë e thjeshtë për të pasur akses në baste falas, të cilat mund t'ju lejojnë të fitoni dhe të vazhdoni bastet falas!

   Megjithatë, është shumë e rëndësishme që t'i hidhni një sy kushteve dhe politikave të bonusit tuaj, pasi disa kanë datë skadimi. Zakonisht, ju duhet të përdorni bonusin tuaj më pak se 30 ditë pas marrjes së tij. Megjithatë, gjatë asaj periudhe kohore, ju mund të zgjidhni të grumbulloni bonuset tuaja dhe t'i përdorni të gjitha menjëherë, ashtu siç mund të zgjidhni t'i përdorni veçmas. Në varësi të stilit tuaj të lojës, të dyja opsionet kanë të mirat dhe të këqijat e tyre.

   Nëse vendosni të përdorni bonuset tuaja një nga një kur i merrni, kjo ju lejon të provoni shumë lloje të ndryshme bastesh falas. Ju mund të vendosni një bonus në një lojë, një tjetër në një lojë tjetër dhe kështu me radhë. Jeni të sigurt që nuk do të harroni datat e skadencës sepse po i përdorni bonuset menjëherë.

   Gjithashtu, këto lojëra falas do t'ju motivojnë menjëherë që të përpiqeni të bëni më shumë miq për t'u regjistruar në mënyrë që të merrni më shumë bonuse. Megjithatë, kjo është e rrezikshme në lidhje me varësitë ndaj lojërave të fatit dhe basteve.

   Sigurohuni që të jeni në gjendje të qëndroni në kontroll dhe nëse jo, do të ndaloni së vizituari faqet e basteve esports. Një tjetër pikë negative do të ishte se nëse dëshironi të bëni një bast të madh, nuk do të keni zgjidhje tjetër veçse të përdorni paratë tuaja, ndërsa nëse grumbulloni bonuset tuaja do të mund të vendosni më shumë pa shpenzuar.

   Nëse vendosni të grumbulloni bonuset tuaja dhe t'i përdorni të gjitha menjëherë, kjo ju lejon të bëni një bast më të madh dhe të keni mundësinë të fitoni më shumë. Gjithashtu, për shkak se i luani të gjitha përnjëherë, bastet nuk bëhen zakon i juaji, gjë që mund të ndihmojë në parandalimin e varësive nga kumari. Megjithatë, duhet të jeni shumë të kujdesshëm me atë metodë, sepse të gjitha bonuset e referimit do të kenë data të ndryshme skadimi.

   Do të ishte shumë për të ardhur keq nëse llogaritni gabim diçka dhe përfundoni duke humbur para sepse keni pritur shumë gjatë. Gjithashtu, ndryshe nga nëse përdorni bonuset tuaja një nga një, ka më pak gjasa të provoni lloje të ndryshme bastesh, sepse ka shumë të ngjarë të përdorni të gjitha bonuset tuaja menjëherë në të njëjtën lojë.

   Si të përdorni Bonuset e Referimit
   Përkujtues

   Përkujtues

   Qëndroni besnik ndaj vetes

   Mbani në mend se ju jeni ai që e njeh veten më së miri. Këto janë vetëm këshilla dhe truket për t'ju dhënë një ide të përgjithshme se çfarë mund të bëni me bonusin tuaj të referimit, por kjo listë nuk është shteruese. Ju mund t'i shpenzoni shpërblimet tuaja ashtu siç dëshironi dhe ju jeni i vetmi që e dini se çfarë është më e mira për llojin tuaj të lojës dhe çfarë dëshironi të arrini.

   Lojëra me përgjegjësi

   Luaj gjithmonë me përgjegjësi. Sigurohuni që të ketë kufizime për depozitat tuaja dhe që bastet të mos bëhen zakon për ju. Sigurohuni që të mbroni veten dhe të tjerët, si dhe të keni një politikë të përjashtimit automatik nëse gjërat dalin jashtë kontrollit. Është e shëndetshme të bëni një pushim, madje është shumë e dobishme. Bastet nuk janë sinonim i fitores dhe fitimi nuk është sinonim i fitimit gjithmonë. Nëse ju ose dikush që njihni ka nevojë për ndihmë me një varësi ndaj basteve, burimet janë të disponueshme, sigurohuni që t'i kontrolloni ato. Bastet duhet të jenë të këndshme dhe të rastësishme, ndaj sigurohuni që të mbeten të tilla!

   Përkujtues

   Lista e ESports me Bonus referimi

   NiveliCasinoBonusRating
   1ThunderPickMerr deri në 500 € bonus depozite9.2
   2CyberBet100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas9.2
   3Maxim887
   4Fresh CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas7
   5Jet CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas7
   6VTBET88Bonus i mirëseardhjes 100% deri në 688 MYR7
   7Volna CasinoDeri në 200% + 200 rrotullime falas8
   8ROX Casino8
   9GemBet

   Mos i humb këto oferta me bonus

   1xBet
   1xBet
   Metodat e depozitimit
   SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
   Merr bonusin1xBet komento
   22BET
   22BET
   Metodat e depozitimit
   SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
   Merr bonusin22BET komento
   Loot.bet
   Loot.bet
   100 € Bonus depozite
   Metodat e depozitimit
   SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
   Merr bonusinLoot.bet komento
   Close