BetVictor Rishikimi i basteve eSports 2024

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 1000 dollarë
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
BetVictor is not available in your country. Please try:
Amelia Tan
ReviewerAmelia TanReviewer
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
Bonuses

Bonuses

Çdo faqe e zhvilluar bastesh e di më mirë sesa të jetë dorështrënguar në lidhje me bonuset dhe promovimet. BetVictor ka përsosur artin e tërheqjes së bastorëve të rinj dhe ekzistues me ofertën dhe bonuset e saj emocionuese promovuese. Megjithatë, lojtarët duhet të përdorin bonuset dhe promovimet e tyre brenda afatit 7-ditor të skadimit. Ofertat përfshijnë:

 • Baste Falas për klientët besnikë
 • Zgjidh 6 bonus që i lejon lojtarët t'u përgjigjen gjashtë pyetjeve në ligat dhe turnetë më të mirë me një shans për të fituar deri në 1000 £
 • Bonusi i përputhshëm i regjistrimit në baste falas deri në 300 dollarë në bastin e parë

Kontrolloni termat dhe kushtet përpara se të merrni pjesë në ndonjë promovim.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Libri i sporteve BetVictor e bën atë si profesionistët, me panelin e majtë që shfaq të gjitha lidhjet përkatëse dhe seksionin e mesëm që tregon ngjarjet në vazhdim. Dizajni i faqes në internet përmban një nuancë blu të errët në panelin e majtë me shkronja të bardha që shfaqen, ndërsa seksioni i mesit luan me të bardhën dhe një bojë qielli të ngrohtë. Lojtarët e interesuar në seksionin e kazinosë mund të zgjedhin menynë rënëse nën lidhjen sportive AZ dhe më pas të klikojnë te Esports. Kjo do të ridrejtojë përmbajtjen e seksionit të mesëm për të shfaqur lojërat e paraqitura dhe një buton tjetër që tregon të gjitha garat e disponueshme.

Kur shkruante këtë, platforma kishte mbi 87 ngjarje bastesh esports në lojë nga disa prej videolojërave më të njohura. Ato përfshijnë Counter-Strike, Call of Duty, esports FIFA, League of Legends, dhe ndoshta esportet më të njohura në platformë janë DOTA 2. Turnetë më të mirë në këtë libralidhës esports janë si:

 • Counter-Strike Esport Tour
 • DOTA 2 EPL Seria Botërore: Amerikë
 • Seria BTS Pro në Azinë Juglindore
 • Kampionati ESL Australia dhe NZ
 • Polska Liga Esportowa Mistrzowska
 • Kupa Energjike

Më tej, lojtarët kanë mundësinë e bastit në tregje të ndryshme, duke përfshirë:

 • Fituesi i ndeshjes me handikap
 • Fituesi i ndeshjes
 • Gjithsej Hartat e luajtura
 • Rezultati i saktë
 • Fitues i raundit të pistoletës

Për më tepër, BetVictor u lejon lojtarëve të regjistruar mundësinë ekskluzive për të mbledhur një bast paraprak të përzgjedhjeve nga lojëra të shumta. Tani që është FITIMTAR Për më tepër, BetVictor ofron shanset kryesore në tendencë të basteve esports me disa nga bastet më të larta. Nuk e dini se në cilin treg të aksioneve? BetVictor ju ka mbuluar me veçorinë Trending Basts, e cila shfaq bastet më të njohura të ditës në esports.

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, BetVictor bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë mënyrash pagese të disponueshme në BetVictor për të plotësuar nevojat e bastorëve të sporteve elektronike. Ato ofrojnë metoda të sigurta depozitimi, të tilla si PaysafeCard, Visa, Skrill, Neteller, Bank Transfer , për t'u siguruar që mund të shtoni me lehtësi fonde në llogarinë tuaj. Për më tepër, BetVictor ofron disa metoda të besueshme të tërheqjes, duke ju lehtësuar aksesin në fitimet tuaja.

Deposits

BetVictor ofron një listë gjithëpërfshirëse të mënyrave të pagesës për të përmirësuar përvojën e basteve për lojtarët. Ka disa monedha që faqja pranon. Megjithatë, cilado monedhë që zgjidhet gjatë regjistrimit të llogarisë nuk mund të ndryshohet më vonë. Ato përfshijnë:

 • Dollarë kanadezë
 • Dollarë Australianë
 • Dollarë të Zelandës së Re
 • Krona norvegjeze
 • Dollarë Australianë
 • Rand i Afrikës së Jugut
 • Krona suedeze
 • dollarë amerikanë
 • Paundi i Britanisë së Madhe
 • euro
 • franga zvicerane

Opsionet bankare janë të larmishme, por në masë të madhe varen nga vendi ku ju aksesoni faqen. Punonjësit mund të mbështeten në metodat e pagesave të përdorura gjerësisht për të bërë depozita, duke përfshirë:

 • Skrill (Moneybookers)
 • Paysafe
 • PayPal
 • Kartë Krediti
 • Kartë debiti
 • Neteller
VisaVisa
+4
+2
Mbyll

Withdrawals

BetVictor mbështet disa mënyra pagese, duke përfshirë kuletat virtuale, kartat kryesore të kreditit dhe kartat e debitit. Platforma përdor një sistem me një portofol që do të thotë se kumarxhinjtë mund të përdorin bilancin e disponueshëm në të gjitha sportet dhe seksionet e tjera të kazinosë. Kuletat elektronike në përgjithësi kanë periudhat më të shpejta të përpunimit prej 24-48 orësh, ndërsa metodat e tjera mund të zgjasin deri në 5 ditë pune. Përpunimi i çeqeve zgjat më shumë dhe mund të zgjasë nga 21-28 ditë, ndërsa bankat kanë një periudhë përpunimi prej 5-10 ditësh. Sportet elektronike në përgjithësi i nënshtrohen një kufiri 25,000 £ tërheqjeje ose ekuivalenti të monedhës.

