Katrin Becker

Cilat janë kazinotë e sporteve online dhe pse duhet t'i vizitoni ato në 2023
2023-03-02

Cilat janë kazinotë e sporteve online dhe pse duhet t'i vizitoni ato në 2023

Një nga format më të njohura të lojërave të fatit janë bastet esports. Është rritur shumë në popullaritet kohët e fundit për shkak të bllokimeve të Covid që shkaktuan anulimin e shumë ngjarjeve sportive. Gjatë bllokimeve të Covid-19, njerëzit që pëlqenin bastet sportive kaluan në baste esports sepse nuk kishte asnjë ngjarje sportive.

Titujt më të njohur të sporteve elektronike për të bastuar në Azi
2023-02-23

Titujt më të njohur të sporteve elektronike për të bastuar në Azi

Sportet elektronike janë një nga burimet më të mira të argëtimit në Azi. Është një formë e konkurrencës që përfshin videolojëra. Në turne luhen lojëra me shumë lojtarë dhe lojtarët marrin pjesë në to në formën e ekipeve. Sigurisht që organizohet nga disa prej emrave të mëdhenj dhe çmimi është i çmendur.

5 këshillat tona kryesore të basteve sportive për shanse më të mira
2023-02-16

5 këshillat tona kryesore të basteve sportive për shanse më të mira

Nëse jeni adhurues i esports, ndoshta keni menduar një herë në jetën tuaj të futeni në baste esports. Bastet esports janë në fakt mjaft argëtues dhe madje edhe më emocionues se vetë sportet elektronike sepse paratë tuaja janë në linjë. Ngazëllimi që fiton kur fiton skuadra ku ke vënë bast është diçka që nuk mund ta marrësh nga aktivitetet e tjera.

LAN ose Online: Një Make-Or-Break për bastorët e eSports
2022-12-29

LAN ose Online: Një Make-Or-Break për bastorët e eSports

Pandemia globale ka sjellë një bum në bastet e Sporteve. Ai gjithashtu ndaloi turnetë LAN, por solli rritjen e turneve në internet. Sidoqoftë, turnet e drejtpërdrejta LAN po kthehen me lehtësimin e bllokimeve dhe programet e imunizimit që rezultojnë efektive.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close