Vlerësimi i librave Betsson - About

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Betsson është një libralidhës i njohur gjerësisht me bazë në Suedi, i licencuar nga Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit, Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Organet Rregullatore të Republikës së Irlandës. BML Group Ltd zotëron dhe operon atë. 

Kjo platformë, e cila ka qenë në botën e lojërave të fatit që nga viti 1963, plotëson nevojat e ndryshme të mijëra lojtarëve të aftë dhe të papërvojë në të gjithë globin. Popullariteti i tij gjithnjë në rritje mund të jetë për shkak të përkushtimit të tij ndaj përfitimit të shërbimeve cilësore të basteve. Më poshtë janë disa nga veçoritë e jashtëzakonshme të Betsson që i mundësojnë asaj të qëndrojë përpara konkurrentëve të saj të shumtë.

Historia e basteve të Betsson esports

Betsson është një libralidhës i njohur gjerësisht me bazë në Suedi, i licencuar nga Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit, Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Organet Rregullatore të Republikës së Irlandës. BML Group Ltd zotëron dhe operon atë.

Kjo platformë, e cila ka qenë në botën e lojërave të fatit që nga viti 1963, plotëson nevojat e ndryshme të mijëra lojtarëve të aftë dhe të papërvojë në të gjithë globin. Popullariteti i tij gjithnjë në rritje mund të jetë për shkak të përkushtimit të tij ndaj përfitimit të shërbimeve cilësore të basteve. Më poshtë janë disa nga veçoritë e jashtëzakonshme të Betsson që i mundësojnë asaj të qëndrojë përpara konkurrentëve të saj të shumtë.

Çfarë duhet të presin lojtarët në Betsson

Një gamë e gjerë tregjesh bastesh sportive

Betsson ofron një libër sportiv të besueshëm për të lejuar lojtarët të bastojnë në shumë sporte, duke përfshirë futbollin, hokej mbi akull, tenis, basketboll, esports, golf, kriket dhe shigjeta.

Lojëra të panumërta kazino në internet

Betsson është ndër kazinotë online me grupin më të madh të lojërave për lojtarë. Këto janë lojëra elektronike, jackpot, poker, ruletë, blackjack, baccarat dhe opsione të drejtpërdrejta të kazinosë nga zhvilluesit e besueshëm të kazinove në internet. Deri në momentin e shkrimit, lista e lojërave më të preferuara përfshin Sweet Bonanza, Wolf Gold, Sakura Fortune, Jammin Jars, Gonzo's Quest, Book of Dead dhe Valley of the Gods.

Faqja Betsson vjen me një kuti kërkimi për t'u mundësuar anëtarëve të saj të lokalizojnë lojërat e tyre të preferuara. Kjo u kursen atyre kohë, duke përmirësuar përvojat e tyre.

Të mirat dhe të këqijat me Betsson

Ashtu si me shumë platforma të tjera të lojërave të fatit, Betsson vjen me avantazhet dhe disavantazhet e tij. Këto janë si më poshtë:

Pro

 • Ka një shumëllojshmëri tregjesh të basteve sportive
 • Ai ofron shanse konkurruese
 • Ofron transmetim të drejtpërdrejtë
 • Ekspertët e mbështetjes së klientit Betsson janë kompetentë dhe të besueshëm
 • Kjo platformë ofron siguri të nivelit të lartë
 • Ofrohen promovime dhe bonuse bujare
 • Një faqe interneti intuitive që është e lehtë për t'u lundruar
 • Ofron mënyra të ndryshme depozitimi dhe tërheqjeje
 • Ai pranon mbi dhjetë monedha
 • Faqja e internetit Betsson është në dispozicion në shumë gjuhë
 • Ka një aplikacion celular
 • Ai i shërben audiencës ndërkombëtare
 • Ajo ofron më shumë se baste sportive, dmth., lojëra të panumërta kazino online

Kundër

 • Betsson nuk është i disponueshëm në disa vende anembanë globit, duke i penguar lojtarët nga ato juridiksione të shijojnë shërbimet e tij të basteve

Pse të vini bast në Betsson?

Gjuajtësit që mendojnë për baste në Betsson nuk duhet të kenë asnjë dyshim se kjo është një platformë fantastike për ta. Një nga faktorët që e vërteton këtë është lehtësia që ofron kur ata kërkojnë pagesa ose bëjnë tërheqje.

Betsson ofron një gamë të gjerë mënyrash pagese universale, ndryshe nga shumë faqe interneti bastesh në industrinë e lojërave të fatit në ditët e sotme. Këto opsione përfshijnë PayPal, American Express, Visa, MasterCard, Skrill, Transfer Bankare dhe EcoPayz. Kjo platformë kupton që një sistem i vetëm mund të mos jetë i përshtatshëm për të gjithë anëtarët. Kjo mund të shkaktohet nga këta faktorë:

 • Sistemi është i kufizuar në juridiksionin e tyre
 • Ajo kërkon tarifa të larta shërbimi dhe është e papërballueshme për një lojtar
 • Ajo vjen me një proces të gjatë e të komplikuar regjistrimi
 • Një anëtar ka hasur probleme në përdorimin e shërbimeve të sistemit dhe nuk i ka zgjidhur ende
 • Një lojtar kumar nuk preferon portën e pagesës për arsye personale

Në rastet kur një lojtar nuk dëshiron të përdorë një opsion specifik pagese në Betsson, ai gjithmonë mund të provojë një tjetër. Përpara se të marrin vendimin, është më mirë nëse kontrollojnë të gjitha veçoritë e tij për t'u siguruar që metoda i përshtatet nevojave të tyre.

Nëse një lojtar nuk di se si të zgjedhë mënyrën e pagesës ndërkombëtare për ta, ekipi mbështetës i Betsson është gjithmonë gati për të ndihmuar.

Një faqe interneti miqësore për përdoruesit

Siç mund të dëshmojnë shumë nga anëtarët e saj, Betsson vjen me një uebsajt tërheqës dhe të lehtë për t'u eksploruar. Kjo do të thotë që edhe ata që janë për herë të parë nuk do të luftojnë për të gjetur lojërat e tyre të preferuara esports ose veçori të tjera që duan të kenë akses. Ky sajt është gjithashtu i përgjegjshëm për celularët, duke i lejuar bastorët të vendosin baste ndërsa janë në lëvizje për sa kohë që ata sjellin me vete telefonat inteligjentë.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet