About Us

Historia jonë

Po sikur t'i gjenim faqet e basteve esport më të lehta dhe më efektive sesa thjesht të shfletojmë në internet?

EsportRanker është pjesë e markës CasinoRank e cila u gjet në vitin 2017. Faqja jonë e internetit hapi portat e saj në 2021 me një mirëseardhje të ngrohtë për të gjithë ata që duan esports ose bast - ose të dyja së bashku.

Motivimi pas krijimit të kësaj faqe interneti ishte ofrimi i një faqe interneti të renditjes së basteve esport online, ku përdoruesit të ndjehen të sigurt dhe të kujdesshëm. Mbi 25 vjet përvojë të kombinuar, ekipi ynë është këtu për ju për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja dhe për ta bërë përvojën tuaj të basteve të këndshme dhe të sigurt.

Misioni yne

Ne vendosëm të renditim faqet e internetit më të mira që ofrojnë baste esport sipas udhëzimeve strikte, në mënyrë që të mos keni nevojë të endeni nëpër internet. Ne po kujdesemi për shqyrtimin e këtyre faqeve në internet, renditjen e tyre dhe ofrimin e tyre për të gjithë përdoruesit tanë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni atë që i përshtatet më shumë nevojave tuaja. Dhe mund ta bëni me vetëbesim.

Disa nga faqet e lojërave të fatit dhe basteve mund të jenë të rrezikshme për t'u luajtur, ato mund të jenë të rreme dhe t'ju bëjnë të pendoheni duke luajtur online. Kjo është ajo që ne nuk duam që ju të përjetoni.

Na kontaktoni

Nëse keni një pyetje ose një sugjerim, mund të na kontaktoni në çdo kohë me email në casinos@casinorank.com, dhe ne do të kthehemi tek ju sa më shpejt të jetë e mundur.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:Merrni bonusin tuaj të depozitës prej 100 €

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close