Vlerësimi i librave Betsson - Bonuses

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Promovimet janë një nga aspektet më tërheqëse të Betsson. Shumica e lojtarëve regjistrohen në këtë faqe interneti për të kërkuar bonuset e ofruara dhe për t'i përdorur ato në avantazhin e tyre të plotë. Këtu janë disa nga ofertat e librave sportive të disponueshme në këtë platformë që nga ky shkrim.

Bonus i mirëseardhjes

Të gjithë anëtarët e rinj në Betsson kanë të drejtë për një bonus regjistrimi 100% (deri në 100 €) + 10 € bast falas. Atyre u kërkohet të depozitojnë të paktën 10 € për të shfrytëzuar plotësisht këtë ofertë. Askush nuk mund ta kërkojë këtë bonus mirëseardhjeje nëse e ka shijuar më parë ose nëse adresa e tyre përputhet me atë të një lojtari ekzistues.

Veçanërisht, kjo promovim vjen me disa terma dhe kushte. Për shembull, kërkesa e tij për bast është 12 herë më e madhe se vlera e tij me koeficient prej të paktën 1.50. Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë nëpërmjet Neteller ose Skrill nuk kanë të drejtë për këtë ofertë, e cila skadon brenda një muaji.

Shumëfishi ndërkombëtar

Kjo është një tjetër ofertë emocionuese e disponueshme në Betsson në këtë moment. Ai i lejon lojtarët të marrin një bast falas prej 10 € për të vënë bast në esportet e tyre të preferuara. Ata duhet së pari të vënë një bast kualifikues prej 20 € ose më shumë përpara se të zgjedhin për t'u kualifikuar për këtë promovim.

Shanset totale të basteve kualifikuese duhet të jenë 1.50 ose më shumë dhe duhet të vendosen me para reale, jo bonus. Përdoruesit mund ta kërkojnë këtë ofertë vetëm një herë në javë.

10,000 € short javor

Çdo lojtar që dëshiron të marrë një pjesë prej 10,000 € në javë, duhet të marrë parasysh marrjen e këtij promovimi. Ata duhet të zgjedhin dhe të vënë një bast prej të paktën 20 € (shanset 1,50+) në një eSport të caktuar.

Shorti javor prej 10,000 € është i disponueshëm si për anëtarët e rinj të Betsson ashtu edhe për ata ekzistues.

Sigurimi i Akrës

Veçoria promovuese e Betsson's Accra Insurance është për bastet akumuluese që kombinojnë pesë sporte të ndryshme. Këto baste kanë të drejtë për një rimbursim prej 20 € nëse lojtari i vendos ato me para të vërteta. Ata do ta fitojnë këtë ofertë vetëm nëse basti i tyre akumulues ka një minimum prej katër zgjedhjesh fituese dhe një këmbë humbëse.

Veçanërisht, bastet e sistemit nuk llogariten dhe kumarxhinjtë lejohen të kërkojnë vetëm tre rimbursime në ditë.

Bast pa pagesë

Basti Falas i Footy është ndër ofertat më të mira të fundjavës së Betsson për momentin. Ai u mundëson lojtarëve të shijojnë një bast falas prej 5 €. Anëtarët duhet vetëm të vendosin një bast me vlerë 15 € ose më të lartë në Librin e Sporteve Betsson për ta kërkuar atë. Një nga sportet elektronike për të cilat ata vënë bast duhet të vijë me shanse 1.50+.

Betsson i lejon lojtarët të përdorin bastin e tyre falas prej 5 € brenda tre ditëve të para të marrjes së tij në çdo eSport me koeficient 1.20+.

Bonus dhe depozitim Betsson

Vlen të përmendet se shumica e ofertave të Betsson kanë nevojë që lojtarët të depozitojnë një shumë të caktuar. Për shembull, kur janë të interesuar në Bastin Falas të Footy, ata duhet të jenë gati të vendosin të paktën 15 €. Nëse nuk e bëjnë, kjo ofertë nuk është për ta.

Kur bëjnë depozitat e kërkuara, bastorët duhet të jenë të kujdesshëm kur zgjedhin sistemet e tyre të pagesave. Ndërsa disa metoda depozitimi i bëjnë ata të pranueshëm për ofertat, të tjerat mund t'i skualifikojnë ato.

Procesi i regjistrimit në Betsson

Procesi i regjistrimit në Betsson është i drejtpërdrejtë. Punonjësit duhet ta kalojnë atë për të përfituar nga shërbimet dhe ofertat e kësaj kompanie, duke përfshirë bonusin e mirëseardhjes. Detajet e kërkuara gjatë kësaj procedure përfshijnë adresën e emailit dhe numrin e telefonit të një lojtari të fatit. Por atyre nuk u kërkohet të skanojnë ID-të e tyre ose faturat specifike të shërbimeve.

Kërkesat për bonus në Betsson

Çdo bonus i ofruar në Betsson përmban kërkesat e veta. Për shembull, duhet të depozitoni një minimum prej 10 € për t'u kualifikuar për bonusin e regjistrimit. Ata gjithashtu duhet të jenë të rinj në këtë platformë. Oferta e sigurimeve Accra i detyron bastuesit të vënë bast në të paktën pesë sporte, me vetëm një bast të humbur.

Betsson ka faqe të ndryshme që shpjegojnë kërkesat e ofertave të ndryshme. Gjuajtësit duhet t'i kalojnë ato për të kuptuar gjërat që duhen bërë dhe jo të bonuseve që ata shpresojnë të pretendojnë për t'i përdorur sa më mirë.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet