Betsson - Responsible Gaming

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Responsible Gaming

Betsson mbron kumarin e përgjegjshëm për të gjithë anëtarët e tij. Kjo i ndihmon ata të shmangin varësinë dhe komplikimet financiare. Gjithashtu u mundëson atyre të shijojnë bastet aq sa duhet dhe të përfitojnë plotësisht nga shërbimet e nivelit të lartë të kësaj platforme suedeze të lojërave të fatit në internet.

Si mund të praktikojnë lojtarët e lojërave të fatit me përgjegjësi? Ka mënyra të ndryshme për ta bërë këtë. Si fillim, ata duhet të luajnë bixhoz vetëm kur kanë pak kohë të lirë në dorë. Kjo siguron që ata t'i kushtojnë punët e tyre vëmendjen që meritojnë dhe të kenë kohë të mjaftueshme për të kaluar me familjen dhe miqtë.

Bastorët në Betsson duhet gjithashtu të krijojnë një buxhet në mënyrë që të shpenzojnë vetëm para të gatshme që nuk e kanë problem t'i humbasin. Në faqen "Lojëra të Përgjegjshme" të Betsson, ka informacion të vlefshëm se si anëtarët mund të vendosin kufij ditorë, javorë ose mujorë për të shmangur shpenzimin e më shumë parave sesa ishte planifikuar.

Betsson ka një test vetëvlerësimi për lojtarët që dyshojnë se janë të lidhur me lojërat e fatit. Kjo i lejon ata të kuptojnë rutinën e tyre të basteve dhe të dinë nëse duhet të kërkojnë ndihmë menjëherë.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet