Betsafe

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Rreth Betsafe

Betsafe është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2006 . Betsafe është aktualisht në 8.6 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Betsafe

Në Betsafe mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: Dota 2, Call of Duty, League of Legends, CS:GO, Valorant . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura 25 € Bonusi i regjistrimit ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Betsafe

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . Betsafe ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Betsafe jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Maestro, Neteller, Skrill, Paysafe Card, MasterCard dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Betsafe ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Betsafe u vlerësua si 8.6 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Betsafe kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Maestro, Neteller, Skrill, Paysafe Card, MasterCard .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.6

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
LojëraLojëra (38)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GOCall of DutyDota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Jackpot Roulette
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Valorant
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games