Betwinner - About

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

About

BetWinner është në pronësi dhe menaxhuar nga Marikit Holdings Limited dhe është themeluar në vitin 2018. Kjo e bën faqen një nga më të rejat në treg. Selia e kompanisë është gjithashtu e vendosur në vendin e Qipros. 

Betwinner është i licencuar në Curacao dhe kompania përdor licenca të tjera për rajone të tjera në mbarë botën. Mbështetja e klientit dhe siguria e sajteve krijon një mënyrë të sigurt dhe efikase për të luajtur shpejt lojën tuaj të preferuar.

Bastet e sporteve në Betwinner

Platformat online të Betwinner janë të njohura kryesisht për bastet sportive, por eSportet e tyre janë një pjesë e madhe e platformës së tyre. Nëse mund të emërtoni një eSport, ka të ngjarë që të mund të bëni një lloj bast mbi të brenda pak minutash. eSports si

 • CS: SHKO
 • LoL
 • StarCraft
 • FIFA
 • Dota 2

janë disa nga eSportet e mrekullueshme me shumë lojtarë të disponueshëm. Ekzistojnë gjithashtu lloje të shumta bastesh të disponueshme si bastet akumuluese.

Megjithatë, për ata që kërkojnë një pushim nga eSports, ka shumë mënyra të mundshme për të pasur një lojë sportive. Pothuajse çdo bast që mund të mendoni mund të bëhet në një sport live ose virtual. Lojërat dhe lojërat e kazinosë janë një tjetër pjesë thelbësore e platformës së Betwinner. Lojëra klasike si Blackjack, Roulette, Baccarat, Poker dhe shumë variacione të lojërave klasike mund të gjenden gjithashtu në faqe.

Opsionet e pagesës nga kudo

Ka shumë mënyra që lojtarët të depozitojnë dhe të bëjnë një tërheqje në sit. Madje mundeni bëjnë pagesa ose hiqni para nga llogaria juaj duke përdorur një celular nga pothuajse çdo vend. Bërja e depozitave dhe tërheqjeve mbrohen me softuerin më të fundit të privatësisë dhe enkriptimin.

Pra, jini të sigurt se paratë tuaja janë të mbrojtura në Betwinner. Kompania gjithashtu ofron shumë forma pagese dhe tërheqjesh që janë të përshtatshme për vende të ndryshme.

Ata përdorin të gjithë emrat e mëdhenj megjithatë, një arsye tjetër pse kompania është një zgjedhje e shkëlqyer janë format e shumta dixhitale të pagesës të ofruara. Ata perdorin

 • Viza
 • Mastercard
 • UnionPay
 • Skrill
 • Paratë në ueb
 • Safepay
 • Alipay
 • E-Pay

dhe shumë kuleta të tjera elektronike të cilat janë të shpejta dhe të lehta për t'u përdorur në internet. Ata gjithashtu ofrojnë kriptovaluta si Bitcoin dhe shumë mënyra pagese mund të përdoren për të bërë depozita dhe tërheqje.

Të gjitha depozitat janë të menjëhershme dhe mund të plotësohen brenda pak minutash dhe më pas ju jeni të lirë të bëni një goditje. Megjithatë, tërheqjet mund të zgjasin pak më shumë dhe të fillojnë nga 15 minuta ose më shumë. Transfertat bankare bankare dhe pagesat e bëra përmes kartave të debitit dhe kreditit mund të zgjasin gjithashtu deri në 7 ditë. Ju lutemi vini re se kufizimet minimale dhe maksimale të tërheqjes dhe depozitave zbatohen gjithashtu.

Një zgjedhje e shkëlqyer

Kjo është vetëm një shije e mënyrave të ndryshme për të kryer transaksione në faqet e internetit të Betwinner. Ka shumë opsione të tjera në dispozicion dhe mbi 100 mënyra pagese. Betwinner është një zgjedhje fantastike sepse pasi të jeni regjistruar dhe të keni bërë një depozitë, atëherë zgjedhjet janë të pafundme, është e mundur të vizitoni faqen dhe të luani eSportet tuaja të preferuara si FIFA ose CS:GO me një ekip.

Ju gjithashtu mund të bëni një bast në eSportet tuaja të preferuara. Për më tepër, zgjidhni një shumëllojshmëri lojërash elektronike, bëni një bast në një ekip sportiv dhe madje vini bast për fituesit e turneut tuaj të preferuar sportiv në një platformë. Duket sikur duhet t'i hidhni një sy faqes.

Të mirat dhe të këqijat me Betwinner

Pro

 • Betwinner ka një depozitë minimale të ulët dhe një bonus mirëseardhjeje me kushte të ulëta bastesh
 • Betwinner gjithashtu ka shumë mënyra të ndryshme pagese për të zgjedhur duke përfshirë kriptomonedhën
 • Lojtarët mund të zgjedhin nga shumë opsione eSports duke përfshirë lojërat më të fundit si CS: GO, LoL, StarCraft, FIFA dhe DotA
 • Opsionet e basteve eSport janë të shumta dhe ka shumë turne për të luajtur
 • Lojtarët gjithashtu mund të zgjedhin disa lojëra të njohura kazino kur largohen nga eSports
 • Lundrimi i lehtë dhe shumë gjuhë mbështeten
 • Shumë mbështetje ndaj klientit dhe një opsion i bisedës live

Kundër

 • Kazinoja është themeluar në vitin 2018 dhe konsiderohet e re, kështu që ende po fiton një reputacion të fortë.
 • Ka kaq shumë lojëra dhe sporte elektronike për të zgjedhur. Zgjedhjet janë të shumta për lojtarët që gëzojnë shumëllojshmëri.
 • Zbatohen disa kushte bastesh, si p.sh. kërkesat për lojëra dhe afatet kohore.

Pse të vini bast në Betwinner?

Bastet në Betwinner janë një përvojë argëtuese, e sigurt dhe e thjeshtë. Turnetë e eSports ofrojnë para të mëdha çmimesh dhe ka shumë mundësi për të bastuar në rezultatin e lojërave ose turneve. Sidoqoftë, kjo është vetëm një veçori e shkëlqyer e Betwinner. Llojet e tjera të basteve janë vetëm një klikim larg. Mos harroni se ka edhe disa mënyra të njohura pagese që mund të përdoren nga shumica e vendeve si Neteller, Skrill dhe shumë të tjera.

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming