Kërkoni Esports tuaj Bonus pa depozitë 2023

Bonuset pa depozite u ofrojnë lojtarëve një mundësi fantastike për të luajtur në një faqe bastesh eSports pa prishur bankën. Një bonus pa depozite do të thotë që lojtarët zakonisht marrin rrotullime falas në një slot ose një shpërblim në para. Ekziston gjithashtu një bonus pa depozite që i lejon lojtarët të përdorin një sasi të caktuar parash falas brenda një kohe të kufizuar. Shpërblime të tilla krijohen me premisën që një lojtar regjistrohet në një faqe interneti.

Kërkoni Esports tuaj Bonus pa depozitë 2023
Si funksionojnë Bonuset pa Depozita në internet?Si të përdorni Bonuset pa DepozitaKëshilla dhe truket për baste falasLojë e përgjegjshme
Flag

Lista e ESports me Bonus pa depozitë

al Country FlagCheckmark

22BET

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 600 dollarë
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është në funksion që nga viti 2017. Është në pronësi të TECHSOLUTIONS NV, një organizatë me bazë në Curacao. Falë licencës së saj të lojërave të fatit Curacao që është e vlefshme deri më 23 nëntor 2023, shumica e lojtarëve në internet e gjejnë atë të sigurt sepse qeveria e Curacao vlerësohet shumë në peizazhin e lojërave në internet.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    1goodbet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1goodbet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
    Show less...Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Tërheqje të shpejta
    • Mbi 5000 lojëra
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Tërheqje të shpejta
    • Mbi 5000 lojëra

    Volna Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Volna Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    • Llogari shumëvalutore
    • Bonuset sportive
    • Kthim parash javor
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Llogari shumëvalutore
    • Bonuset sportive
    • Kthim parash javor

    ROX Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ROX Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    • Opsione të shumta pagese
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Shumëllojshmëri lojërash
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Opsione të shumta pagese
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Shumëllojshmëri lojërash

    Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

    Show less...Shfaq më shumë
    • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
    • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
    • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
    • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
    • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

    GemBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, GemBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    BonusDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
    Show less...Shfaq më shumë
    • Mbështetje e bisedës live 24/7
    • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
    • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje e bisedës live 24/7
    • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
    • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

    Richy është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Richy është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    • Marka më e mirë
    • Libri historik sportiv
    • Tërheqje të pakufizuara
    Show less...
    Shfaq më shumë
    • Marka më e mirë
    • Libri historik sportiv
    • Tërheqje të pakufizuara

    William Hill u themelua në vitin 1934 dhe ka qenë gjithmonë një konkurrent kryesor në industrinë e basteve. Ajo ka ofruar gjithmonë platformat më të mira të basteve si në kazino ashtu edhe në baste sportive. Gjatë ekzistencës së tij, mbretëria shpesh rishpik veten për t'u përshtatur me kërkesat e basteve/lojrave të ditës.

    Si funksionojnë Bonuset pa Depozita në internet?

    Si funksionojnë Bonuset pa Depozita në internet?

    Lojtarët shikojnë përreth për një bonus pa depozite duke bërë një kërkim në Google ose duke shkuar në disa kazino online dhe faqet e promovimit të basteve. Shumë përshkruajnë promovimet më të fundit për eSports dhe të tjera llojet e basteve. Lojtarët mund të përdorin një kod promocional për t'u regjistruar dhe për të miratuar dhe regjistruar llogarinë brenda pak minutash. Bonusi i basteve më pas do të jepet në formën e rrotullimeve falas, një bonus në para ose lojë falas.

    Bonus Cash

    Sidoqoftë, pamja e vërtetë e një bonusi pa depozite shfaqet vetëm pasi të merren parasysh kërkesat e bastit. Ndoshta një lojtar merr një bonus bastesh prej 25 dollarësh dhe kërkesa për bast është 35 herë bonusi. 35 x 25 = 875 dollarë. Lojtarët duhet të vënë bast këtë shumë përpara se të bëjnë një tërheqje të ndonjë gjëje.

    Mund të mbahet nëse arrihet një fitore, por bonusi origjinal i bastit mund të humbet përpara se të plotësohet bast. Ky është realiteti dhe mund të duket paksa i vështirë. Megjithatë, është ende e mundur të dalësh në krye për ata që e kanë marrë parasysh këtë.

    Rrotullime falas

    Rrotullimet falas funksionojnë gjithashtu në mënyrë të ngjashme me një bonus pa depozite. Për shembull, merrni 20 rrotullime falas pas regjistrimit dhe fitoni 50 dollarë me një lojë 35x. 35 x 50 dollarë do të thotë se 1750 dollarë duhet të vihen para se të merrni fitimet. Nëse 10 dollarë mbeten pas bastit të kënaqshëm, kjo është shuma e parave që duhet të merren.

    Një bonus lojë falas

    Një bonus lojë falas jep një shumë falas si 1000 dollarë për të luajtur. Megjithatë, këto para janë të parëndësishme dhe janë vetëm një shumë për të filluar të luani dhe për të marrë para në rast fitoreje. Lojtarët përpiqen të marrin më shumë se 1000 dollarë ose një shumë tjetër brenda një kohe të caktuar. Pra, nëse llogaria mbetet me 1050 dollarë, lojtari mban 50 dollarë shtesë. Një bonus i lojës falas zakonisht nuk kualifikohet për t'u tërhequr, por mund të jepet si një bonus në të ardhmen në formën e një bonusi ndeshjeje. Kjo gjithashtu mund të jetë zhgënjyese.

    Si funksionojnë Bonuset pa Depozita në internet?
    Si të përdorni Bonuset pa Depozita

    Si të përdorni Bonuset pa Depozita

    Asnjë bonus depozite nuk mund të jetë i favorshëm, por ato duhet të merren parasysh në dritën e shumë faktorëve të ndryshëm. Është e rëndësishme të shikoni me kujdes ofertën duke iu referuar termave dhe kushteve. Për më tepër, është e rëndësishme të kesh një strategji dhe të bësh kërkime adekuate. Këtu janë disa këshilla dhe truket për të menduar.

    Ka përfitime të dukshme nga përdorimi i një bonusi pa depozite për lojtarët dhe Faqet e internetit të basteve eSport. Lojtarët mund të përmirësojnë bankrollin e tyre të përgjithshëm dhe të kenë më shumë shanse për të fituar. Ata gjithashtu njohin të mirat dhe të këqijat e një faqe interneti ose lojë para se të bëhen shumë serioze.

    Lojtarët mund të mësojnë gjithashtu rreth basteve eSport dhe llojeve të ndryshme të lojërave të ofruara pa shpenzuar shumë. Faqet e internetit që ofrojnë bonuse pa depozite mund të tërheqin lojtarë dhe të ofrojnë stimuj për të mësuar më shumë rreth basteve në eSports online.

    Sidoqoftë, përpara se të filloni të zhyteni dhe të regjistroheni për një faqe interneti që merr një bonus, është e rëndësishme të edukoheni për realitetin e bonuseve pa depozitim. Kërkesat e bastit zbatohen gjithashtu, dhe është thelbësore të mësoni rreth tyre për të shmangur zhgënjimin.

    Si të përdorni Bonuset pa Depozita
    Këshilla dhe truket për baste falas

    Këshilla dhe truket për baste falas

    Bëni disa kërkime duke lexuar termat dhe kushtet. Bëjeni këtë pyetje. Çfarë do të kërkohet për të marrë fitimet tuaja? Termat dhe kushtet duhet t'i përgjigjen kësaj pyetjeje. Shumica e bonuseve thjesht kërkon regjistrimin e një llogarie duke vendosur një kod promocional ose duke shkuar në një faqe dhe duke u regjistruar. Megjithatë, kërkesat e basteve janë më komplekse dhe kërkesat ndryshojnë në çdo faqe në internet. Shpesh nënkupton depozitimin e shumë parave për të pasur mundësinë për të fituar.

