Betsson - Games

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Games

Megjithëse eSports kanë qenë të disponueshme vetëm për një kohë, shumica e lojtarëve tradicionalë nuk mund të mjaftojnë prej tyre. Një nga faktorët për të shpjeguar këtë prirje të re janë këto sporte elektronike që u mundësojnë atyre të përjetojnë diçka ndryshe. Ata janë gjithashtu më emocionues se një bollëk sportesh të rregullta.

Ndryshe nga disa sporte në tregun e basteve, lojtarët mund të bastojnë në eSports në çdo kohë të vitit. Ka shumë opsione të lojës, duke u mundësuar atyre të zbulojnë ato që rezonojnë me zemrat e tyre.

Sportet kryesore të preferuara elektronike në Betsson

Betsson ofron shanse për të sotmen lojërat më emocionuese eSports. Kjo platformë lojërash inkurajon anëtarët e saj që të kryejnë kërkime të gjera mbi një sport specifik elektronik përpara se të vendosin një bast mbi të. Detajet më thelbësore për të zbuluar janë normat e fitoreve të ekipeve, statistikat dhe menaxhimi.

Që nga ky shkrim, seksioni eSports i Betsson ka këto opsione:

Kundër-Strike: Ofensivë Globale

Valve dhe Hidden Path Entertainment krijuan këtë lojë video. CS: shko është pjesë e serisë Counter-Strike, e cila përfshin lojëra qitës me shumë lojtarë në vetën e parë. Këto eSports vijnë me dy ekipe - terroristë dhe kundër-terroristë, që punojnë kundër njëri-tjetrit.

CS: GO ka nëntë mënyra të lojës: Deathmatch, Competitive, Demolition, Casual, Arms Race, Danger Zone, Retakes, Wingman dhe Flying Scoutsman. Secila prej këtyre ka karakteristika unike për ta dalluar atë nga një tjetër.

Liga e Legjendave

Me rreth 100 milionë lojtarë në muaj, League of Legends (LoL) është në listën e esporteve më të njohura në mbarë botën. Riot Games, një krijues i respektuar i lojërave video dhe organizator i turneut esports, zhvilloi këtë lojë me shumë lojtarë në arenën e betejës në internet (MOBA).

Të apasionuarit pas sporteve luajnë LoL për shkak të natyrës së tij konkurruese. Riot përditëson rregullisht këtë lojë video për t'u siguruar që lojtarët të mos mërziten. Të mësosh se si të luash LoL është gjithashtu e pakomplikuar.

Dota 2

Ky është një tjetër që anëtarët e eSports të Betsson mund të bastojnë. Valve krijoi dhe publikoi këtë lojë video MOBA. Gjuajtësit që vendosin baste në Dota 2 duhet të shikojnë sa më shumë lojëra dhe turne që të munden. Kjo u mundëson atyre të kuptojnë Bast Dota 2 tregjet dhe formati i kësaj loje.

Kumarxhinjtë gjithashtu duhet të krijojnë një strategji efektive bastesh.

FIFA eSports

FIFA eSports është mania e re, veçanërisht mes tifozëve të futbollit. Për fat të mirë, Betsson ofron një listë të turneve dhe ndeshjeve të ardhshme për anëtarët për të vënë bast. Ata duhet të dinë shanset e FIFA-s përpara se të vendosin bastet e tyre. Këto përfshijnë handikapet, bastet në sallë, golat totale, bastet e ndeshjeve dhe bastet e turneut.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy's Rainbow Six është popullor në skenën e esports sot. Kjo lojë taktike me gjuajtje në vetën e parë përmban një skenë konkurruese që tërheq lojtarët drejt saj. Megjithëse nuk vjen me aq shumë apo ngjarje të mëdha sa CS: GO, ai ka ende shumë për t'u ofruar lojtarëve, duke përfshirë emocione të pashoqe.

Kur një lojtar në Betsson dëshiron të shmangë konfuzionin kur vendos baste në këtë lojë, ai duhet të kuptojë llojet e ndryshme të basteve të disponueshme.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet