Kërkoni Esports tuaj Bonus cashback 2023

Nëse nuk mund të zbuloni ofertat e kthimit të parave në faqen tuaj të preferuar të basteve eSport, ka strategji të tjera që mund të përdorni për të gjetur bonusin më të mirë të kthimit të parave në dispozicion. Një qasje është thjesht të kërkoni në Google për bonuse për kthimin e parave. Kjo është një nga metodat më të besueshme për të gjetur bonusin që plotëson më mirë kërkesat tuaja. Thjesht kërkoni për frazat bonus për kthimin e parave, e ndjekur nga zgjedhja juaj e një faqeje bastesh me reputacion eSport, si Betway, Betsson ose 1xBet, dhe eSport-in tuaj të preferuar, nëse ka.

Për shembull, nëse ju pëlqen CS:GO, mund të kërkoni për 'CSGO Cashback Bonus Betway' për të gjetur kodet e kthimit të parave. Disa sajte online të rishikimit të eSportsbook, si eSportRanker.com, mund t'ju tregojnë se ku të kërkoni kodet e bonusit, apo edhe të publikojnë kodet më të mira të bonusit të kthimit të parave për lehtësinë tuaj.

Kërkoni Esports tuaj Bonus cashback 2023
Si funksionojnë bonuset e kthimit të parave?Këshilla dhe truket për baste falasKumar i përgjegjshëm
Si funksionojnë bonuset e kthimit të parave?

Si funksionojnë bonuset e kthimit të parave?

Kthimi i parave është një bonus bastesh esports që ju lejon të merrni një përqindje të parave që shpenzoni për baste, pavarësisht nga rezultati. Pavarësisht nëse keni fituar apo humbur, ju keni të drejtë për një pjesë të fitimeve tuaja.

Përfitimi më i madh i një bonusi të tillë është se zakonisht nuk ka kërkesa për bast. Ju mund ta tërhiqni menjëherë shpërblimin tuaj ose ta përdorni për të vendosur baste shtesë. Nuk është një lloj promovimi i zakonshëm, prandaj kushtojini vëmendje dhe përfitoni nga mundësia kur të shfaqet. Le të shohim një shembull. Supozoni se ju bastni 10 dollarë në G2 për të mposhtur FaZe Clan në një ndeshje CSGO. Nëse keni pasur një bonus të kthimit të parave aktive dhe G2 ka humbur, basti juaj i humbur do të kthehet deri në 10 dollarë. Nëse G2 do ta kishte fituar lojën, do t'i kishit marrë fitimet tuaja si zakonisht.

Megjithatë, është thelbësore të theksohet se këto bonuse të kthimit të parave zakonisht kufizohen në një shumë të caktuar. Kjo nënkupton që ju mund të merrni vetëm një rimbursim deri në 20 dollarë, e kështu me radhë. Vlen gjithashtu të përmendet se rimbursimi juaj mund të vijë në formën e argumenteve të basteve falas dhe jo në formën e parave reale.

Si të përdorni një bonus të kthimit të parave

Kur lojtarët kryejnë aktivitete specifike ose plotësojnë standarde specifike, ata kualifikohen për kthim parash nga faqet e basteve sportive. Libra të ndryshëm sportiv në internet u qasen ndryshe stimujve të kthimit të parave, kështu që bëni detyrat e shtëpisë në faqen që po shqyrtoni. Ju mund ta arrini këtë duke shkuar te faqet Promocione ose Lajme.

Si funksionojnë bonuset e kthimit të parave?
Këshilla dhe truket për baste falas

Këshilla dhe truket për baste falas

Gjëja e parë që duhet të bëni me bastet e kthimit të parave është të lexoni shtypjen e imët. A e nënshkruani dokumentin anonim pa i kuptuar dispozitat e përfshira? Sigurisht, nuk duhet ta shfrytëzoni këtë shans. Regjistrimi për bonuset e kthimit të parave të eSportsbook është një shembull tjetër i kësaj.

Ju duhet të lexoni termat dhe kushtet përpara se të merrni ndonjë vendim. Në fund të fundit, ju keni të bëni me basteshkruesit online, të cilët janë një lloj biznesi dhe nuk do t'ju ofrohet asgjë pa kushte. Kontrolloni me kujdes për të zbuluar se sa duhet të vini bast për t'u kualifikuar për paketën e bonusit të kthimit të parave dhe cilat lojëra llogariten në ofertat e bonusit të kthimit të parave.

Në varësi të kazinosë, ju mund të merrni kthimin e parave tuaja rregullisht, një herë në javë ose një herë në muaj. Disa kazino ofrojnë gjithashtu një program zbritjeje për klientët VIP që ju kërkon depozitoni një shumë të caktuar parash në llogarinë e tyre për të marrë pikë kthimi.

Përpara se të regjistroheni në një program shpërblimi për kthimin e parave, merrni parasysh nëse ai do t'ju sjellë dobi në afat të gjatë dhe nuk do të ndikojë në përshtatshmërinë tuaj për stimuj të tjerë në kazinonë tuaj të preferuar në internet. Këto specifika, si dhe përgjigjet për shumicën e shqetësimeve tuaja, mund të gjenden në shtypjen e imët, prandaj bëjeni praktikë që të paktën të skanoni pjesët e rëndësishme të kushteve dhe kushteve të bonusit të kthimit të parave.

Sa më pak kufizime të kthimit të parave, aq më e mundshme është që të jeni fitues. Fatkeqësisht, shumica e bonuseve të kthimit të parave kanë një sërë kufizimesh. Një kazino, për shembull, mund t'ju paguajë deri në 100% kthim parash, por të kufizojë shumën që mund të tërhiqni. Si rezultat, ju jeni më mirë me një marrëveshje me përqindje të ulët të kthimit të parave pa kufizime ose pa kufij.

Mos pranoni një ofertë kthimi parash që ka një kusht bast. Nëse dëshironi të luani me një libër sportiv që kërkon bast kthimi parash, qëndroni në marrëveshjet me kërkesat e basteve më pak se x3. Çdo gjë më shumë se kaq kundërshton logjikën e marrjes së një stimulimi për kthimin e parave.

Për shkak se nuk ka kërkesë për bast, ju mund të tërhiqni fitimet tuaja apo edhe zbritjen aktuale pa pasur nevojë të luani përsëri nëse nuk dëshironi. Më e rëndësishmja, bastet e pakufizuara do t'ju ndihmojnë të rritni shanset tuaja për të arritur një fitore të madhe. Jo të gjitha kazinotë në internet ofrojnë të njëjtin nivel kthimi. Në fakt, një bonus i kthimit të parave mund të ndryshojë nga kazino në kazino, por zakonisht shpërblen një pjesë të humbjeve të klientit për një periudhë të caktuar.

Ndërsa kthimi i parave ofron një situatë fituese si për kazinonë ashtu edhe për lojtarët, është thelbësore të zgjidhni faqen e duhur të internetit për të depozituar paratë tuaja të fituara me vështirësi. Ju dëshironi të bëni biznes me një kazino online me reputacion që kujdeset për kënaqësinë tuaj. Stimujt e tyre të kthimit të parave ju lejojnë të rikuperoni një pjesë të humbjeve tuaja, duke ju lejuar të rritni bankrollin tuaj në kazinonë online. Gjithashtu siguron që të mos keni përvojë negative.

Prandaj, nuk duhet të hezitoni të kaloni nga një bastvëllues në tjetrin me shpresën për të gjetur bonusin e duhur të kthimit të parave për ju.

Këshilla dhe truket për baste falas
Kumar i përgjegjshëm

Kumar i përgjegjshëm

Konsideroni kumarin vetëm si një lloj argëtimi. Prisni të humbni para dhe t'i përqafoni ato si një pjesë thelbësore të përvojës. Kjo është padyshim mënyra e duhur për të luajtur bixhoz.

Njerëzit që parashikojnë ose kërkojnë të fitojnë janë zakonisht burimi i çështjeve të lojërave të fatit. Kur humbasin, ata mund të mërziten ose nervozohen, duke i shtyrë ata të vënë edhe më shumë para në linjë për të kompensuar humbjet e tyre. Kjo mund të nisë një zinxhir të tmerrshëm ngjarjesh që dalin jashtë kontrollit me shpejtësi.

Lini mënjanë një shumë të caktuar parash që jeni të gatshëm të rrezikoni t'i humbni në çdo kohë. Ju duhet të jeni në gjendje të shijoni lojërat tuaja të fatit pa u futur kurrë në probleme nëse vendosni dhe mbani kufizimet tuaja. Kufizoni kohën që kaloni duke luajtur bixhoz, ashtu siç do të kufizoni sasinë e parave që shpenzoni. Bixhozi në kohën e lirë është në rregull nëse mund ta përballosh, por nuk duhet të bëhet mënyrë jetese.

Nëse e dini ose besoni se kumari po bëhet problem për ju, mos hezitoni të kërkoni ndihmë. Nuk ka nevojë të turpëroheni dhe përpjekja për ta zgjidhur vetë situatën është e kotë. Nëse nuk ndiheni rehat duke diskutuar problemet tuaja me miqtë ose familjen, disa organizata mund të jenë në gjendje t'ju ndihmojnë.

Kumar i përgjegjshëm