Vlerësimi i librave Betway

Age Limit
Betway
Betway is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Rreth Betway

Betway është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2006 . Betway është aktualisht në 8 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e të gjithë basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Betway

Në Betway mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: Rainbow Six Siege, Valorant, Dota 2, CS:GO, eSports . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Betway

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga Italia . Betway ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Betway jeni të mirëpritur të zgjidhni nga MasterCard, Maestro, MuchBetter, PayPal, Visa dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Betway ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Betway u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Betway kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: MasterCard, Maestro, MuchBetter, PayPal, Visa .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (6)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Italiane
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (11)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Malta Gaming Authority
Ministry of Interior of the State of Schleswig-Holstein
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
LojëraLojëra (109)
Live 3 Card Brag
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Baccarat Multiplay
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bet on Teen Patti
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Blackjack Party
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
European Roulette
Eurovizion
Exclusive Blackjack
Ezugi No Commission Baccarat
First Person Baccarat
First Person Blackjack
First Person Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Galike Hurling
Gara me kuaj
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Infinite Blackjack
Jackpot Roulette
Kabaddi
Kazino Holdem
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Blackjack Early Payout
Live Blackjack Salon Prive
Live Blackjack VIP
Live Cashback Blackjack
Live Grand Roulette
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Money Drop
Live Multiplayer Poker
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Mega Sic Bo
Mini Baccarat
Monopoly Live
Motorsport
Multiplay Blackjack Live
No Commission Baccarat
Online Pokies
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Side Bet City
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Teen Patti
Tenis tavoline
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Boleto
Citadel Internet Bank
ClickandBuy
Direct Bank Transfer
EPS
EZIPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
GiroPay
Instant Bank
Instant bank transfer
Klarna
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
POLi
PayPalPaysafe Card
Przelewy24
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
Ukash
Visa
WebMoney
eKonto
ShtetetShtetet (23)
Argjentina
Austria
Bangladeshi
Belgjika
Bolivia
Brazili
Danimarka
Ekuador
Finlanda
Gjermania
India
Irlanda
Italia
Japonia
Kanadaja
Kili
Meksika
Norvegjia
Panamaja
Peruja
Spanja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)
Blueprint Gaming
Crazy Tooth Studio
Evolution Gaming
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
NetEnt
Oryx Gaming
Pragmatic Play