Betsson

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Betsson është një libralidhës i njohur gjerësisht me bazë në Suedi, i licencuar nga Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit, Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Organet Rregullatore të Republikës së Irlandës. BML Group Ltd zotëron dhe operon atë. 

Kjo platformë, e cila ka qenë në botën e lojërave të fatit që nga viti 1963, plotëson nevojat e ndryshme të mijëra lojtarëve të aftë dhe të papërvojë në të gjithë globin. Popullariteti i tij gjithnjë në rritje mund të jetë për shkak të përkushtimit të tij ndaj përfitimit të shërbimeve cilësore të basteve. Më poshtë janë disa nga veçoritë e jashtëzakonshme të Betsson që i mundësojnë asaj të qëndrojë përpara konkurrentëve të saj të shumtë.

/betsson/about/

Games

Megjithëse eSports kanë qenë të disponueshme vetëm për një kohë, shumica e lojtarëve tradicionalë nuk mund të mjaftojnë prej tyre. Një nga faktorët për të shpjeguar këtë prirje të re janë këto sporte elektronike që u mundësojnë atyre të përjetojnë diçka ndryshe. Ata janë gjithashtu më emocionues se një bollëk sportesh të rregullta.

Ndryshe nga disa sporte në tregun e basteve, lojtarët mund të bastojnë në eSports në çdo kohë të vitit. Ka shumë opsione të lojës, duke u mundësuar atyre të zbulojnë ato që rezonojnë me zemrat e tyre.

Withdrawals

Kërkimi i tërheqjeve në Betsson është po aq i lehtë sa të bësh depozita, për sa kohë që një lojtar zgjedh të njëjtën mënyrë pagese që përdori për të financuar llogarinë e tij. Kufiri minimal i tërheqjes në këtë platformë të njohur është 20 €. Kumarxhinjtë lejohen të tërheqin vetëm një maksimum prej 3,000 € në ditë.

Bonuses

Promovimet janë një nga aspektet më tërheqëse të Betsson. Shumica e lojtarëve regjistrohen në këtë faqe interneti për të kërkuar bonuset e ofruara dhe për t'i përdorur ato në avantazhin e tyre të plotë. Këtu janë disa nga ofertat e librave sportive të disponueshme në këtë platformë që nga ky shkrim.

Payments

Punonjësit në Betsson kanë akses në mbi dhjetë sisteme të sigurta pagesash kur lëvizin fonde brenda dhe jashtë llogarive të tyre të lojërave të fatit. Shembuj të tyre janë transferta bankare, Visa/Mastercard/Maestro, Trustly, Skrill, Neteller, Interac, Citadel, EcoPayz, Paysafecard, MuchBetter dhe PayPal.

Për të rritur komoditetin për përdoruesit e tij, kjo faqe bastesh mbështet monedha të shumta si USD, SEK, NOK, PLN, EUR, PEN, CAD, BRL, CZK dhe CLP.

Account

Futbollistët tashmë të bindur se Betsson është bastebërësi më i mirë për ta, mund të vazhdojnë të krijojnë llogaritë e tyre të basteve. Procedura e regjistrimit është e shpejtë dhe e thjeshtë.

Languages

Meqenëse Betsson ofron shërbimet e saj të pakrahasueshme për lojtarët në shumë vende, ai mbështet gjuhë të ndryshme për të siguruar që të gjithë të ndihen si në shtëpinë e tyre. 

Opsionet e disponueshme përfshijnë anglisht, turqisht, norvegjez, gjermanisht, finlandisht, portugalisht, spanjisht, danez, islandisht, polonisht dhe italisht. Ka një ikonë në anën e djathtë të faqes Betsson për të mundësuar lojtarët të zgjedhin gjuhën që preferojnë.

Tips & Tricks

Betsson është një libralidhës në listën A. Ia vlen vëmendjen dhe kohën e çdo lojtari serioz. Por ata duhet të jenë taktikë për të përfituar sa më shumë.

Gjëja e parë që duhet të bëjë një lojtar i fatit është të investojë kohë për të eksploruar faqen e internetit të Betsson. Rekomandohet përdorimi i një desktopi ose smartphone për ta bërë këtë. Meqenëse faqja e këtij krijuesi të basteve është intuitive dhe e përgjegjshme për celularin, ata kanë më pak gjasa të hasin ndonjë problem.

Responsible Gaming

Betsson mbron kumarin e përgjegjshëm për të gjithë anëtarët e tij. Kjo i ndihmon ata të shmangin varësinë dhe komplikimet financiare. Gjithashtu u mundëson atyre të shijojnë bastet aq sa duhet dhe të përfitojnë plotësisht nga shërbimet e nivelit të lartë të kësaj platforme suedeze të lojërave të fatit në internet.

Support

Betsson i jep përparësi shërbimit të klientit të klasit të lartë për anëtarët e tij. Kjo tregon përkushtimin e saj për të veçuar veten nga shumica e platformave të basteve dhe për të ofruar përvoja superiore të lojërave.

Ekipi mbështetës shumëgjuhësh i larmishëm i kësaj faqe interneti bastesh është kompetent. Secili prej anëtarëve të tij ka kaluar vite përvojë dhe zotëron nivelin më të lartë të profesionalizmit. Kjo u mundëson atyre t'u përgjigjen pyetjeve të lojtarëve shpejt dhe me mirësjellje, duke mos përfituar asgjë më pak se informacioni më i dobishëm.

Deposits

Punonjësit duhet të kenë parasysh se disa mënyra pagese mund të jenë të disponueshme në një juridiksion dhe të kufizuara në një tjetër. Prandaj, ata duhet të sigurojnë që vendet e tyre të mbështesin një sistem specifik përpara se të mendojnë ta përdorin atë.

Kumarxhinjtë në këtë platformë mund të bëjnë depozita dhe tërheqje duke përdorur pajisjet e tyre celulare.

Security

Shumica e entuziastëve të basteve konsiderojnë gjithmonë sigurinë e një platforme lojrash për t'i dhënë asaj një shans. Disa nga pyetjet që ata bëjnë përpara se të marrin një vendim janë:  

  • A përdor faqja e internetit e lojërave teknologji të përparuar për të mbajtur larg hakerët?
  • A është e licencuar, apo autoritetet e nevojshme e kanë legalizuar veprimtarinë e saj?
  • A ka faqja e internetit e basteve një politikë privatësie?
  • Cili është reputacioni i platformës? Nëse përdoruesit e mëparshëm ankohen se janë mashtruar nga një kompani e caktuar, lojtarët duhet të qëndrojnë larg.

FAQ

Këtu mund të gjeni pyetjet më të bëra nga rezervuesit për libralidhësin e esports Betsson.

Total score7.9

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet