Betsson - Support

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Support

Betsson i jep përparësi shërbimit të klientit të klasit të lartë për anëtarët e tij. Kjo tregon përkushtimin e saj për të veçuar veten nga shumica e platformave të basteve dhe për të ofruar përvoja superiore të lojërave.

Ekipi mbështetës shumëgjuhësh i larmishëm i kësaj faqe interneti bastesh është kompetent. Secili prej anëtarëve të tij ka kaluar vite përvojë dhe zotëron nivelin më të lartë të profesionalizmit. Kjo u mundëson atyre t'u përgjigjen pyetjeve të lojtarëve shpejt dhe me mirësjellje, duke mos përfituar asgjë më pak se informacioni më i dobishëm.

Opsionet e mbështetjes së klientit Betsson janë:

  • Email: support-en@betsson.com
  • Telefoni: +356 22603000 – ideale për të gjithë përdoruesit. Ekziston gjithashtu një veçori e kthimit të telefonatave për të mundësuar Betsson të thërrasë lojtarët në një kohë të përshtatshme.
  • Bisedë e drejtpërdrejtë: E disponueshme në Qendrën e Ndihmës së këtij sajti

Koha e përgjigjes së këtyre metodave mbështetëse ndryshon. Ndërsa ajo e emailit varion nga 30 deri në 60 minuta, biseda e drejtpërdrejtë është rreth 30 sekonda. Duhen rreth 15-60 minuta që platforma të thërrasë lojtarët pasi ata të kenë specifikuar se kur janë të disponueshëm. Ata që telefonojnë Betsson përmes linjës telefonike telefonike mund të marrin një nga ekspertët e tyre të shërbimit ndaj klientit brenda pak minutash.

Profesionistët e kujdesit ndaj klientit të Betsson janë të aksesueshëm 24/7 për lehtësi.

Faqja e pyetjeve të shpeshta të Betsson

Kur një lojtar i kumarit nuk dëshiron të kontaktojë ekipin mbështetës të Betsson dhe ende ka nevojë për ndihmë, ka një alternativë. Qendra e ndihmës e kësaj platforme ka një seksion FAQ me përgjigje të detajuara që mund të ndihmojnë në zgjidhjen e çështjeve të ndryshme në lidhje me sa vijon:

  • Hapja e një llogarie Betsson dhe verifikimi i saj.
  • Gjetja e informacionit kritik si lojërat, rregullat e lojës, kushtet e platformës dhe transmetimi i ankesave zyrtare.
  • Sistemet e pagesave dhe detajet në lidhje me bërjen e depozitave dhe tërheqjeve.
  • Lojëra të disponueshme, duke përfshirë eSports dhe lojëra kazino në internet.
  • Ofrohen promovime për anëtarët e rinj dhe të vjetër.
  • Siguria

Si mund të zgjedhin gjuajtësit metodën më të mirë të mbështetjes?

Disa lojtarë fillestarë kanë rrëfyer se janë hutuar kur kanë vendosur për mënyrën më të mirë për të kontaktuar ekipin mbështetës të Betsson. Epo, të bësh një zgjedhje bëhet një copë tortë kur merr parasysh veçoritë ose komoditetin e një metode të veçantë.

Për shembull, le të supozojmë se dikush po përpiqet të zgjedhë midis thirrjes dhe bisedës live. Ky i fundit mburret me shpejtësi dhe është alternativa më e mirë për anëtarët që kanë nevojë për përgjigje sa më shpejt të jetë e mundur. Telefonatat janë të përshtatshme për ata që nuk e kanë problem të presin për disa minuta dhe nuk janë adhurues të mesazheve.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet