Vlerësimi i librave Big5Casino

Age Limit
Big5Casino
Big5Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Big5Casino

Big5Casino është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2018 . Big5Casino është aktualisht në 7 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e të gjithë basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Big5Casino

Në Big5Casino mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: Dota 2, Overwatch, StarCraft 2, Valorant, eSports . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Big5Casino

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . Big5Casino ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Big5Casino jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Skrill, Neteller, EcoPayz, Visa, Bank transfer dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Big5Casino ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Big5Casino u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Big5Casino kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Skrill, Neteller, EcoPayz, Visa, Bank transfer .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Baste falasBonus cashbackBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
LojëraLojëra (61)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Blackjack Bet Behind
Boks
CS:GO
Classic Roulette Live
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Exclusive Blackjack
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Galike Hurling
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Keno
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Live American Blackjack
Live Blackjack VIP
MMA
Monopoly Live
Motorsport
Overwatch
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenisi
Texas Holdem
Unlimited Blackjack
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (32)
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank transfer
Boleto
Cashlib
Crypto
E-wallets
EcoPayz
Euteller
Interac
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nordea
Paysafe Card
Przelewy24
PugglePay
SafetyPay
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
Visa Debit
Wire Transfer
Zimpler
iBanq
iDebit
instaDebit
instaDebit
ShtetetShtetet (6)
Afrika e Jugut
India
Japonia
Norvegjia
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (52)
1x2Gaming
4ThePlayer
Ainsworth Gaming Technology
All41 Studios
Amatic Industries
Apollo Games
BTG
Betsoft
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Creative Alchemy
Fantasma Games
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Gamomat
Genesis Gaming
Gold Coin Studios
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
NetEnt
Northern Lights Gaming
Oryx Gaming
PearFiction
Plank Gaming
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Relax Gaming
Ruby Play
Skillzzgaming
Snowborn Games
Spearhead
Spin Play Games
Spinmatic
Sthlm Gaming
Storm Gaming
Stormcraft Studios
Swintt
Triple Edge Studios
ZITRO Games