Vlerësimi i librave Betwinner - Responsible Gaming

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score8.9
Përfitimet
+ Shumëllojshmëri e madhe lojërash
+ Shpërblime bujare
+ Mbështetje e mirë e klientit
+ Zgjedhje e madhe pagese

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Singapor
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming

Responsible Gaming

Me pak fjalë, kurrë nuk duhet të vini bast më shumë para se sa keni dhe ka gjithmonë një shans për humbje edhe me kërkimet më të mira. Nëse vini bast mbi kufirin tuaj, kjo mund të shkaktojë probleme në jetën tuaj personale. 

Sa shumë që vini bast mbështetet në gjykimin tuaj dhe humbjet e mundshme nuk duhet të jenë mjaft serioze për të sfiduar jetën tuaj të përditshme. Vendosni një kufi bastesh dhe qëndroni në të pavarësisht se çfarë ndodh.

Ndalimi

Një problem tjetër i mundshëm për shumë lojtarë është të dinë se kur duhet të ndalojnë. Nëse mendoni se mund ta përballoni humbjen, atëherë ndaloni dhe nëse jeni vërtet i shqetësuar se nuk mund të ndaloni, atëherë gjeni dikë që mund t'ju kujtojë. Duhet pritur një seri e keqe derisa të vijë një bast më pozitiv dhe shanset për të fituar të jenë shumë të larta.

Kjo mund të zgjasë ditë apo edhe javë. Disa lojtarë besojnë se një seri e pafat duhet të ndërpritet përfundimisht, por kjo nuk është domosdoshmërisht e vërtetë. Rripat e këqija mund të vazhdojnë për shumë më gjatë sesa parashikojnë njerëzit.

Lërini mënjanë emocionet

Një tjetër gjë për t'u mbajtur mend është se ndjekja e ekipit tuaj të preferuar nuk do të thotë domosdoshmërisht se ata janë më të mirët në garë. Ata mund të jenë vetëm skuadra që JU mendoni se është më e mira dhe mund të mos fitojnë. Lërini mënjanë emocionet tuaja dhe vendosni para në baste të hulumtuara mirë pa paragjykimet tuaja personale.

Disa baste janë shumë të vështira për t'u parashikuar dhe duhen shmangur nëse nuk jeni plotësisht të sigurt për rreziqet nga rezultatet e sakta dhe bastet e tjera. Disa baste janë pothuajse të pamundura për t'u zgjedhur për fillestarët dhe më së miri u lihen atyre me më shumë njohuri. Kjo është mënyra e zgjuar për të shmangur humbjet dhe për të ndërtuar aftësi ngadalë.

Hulumtimi

Një pjesë tjetër e rëndësishme e strategjisë së basteve është të caktoni kohë për kërkime dhe të jeni shumë të plotë. Merrni këshilla nga burime të ndryshme dhe merrni parasysh rreziqet e mundshme. Mos u hutoni nga koha, emocionet ose mos u lëkundni nga të tjerët.

Sa më gjatë të hulumtoni dhe të shihni rezultatet pozitive, aq më shumë shanse që fitimet tuaja të vazhdojnë pa humbje të mëdha në të ardhmen. Gjithashtu, nëse zbuloni se keni sukses minimal me një lloj bastesh, është më mirë të gjeni një lloj tjetër basti dhe të bëni diçka ndryshe.

Mos i ndiqni humbjet tuaja

Ju nuk duhet të përpiqeni të ndiqni humbjet tuaja dhe të barazoni përsëri. Kjo është një recetë për fatkeqësi dhe shpesh rezulton në më shumë baste sesa mund të përballoni. Lojtarët e bëjnë këtë shpesh dhe janë një përgjigje emocionale që duhet të përmbyllet shpejt për të qenë të suksesshëm në afat të gjatë.

Shumë herë lojtarët shpenzojnë shumë para për t'u rikthyer atje ku ishin financiarisht dhe zakonisht nuk funksionon, prandaj mos e bëni. Mos harroni se asnjë bast nuk është 100% i sigurt se do të fitohet edhe nga lojtari më i mirë.