    Bëni disa kërkime

    Është një ide e mirë të shikoni disa kazino të ndryshme dhe promovimet e tyre. Një bonus i madh është më i mirë financiarisht, por mund të mos jetë pasi të shikoni kërkesat e basteve. Për më tepër, kontrolloni disa faqe të njohura si Intertops, e cila ka shumë bonuse çdo muaj. Është gjithashtu e rëndësishme të mos fitoni një reputacion si abuzues bonusi dhe të përmbaheni nga nënshkrimi në të njëjtin sajt për më shumë oferta të basteve online esports.

    Një tjetër gjë e rëndësishme për t'u kontrolluar është lloji i lojërave që mund të luhen gjatë përdorimit të bonuseve. Lojtarët mund ta duan një lojë, por nuk mund të kërkojnë një bonus për të. Përveç kësaj, bonuset pa depozite nuk përdoren për jackpot. Kini parasysh se shumica e ofertave të basteve në internet kanë një afat kohor prej një ose dy ditësh. Kontrolloni se cilat lojëra mund të përdoren përpara fillimit dhe kushte të tjera.

    Një këshillë tjetër e rëndësishme është të përdorni bonusin pa depozitim për të provuar shumë lojëra dhe strategji të ndryshme. Kjo është një kohë e përshtatshme për ta bërë këtë sepse më pak është në rrezik. Kontrolloni licencat dhe certifikatat e një siti dhe sigurohuni që të kontrolloni edhe disa rishikime. Së fundi, është e rëndësishme të kontrolloni nëse faqja përdor metodën e zgjedhur të pagesës.

    Këshilla dhe truket për baste falas
    Lojë e përgjegjshme

    Lojë e përgjegjshme

    Lojëra e përgjegjshme do të thotë që lojtarët duhet të jenë të kujdesshëm se sa shpenzohen dhe nëse janë të përballueshme. Nëse nuk është, atëherë ka një problem dhe një buxhet i caktuar nuk funksionon. Një kufi është thelbësor dhe nuk duhet të shkelet. Pse? Sepse mund të rezultojë në probleme serioze, të cilat mund të zgjasin për një kohë të gjatë në jetën e një personi.

    Kërkoni ndihmë profesionale nëse ekziston një problem dhe mos kini frikë të kërkoni vetëpërjashtim nga faqet që përdoren më shumë. Kazinotë në internet dhe krijuesit e tjerë të sporteve elektronike mund të vendosin gjithashtu një kufi depozite për të luajtur. Kërkoni ndihmë nga një mik ose një i dashur nëse vazhdojnë të ekzistojnë probleme serioze. Ata mund të kërkojnë më shumë ndihmë dhe ndihmë për të ndërmarrë veprime. Lojërat nuk duhet të jenë kurrë një ngjarje stresuese që ndikon në jetën e një personi.

    Lojë e përgjegjshme

    Lista e ESports me Bonus pa depozitë

    NiveliCasinoBonusRating
    122BETDeri në 600 dollarë8.7
    2Arlekin Casino8
    3Fresh CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas7
    4Jet CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas7
    51goodbet7
    6Volna CasinoDeri në 200% + 200 rrotullime falas8
    7ROX Casino8
    8Zotabet
    9GemBet
    10RichyDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas7

    Mos i humb këto oferta me bonus

    1xBet
    1xBet
    Metodat e depozitimit
    SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
    Merr bonusin1xBet komento
    22BET
    22BET
    Metodat e depozitimit
    SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
    Merr bonusin22BET komento
    Loot.bet
    Loot.bet
    100 € Bonus depozite
    Metodat e depozitimit
    SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
    Merr bonusinLoot.bet komento
    Close