Ethan Tremblay

Për cilat tituj eSports duhet të bastni
2023-02-02

Për cilat tituj eSports duhet të bastni

Bota e esporteve po zgjerohet çdo ditë pasi më shumë njerëz shikojnë dhe marrin pjesë në lojëra. Megjithatë, për shkak të zgjerimit të ngjarjeve esports, një tjetër biznes është përshtatur për të vazhduar me tendencat më të fundit. Bastet e sporteve sapo janë disponuar brenda biznesit të basteve, kështu që lojtarët e zjarrtë, lojtarët dhe bastorët mund të fitojnë para nga ngjarjet e tyre të preferuara. Nëse jeni të interesuar të provoni bastet në esports, më poshtë është një listë e sporteve kryesore elektronike që tani janë më të njohurat në këtë sektor.

Udhëzues i basteve FIFAe për t'ju përgatitur për rikthimin e finaleve të FIFAe 2023
2023-01-26

Udhëzues i basteve FIFAe për t'ju përgatitur për rikthimin e finaleve të FIFAe 2023

Pyetja "A mund të bastoj në FIFA eSports?" është pyetur nga dashamirët e futbollit në mbarë botën. Si një nga sportet elektronike më të njohura në botë, FIFA natyrshëm ngre këtë lloj hetimi. Çdo ditë, miliona tifozë luajnë FIFA online kundër njëri-tjetrit. Shumë njerëz janë bërë profesionistë të nivelit të lartë të FIFA eSports dhe konkurrojnë në nivelet më të larta të lojës në kampionate dhe turne të mëdhenj.

Udhëzuesi i vetëm guximtar i basteve që do t'ju nevojitet
2023-01-12

Udhëzuesi i vetëm guximtar i basteve që do t'ju nevojitet

Titulli më i ri nga Riot Games, Valorant, po sheh shumë veprim në qarkun konkurrues të lojërave. Të apasionuarit pas basteve ka të ngjarë të kenë parë një rritje në tregjet e esporteve në libraritë e tyre të preferuar, me Valorant që ka të ngjarë të jetë një nga lojërat e disponueshme.

Bastet Overwatch: Një udhëzues i dobishëm për fillestarët
2023-01-05

Bastet Overwatch: Një udhëzues i dobishëm për fillestarët

Bastet e sporteve online kanë pjesën e tyre të mjaftueshme të sfidave. Mund të jetë e vështirë të përcaktosh bastet Overwatch, çfarë ndodh me operatorët e shumtë dhe të gjithë që kanë nevojë të kuptojnë pikat e nxitjes në mënyrat dhe mundësitë e ndryshme të lojës.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close