Një veçori tjetër unike është ndryshimi në kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve në varësi të monedhës së zgjedhur. Hyni në listën e plotë të kufijve nën seksionin e Pagesave të Qendrës së Ndihmës në panelin e majtë. Pyetjet e mëtejshme shpjegohen në artikullin dhe seksionin FAQ të mënyrave të pagesës.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

BetVictor bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. BetVictor është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

BV Gaming është një markë legjitime me zyra në Suite 2.01 World Trade Center, Gjibraltar. Operatori i lojërave ka rregulloren për të operuar në disa juridiksione me licenca nga Komisioni i Alkoolit dhe Lojërave të Fatit të Ontarios, Komisionerët e të Ardhurave të Irlandës, Qeveria e Gjibraltarit dhe Komisioni i Lojërave të Fatit të Britanisë së Madhe. Për më tepër, BetVictor ka përcaktuar një politikë të rreptë ligjore kumar ku vizitorët nga vendet e kufizuara mund të kenë akses në produktet dhe shërbimet e saj vetëm duke përdorur një VPN. Këto vende përfshijnë:

 • Malajzia
 • Danimarka
 • Hungaria
 • Portugalia
 • Brazili
 • Kili
 • Kuba
 • Meksika
 • Izraeli
 • Ukrainë
 • Peruja
 • Spanja
 • SHBA
 • Tajvani

BetVictor gjithashtu bën kujdesin e duhur ndaj klientit dhe kalon një milje shtesë për të verifikuar moshën, identitetin dhe adresën e përdoruesve ndërsa vërteton pagesat përmes kanaleve të sigurta. Kjo minimizon çështjet që kanë të bëjnë me mashtrimin dhe rrit kujdesin e duhur. BetVictor përdor teknologjinë më të fundit, enkriptimin dhe muret e zjarrit për të siguruar të dhënat e përdoruesit dhe transaksionet e pagesave, duke lehtësuar kështu lojtarët nga shqetësimet e lidhura me sigurinë e informacionit.

Kur bëhet fjalë për bastet e sigurta, BetVictor ka bërë hapa për të siguruar kontroll maksimal për lojtarët. Prodhuesi i basteve elektronike esport inkurajon kumarin e përgjegjshëm me mjete më të sigurta të lojërave të fatit si:

 • Kufizimet bankare
 • Kufijtë e depozitave
 • Koha jashtë
 • Vetëpërjashtimi
 • Kufizimi i produktit
 • Përkujtuesit e kohës së lojës

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, BetVictor i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

Në çdo rast, BetVictor nuk është një hyrje e re në industrinë e lojërave të fatit. Bastorët mund ta shohin këtë qartë nga përvoja e pandërprerë e basteve në internet, besimi i fituar nga përdorimi i teknologjisë më të fundit dhe vitet e pagesave të sigurta për lojtarët. Dëshironi të dini më shumë për këtë librari? Lexoni më shumë në rishikimin tonë të detajuar të esports të BetVictor.

Përmbledhja përfundimtare e BetVictor

Bastet sportive janë një gjë, dhe bastet tek një ofrues i njohur me një përvojë gjithëpërfshirëse janë një tjetër. Kjo është arsyeja pse lojtarët në BetVictor i përmbahen këtij ofruesi të preferuar. Faqja nuk është vetëm e lehtë për t'u përdorur. Megjithatë, ai mbështetet në platforma të ndryshme, duke përfshirë lojën e menjëhershme dhe një aplikacion të shkarkueshëm.

BetVictor operon ligjërisht në disa juridiksione me licenca nga Britania, Irlanda dhe Kanadaja. Si një libërtar i njohur, ky libër sportiv ofron disa tituj klasikë në esports si KOG, Overwatch, DOTA 2 dhe League of Legends. Për më tepër, bastet mund të vendosin baste në tregje të gjera dhe të shijojnë shanset më të mira të basteve esports.

BetVictor ka një Certifikatë SSL, që do të thotë shfletim i sigurt dhe i sigurt për lojtarët me siguri të nivelit të lartë. Për më tepër, BetVictor mbron për kumar më të sigurt duke përdorur shumë mjete më të sigurta të lojërave të fatit. Megjithatë, është mbi bastet që të sigurojnë kumar të përgjegjshëm.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2000

Account

Krijimi i një llogarie me BetVictor është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i BetVictor është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Tips & Tricks

 • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, BetVictor u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve BetVictor . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me BetVictor , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e BetVictor përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga BetVictor . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga BetVictor - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

About the author
Amelia Tan
Amelia Tan
About

Amelia Tan, e njohur gjerësisht brenda komunitetit të Esports si "GamerInsight", është perlë e shkëlqyer e EsportRanker kur bëhet fjalë për rishikimet gjithëpërfshirëse dhe të paanshme të lojërave. Kuptimi i saj i thellë i dinamikës së lojërave dhe një përkushtim i pamëshirshëm ndaj raportimit autentik ka fituar respektin e saj të jashtëzakonshëm dhe një lexues të gjerë.

Send email
More posts by Amelia Tan