Betwinner - Games

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Games

Dashamirët e sportit do të mund të gjejnë diçka për të gjitha nevojat e tyre të basteve eSports në Betwinner. Gama e eSports dhe basteve krijon një përvojë të këndshme dhe të thjeshtë bastesh dhe lojërash. Turnetë dhe bastet janë emocionuese dhe lojtarët më të mirë të CS: GO, LoL, StarCraft, FIFA dhe DotA mund të bëjnë miliona.

Sportet kryesore të preferuara elektronike në Betwinner

CS: GO, LoL, StarCraft, FIFA dhe DotA janë eSportet më të preferuara në Betwinner. Të gjitha këto lojëra kanë lloje të ndryshme të lojërave dhe turneve me shumë lojtarë. Disa nga bastet përfshijnë baste direkte dhe akumuluese.

Vrasjet e para, shumica e vrasjeve dhe shumë mënyra të tjera për të provuar dhe për të pasur një fitore të mundshme. Këto lojëra përmbajnë disa nga turnet më emocionues në internet dhe krijojnë një përvojë të këndshme për lojtarët e lidhur në mbarë botën.

CS: SHKO

CS: SHKO është një lojë me gjuajtje në personin e parë e krijuar në vitin 2012. Lojtarët duhet të fitojnë hartat dhe fushat e betejës me armë dhe mjete të tjera për të mundur një ekip. Ekipi përdor rreth pesë lojtarë dhe bashkohet me beteja ose turne për të fituar para dhe për të bërë baste. Disa turne të njohur përfshijnë DreamHack Open, Blast Premier Spring dhe shumë të tjerë. Ju mund të vini bast për vrasjet e para, shumicën e vrasjeve, lojërat e fatit dhe shumë më tepër.

Liga e Legjendave

League of Legends (LoL) është një tjetër i preferuar dhe është një lojë me shumë lojtarë në një mjedis të lashtë lufte. Lojtarët synojnë të shkatërrojnë zonën e armiqve. Është një nga lojërat më të njohura në treg dhe ka turne të njohura të quajtura World Tournaments, LPL Spring dhe LCS Spring për të përmendur disa. Ka shumë mënyra për të vënë baste në këtë sajt dhe përfshin Moneyline dhe baste fituese të ndeshjeve.

StarCraft II

StarCraft është një lojë strategjike në kohë reale e bazuar në të ardhmen. Mund të luhet deri në tetë lojtarë dhe qëllimi është të shkatërrohen lojtarët e tjerë për të mbajtur gjallë deri në fund të ndeshjes. Sulmi dhe mbrojtja janë mënyra të rëndësishme për të fituar këtë lojë eSports. Disa turne të njohur përfshijnë TeamLiquid StarLeague, DH SC2 Masters 2021 Summer dhe shumë të tjera. Loja ka një treg të madh bastesh që përfshin Moneyline dhe bastet e para të vrasjes.

FIFA

FIFA është një opsion tjetër popullor që merr futbollin tradicional të luajtur në një lojë video. Kushdo që shënon më shumë gola fiton lojën dhe luhet nga njëmbëdhjetë lojtarë në çdo ekip si një lojë normale futbolli. Seritë e Premier League dhe FIFA 20 Summer Cup janë vetëm një shije e turneve të disponueshme. Lojtarët mund të bastojnë në linjën e parave, golashënuesit më të mirë dhe baste mbi ose nën.

Dota 2

Dota 2 është një lojë video që fokusohet në vrasjen e ekipeve të tjera në një lloj fushe beteje. Ka dy ekipe me nga pesë lojtarë në secilin ekip. Është bërë e njohur në të gjithë botën dhe ka çmime shumë të larta. Disa turne të njohur përfshijnë DOTA Pro Circuit, Epic League Season 3 dhe turne të tjera.

Ekziston një treg shumë i madh bastesh dhe ju mund të vendosni baste në linjën e parave, fituesit e turneut dhe llojet e basteve fituese të ndeshjeve.

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming