Vlerësimi i librave Betwinner - Account

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner
100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
Account

Account

Marrja e një llogarie Betwinner është e lehtë dhe ka vetëm disa gjëra që ju nevojiten për të filluar. I gjithë procesi është i thjeshtë dhe mund të përfundojë brenda pak minutash. Lexoni më poshtë për të mësuar rreth konfigurimit.

Si të krijoni një llogari në Betwinner

Ka tre mënyra të ndryshme që lojtarët të krijojnë një llogari në Betwinner. Duhen vetëm disa klikime dhe konfigurimi përmes telefonit ose emailit. Këtu është procesi hap pas hapi që duhet të ndërmerrni për të marrë llogarinë tuaj në mënyrë që të merrni bonusin e mirëseardhjes dhe promovime të tjera. Luaj shpejt që të mund të fillosh të mësosh për eSports.

  • Shkoni në faqen e internetit të Betwinner dhe përdorni butonin 'Regjistrimi' në krye të ekranit. Butoni është i verdhë dhe shumë i ndritshëm.
  • Dy opsionet do të shfaqen në ekran. Mund të zgjidhni regjistrimin me një klikim ose ta plotësoni atë me telefon ose email.
  • Futni informacionin e kërkuar si emrin, numrin e telefonit, fjalëkalimin dhe informacione të tjera.
  • Përdorni kodin promovues të BetWinner në formularin e regjistrimit.
  • Më pas, BetWinner do t'ju kërkojë të plotësoni profilin tuaj dhe të bëni një depozitë.
  • Regjistrimi tani ka përfunduar dhe llogaria juaj do të kreditohet me bonusin e mirëseardhjes pasi të bëhet një depozitë.

Llogaritë celulare

Procesi i regjistrimit është paksa i ndryshëm në celular, por është po aq i shpejtë dhe efikas. Regjistroni llogarinë tuaj duke përdorur opsionin me një klikim, numrin tuaj të celularit ose emailin. Verifikimi i numrit celular duke përdorur një SMS është mënyra më e lehtë. Për më tepër, një kod aktivizimi jepet me SMS dhe kjo i jepet kompanisë.

Më pas bëhet fjalë për të vendosur informacionin përkatës dhe për të bërë një depozitë. Lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se Betwinner përdor kriptimin dhe vërtetimin më të fundit për të parandaluar mashtrimet e klientëve të tyre.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close