Vlerësimi i librave Betwinner - Account

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Account

Marrja e një llogarie Betwinner është e lehtë dhe ka vetëm disa gjëra që ju nevojiten për të filluar. I gjithë procesi është i thjeshtë dhe mund të përfundojë brenda pak minutash. Lexoni më poshtë për të mësuar rreth konfigurimit.

Si të krijoni një llogari në Betwinner

Ka tre mënyra të ndryshme që lojtarët të krijojnë një llogari në Betwinner. Duhen vetëm disa klikime dhe konfigurimi përmes telefonit ose emailit. Këtu është procesi hap pas hapi që duhet të ndërmerrni për të marrë llogarinë tuaj në mënyrë që të merrni bonusin e mirëseardhjes dhe promovime të tjera. Luaj shpejt që të mund të fillosh të mësosh për eSports.

  • Shkoni në faqen e internetit të Betwinner dhe përdorni butonin 'Regjistrimi' në krye të ekranit. Butoni është i verdhë dhe shumë i ndritshëm.
  • Dy opsionet do të shfaqen në ekran. Mund të zgjidhni regjistrimin me një klikim ose ta plotësoni atë me telefon ose email.
  • Futni informacionin e kërkuar si emrin, numrin e telefonit, fjalëkalimin dhe informacione të tjera.
  • Përdorni kodin promovues të BetWinner në formularin e regjistrimit.
  • Më pas, BetWinner do t'ju kërkojë të plotësoni profilin tuaj dhe të bëni një depozitë.
  • Regjistrimi tani ka përfunduar dhe llogaria juaj do të kreditohet me bonusin e mirëseardhjes pasi të bëhet një depozitë.

Llogaritë celulare

Procesi i regjistrimit është paksa i ndryshëm në celular, por është po aq i shpejtë dhe efikas. Regjistroni llogarinë tuaj duke përdorur opsionin me një klikim, numrin tuaj të celularit ose emailin. Verifikimi i numrit celular duke përdorur një SMS është mënyra më e lehtë. Për më tepër, një kod aktivizimi jepet me SMS dhe kjo i jepet kompanisë.

Më pas bëhet fjalë për të vendosur informacionin përkatës dhe për të bërë një depozitë. Lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se Betwinner përdor kriptimin dhe vërtetimin më të fundit për të parandaluar mashtrimet e klientëve të tyre.

Total score8.9
Përfitimet
+ Shumëllojshmëri e madhe lojërash
+ Shpërblime bujare
+ Mbështetje e mirë e klientit
+ Zgjedhje e madhe pagese

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Singapor
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming