Betsson - Account

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Futbollistët tashmë të bindur se Betsson është bastebërësi më i mirë për ta, mund të vazhdojnë të krijojnë llogaritë e tyre të basteve. Procedura e regjistrimit është e shpejtë dhe e thjeshtë.

Si të krijoni një llogari në Betsson

Më poshtë janë hapat që duhet të ndjekin kumarxhinjtë kur krijojnë një llogari në Betsson:

Vizitoni faqen e internetit të Betsson dhe klikoni në ikonën "Krijo llogari" në anën e sipërme të djathtë të platformës.

Plotësoni formularin e regjistrimit. Punonjësit duhet së pari të kyçin në adresën e tyre të emailit dhe të japin një kod unik dhe të fortë. Më pas, atyre u kërkohet të japin detaje të tilla si emri i plotë, vendndodhja, monedha e preferuar, numri i telefonit, data e lindjes dhe gjinia. Duhet të konfirmohet gjithashtu se ata kanë lexuar faqen e kushteve dhe kushteve të Betsson, politikën e saj të privatësisë dhe kanë arritur moshën ligjore të lojërave të fatit.

Plotësoni procedurën e regjistrimit duke klikuar në ikonën e gjelbër "Krijo llogari" në fund të formularit.

Verifikoni numrin e tyre celular duke futur kodin e verifikimit të dërguar në telefonat e tyre me mesazh me tekst.

Çfarë duhet të shmangni kur krijoni një llogari në Betsson

Regjistrimi i një llogarie në Betsson është i thjeshtë. Por dikush mund të përjetojë komplikime në atë moment, ose më vonë, nëse ata bëjnë disa gabime të pamatura. Këtu janë disa gjëra nga të cilat një lojtar duhet të përmbahet gjatë procesit të regjistrimit të tyre.

  • Dhënia e detajeve të pasakta – Betsson ka një procedurë të rreptë verifikimi. Ai duhet të konfirmojë se një lojtar është ai që ata pretendojnë se janë përpara se të miratojnë llogarinë e tyre. Prandaj, duhet të sigurohen të dhënat e sakta personale dhe dokumentacionin e ligjshëm për të verifikuar identitetin e tyre. Disa lojtarë të dyshimtë krijojnë llogari me dokumente të falsifikuara. Nëse Betsson i zbulon, llogaritë e tyre kufizohen ose mbyllen, edhe nëse ata kanë qenë anëtarë prej vitesh.
  • Duke përdorur VPN – Nëse një lojtar përdor VPN kur regjistrohet në Betsson, llogaria e tij nuk miratohet. Kjo do të thotë se platforma tashmë e di se ata po fshehin vendndodhjen e tyre aktuale dhe ata mund të jenë në një nga vendet e kufizuara.
  • Krijimi i shumë llogarive – Anëtarët e Betsson lejohen të kenë vetëm një llogari. Nëse dikush përpiqet të hapë një tjetër, regjistrimi i tyre do të jetë i pasuksesshëm. Por ata mund të kontaktojnë me ekipin mbështetës të faqes për të mbyllur atë të vjetër përpara se të përpiqen të regjistrohen për herë të dytë.
  • Zgjedhja e një monedhe që sistemi i tyre i pagesave nuk e mbështet – Ky është më shumë një këshillë profesionale për lojtarët e lojërave që kërkojnë takime të kënaqshme bastesh në Betsson. Duhet të zgjidhni një monedhë të ofruar nga mënyra e tyre e preferuar e pagesës për të paguar tarifat e përballueshme të transaksionit kur bëni depozita dhe tërheqje.
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet