Kërkoni Esports tuaj Baste falas 2023

Një bast falas është një bast në të cilin aksioni nuk kërkon të paguhet. Duke vendosur një bast falas, ju fitoni mundësinë për të fituar pa vendosur asnjë para në grupin e çmimeve. Kjo është një nga mënyrat më të mira për fillestarët për të filluar bastet. Kjo garanton që ata kurrë nuk mund të humbasin aksionet e tyre fillestare dhe të jenë më të kënaqur me lojërat e fatit në internet. Bastet falas gjithashtu u lejojnë atyre të mbajnë gjurmët e progresit të basteve duke parë nëse kanë fituar apo humbur në çdo ditë bastesh.

Kërkoni Esports tuaj Baste falas 2023
Flag

Lista e ESports me Baste falas

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

Loot.bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2016 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Loot.bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Show less...
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

Show less...Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
Show less...
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

E themeluar në vitin 2018, LibraBet Casino po bëhet me shpejtësi një e preferuar në mesin e përdoruesve ndërkombëtarë të librave sportiv për bastet esports. Duke tërhequr klientë nga e gjithë bota, faqet e basteve esports ofrojnë mundësi bastesh në disa nga ndeshjet, ngjarjet dhe turnetë më të njohura sportive dhe esports në botë. Me popullaritet në rritje, LibraBet merr 8 nga 10 yje në komentet në internet.

Show less...Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Show less...
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

Bonus100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport

CyberBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2015 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, CyberBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    1Bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2011 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1Bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     1goodbet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1goodbet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     • Verifikimi i shpejtë
     • Mbështetje 24 orëshe
     • Programi i gjerë i bonusit
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Verifikimi i shpejtë
     • Mbështetje 24 orëshe
     • Programi i gjerë i bonusit

     IZZI Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, IZZI Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
     Show less...Shfaq më shumë
     • Mbështetje 24/7
     • Tërheqje të shpejta
     • Mbi 5000 lojëra
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Mbështetje 24/7
     • Tërheqje të shpejta
     • Mbi 5000 lojëra

     Volna Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Volna Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     • Llogari shumëvalutore
     • Bonuset sportive
     • Kthim parash javor
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Llogari shumëvalutore
     • Bonuset sportive
     • Kthim parash javor

     ROX Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ROX Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
     • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
     • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
     • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
     • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

     GemBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, GemBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
     Show less...Shfaq më shumë
     • Mbështetje për klientët 24/7
     • Mijëra lojëra
     • Baste sportive dhe esports
     Show less...
     Shfaq më shumë
     • Mbështetje për klientët 24/7
     • Mijëra lojëra
     • Baste sportive dhe esports

     Në vitin 2022, bastet e lojërave video nxitën ndërprerje të shumta në mbarë botën në komunitetin e basteve. Janë hapur faqe të ndryshme bastesh në esport, me librat e njohur sportivë që shtojnë një seksion të ri. Megjithatë, lojtarët duhet të kënaqen me një sajt të fundit esports që ofron një përzgjedhje të gjerë të sporteve elektronike, shanse të shkëlqyera, opsione bastesh live, lloje të ndryshme bastesh, bonuse, baste celulare dhe mënyra të sigurta pagese. Një libralidhës i dedikuar duhet të presë opsionet e basteve para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta për esports me marketing të shumtë bastesh.

     Show less...Shfaq më shumë
     Show less...
     Shfaq më shumë

      Mystake është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Mystake është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Show less...Shfaq më shumë
      • Temë e butë
      • Kazino fituese e çmimeve
      • Lojëra elektronike ekskluzive
      Show less...
      Shfaq më shumë
      • Temë e butë
      • Kazino fituese e çmimeve
      • Lojëra elektronike ekskluzive

      Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

      Shfaq më shumë
      Show less
      Pse basteshkruesit ofrojnë baste Falas?

      Pse basteshkruesit ofrojnë baste Falas?

      Bastet falas shihen shpesh si një mjet për lojtarët që duan të testojnë lojëra të reja ose të përmirësojnë aftësitë e tyre përpara se të rrezikojnë para të vërteta për to. Dhe ndërsa disa libralidhës mund të ofrojnë baste falas si pa depozitë bonus mirëseardhjeje- duke e quajtur atë baste falas bonus pa depozitim - të tjerët u japin bonusin lojtarëve ekzistues si shpërblim për besnikërinë e tyre.

      Një arsye për të ofruar baste falas është të fitoni një avantazh konkurrues duke përfshirë më shumë njerëz në baste. Me fjalë të tjera, krijuesit e basteve nuk duan të humbasin klientët e tyre ndaj konkurrentëve.

      Një arsye tjetër pse ekzistojnë këto oferta bastesh në internet është për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për t'u dhënë atyre një nxitje për t'u regjistruar me ta. Pasi lojtarët të kuptojnë se si funksionojnë bastet, ata mund të fillojnë të bastojnë para në baste. Kjo e ndihmon krijuesin e basteve të rrisë bazën e klientëve, gjë që rrit shanset e tyre për të marrë më shumë të ardhura.

      Pse basteshkruesit ofrojnë baste Falas?
      Si funksionojnë bastet falas në internet?

      Si funksionojnë bastet falas në internet?

      Ju mund të pyesni veten se si funksionojnë bastet falas. Epo, pasi të vendosni një bast falas, mund ta fitoni ose ta humbni bastin. Nëse fitoni, fitimet do të kreditohen në llogarinë tuaj, dhe ju mund t'i tërheqni ato në çdo kohë ti deshiron. Nëse humbisni një bast falas, atëherë asgjë nuk do të kreditohet në llogarinë tuaj. Nëse keni një gjendje në llogarinë tuaj, asgjë nuk do të zbritet pasi nuk keni rrezikuar asnjë nga paratë tuaja.

      Çfarë ndodh kur një lojtar aktivizon bastet e tij?

      Një bast falas është një bonus i lehtë i basteve sportive për ta aktivizuar dhe pasi ta keni aktivizuar, gjithçka që ju nevojitet është të prisni rezultatin e bastit. Nëse e fitoni bastin, vini re se libralidhësi do të zbresë shumën e bonusit nga fitimet.

      Këtu është një shembull i asaj që ndodh: nëse libri ju jep një bonus bast falas prej 10$ dhe vendosni një bast fitimi i mundshëm i të cilit është 30$, atëherë nuk do të jeni në gjendje të tërhiqni 30$. Libërbërësi do të zbresë 10 dollarë nga fitimet, kështu që ju do të mbeteni me 20 dollarë për t'u tërhequr. Kjo siguron që libri të mos ketë asnjë humbje. Në fund të fundit, rezervistët e esport janë biznes.

      Si funksionojnë bastet falas në internet?
      Si të përdorni baste Falas

      Si të përdorni baste Falas

      Ideja pas tyre është se ato janë të lira për t'u përdorur, kështu që ju mund të vendosni nëse do të vazhdoni t'i përdorni ato apo jo. Një nga mënyrat më të njohura se si njerëzit përdorin baste falas është duke bërë baste në ekipet e tyre të preferuara sportive.

      Kur bëhet fjalë për përdorimin e basteve falas, rregulli i parë është të kërkoni ofertat më të mira të bonusit të basteve. Kjo për shkak se basteshkruesit janë zakonisht në konkurrencë me klientët. Dhe ndërsa mund të ketë disa emërues të përbashkët për këtë lloj bonusi, ka disa dallime domethënëse në varësi të asaj se kush po ofron bonusin.

      Pra, kur bëni kërkimin tuaj, krahasoni ofertën në tavolinë me faqet e tjera të internetit të basteve online esport, në mënyrë që të dini se në çfarë po futeni dhe nëse ia vlen bazuar në shanset dhe normat e pagesave të ofruara.

      Si të përdorni baste Falas
      Çfarë duhet marrë parasysh përpara se të pranoni baste Falas

      Çfarë duhet marrë parasysh përpara se të pranoni baste Falas

      Nuk ka rregulla të forta dhe të shpejta për të vendosur se cilat baste falas ia vlejnë kohën tuaj, por ka disa gjëra që duhet t'i merrni parasysh. Shpesh ka kushte të ndryshme që lidhen me marrjen e një basti falas nga një bastvënës.

      Termat dhe kushtet e basteve falas zakonisht ndryshojnë midis basteshkruesve dhe mund të përfshijnë disa kufizime, të tilla si shuma maksimale e basteve, numri i basteve falas që mund të merren gjatë një periudhe të caktuar kohore, afati kohor gjatë së cilës oferta është e vlefshme, dhe shumë të tjera. Nëse mendoni se termat dhe kushtet e një krijuesi të caktuar të basteve janë të favorshme, atëherë mund ta provoni bonusin.

      Numri i basteve falas që merrni është një tjetër faktor i rëndësishëm që do të ndikojë në rezultatin tuaj përfundimtar. Nëse merrni shumë baste falas, do të jeni në gjendje të luani më gjatë dhe të maksimizoni argëtimin.

      Çfarë duhet marrë parasysh përpara se të pranoni baste Falas
      Këshilla dhe truket për baste Falas

      Këshilla dhe truket për baste Falas

      Po kërkoni të përfitoni sa më shumë nga bastet falas? Këtu janë disa këshilla dhe truke të dobishme:

      Regjistrohuni në shumë site bastesh

      Duhet të keni parasysh se një bonus bast falas është zakonisht një shumë e vogël parash. Nëse regjistroheni, për shembull, në dhjetë sajte bastesh esports që ofrojnë baste falas, kjo do të ishte e mjaftueshme për t'ju ndihmuar të provoni fatin në lojëra. Për shembull, nëse secila prej dhjetë sajteve do t'ju jepte 10 dollarë si një bonus bast falas, do të kishit një total prej 100 dollarësh për të bastuar. Tani, kjo është një shumë e mirë parash për t'u argëtuar.

      Bëhuni pjesë në një faqe bastesh me shanse të larta

      Ndërsa asnjë bast nuk është një bast i sigurt derisa të fitohet, mos bëni gabim të imagjinoni se të fitosh një bast është e pamundur; është shumë e mundur, dhe kjo është arsyeja pse njerëzit fitojnë. Një strategji e mirë e kombinuar me pak fat mund të rezultojë në një fitore. Pra, nëse ka një shans për të fituar, atëherë duhet të zgjidhni shanset më të mira për të maksimizuar fitoren tuaj paraprakisht.

      Tërhiqni çdo fitim

      Nuk ka rëndësi sa i vogël është fitimi i basteve falas; ju duhet të jeni të kënaqur me të, përveç nëse gjithçka që dëshironi është argëtim.

      Këshilla dhe truket për baste Falas
      Lojë e përgjegjshme

      Lojë e përgjegjshme

      Lojë e përgjegjshme nënkupton që lojtari i fatit duhet të marrë parasysh financat e tij dhe pasojat që mund të lindin nga kumari. Një lojtar i përgjegjshëm gjithmonë duhet të mbajë parasysh faktin se ata mund të emocionohen dhe të bazojnë vendimin e tyre në mënyrën se si ndihen në vend që të jenë logjikë. Disa masa të dobishme të lojës së përgjegjshme përfshijnë:

      • Qëndroni në faqet me reputacion të basteve esports dhe shmangni ato që nuk janë të besueshme ose që janë në listën e zezë
      • Nuk vini bast më shumë se sa mund të përballoni të humbni
      • Mos i përdorni kurrë kursimet tuaja të jetës si kolateral për bastet tuaja
      • Mos pini kurrë alkool gjatë basteve online - dëmton gjykimin dhe rrit shanset për të humbur
      • Vendosja e kufijve të depozitave
      Lojë e përgjegjshme

      Lista e ESports me Baste falas

      NiveliCasinoBonusRating
      11xBetDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
      2Loot.betMerrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €9.2
      3BetVictor8.21
      4LibraBet7.75
      5Mr Play7.52
      6TonyBet8.2
      7CyberBet100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas9.2
      8Arlekin Casino8
      9Fresh CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas7
      10Jet CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas7

      Mos i humb këto oferta me bonus

      1xBet
      1xBet
      Metodat e depozitimit
      SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
      Merr bonusin1xBet komento
      22BET
      22BET
      Metodat e depozitimit
      SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
      Merr bonusin22BET komento
      Loot.bet
      Loot.bet
      100 € Bonus depozite
      Metodat e depozitimit
      SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
      Merr bonusinLoot.bet komento
      Close