96M

Age Limit
96M
96M is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Rreth 96M

96M është një nga ESports tona të provuara dhe të besuara, është themeluar në 2014 . 96M është aktualisht në 8 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e të gjithë basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në 96M

Në 96M mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: eSports . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports ​.

Metodat e depozitimit pranohen në 96M

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . 96M ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në 96M jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Bank transfer dhe shumë më tepër.

Pse të luani në 96M ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. 96M u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

96M kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Bank transfer .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (9)
Baste falasBonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Kineze
Malajziane
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (10)
Baccarat
Baste sportive
Blackjack
Futboll
Lotaria
Poker
Slotat
Sportet virtuale
Sportive
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
Bank transfer
Crypto
E-wallets
Eezie Pay
Instant bank transfer
Local/Fast Bank Transfers
QR Code
ShtetetShtetet (2)
Malajzia
Singapor
SoftwareSoftware (15)
Allbet Gaming
Asia Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Habanero
Microgaming
NetEnt
Playtech
Pragmatic Play
Red Tiger Gaming
SA Gaming
SABA Sports
Sexy Baccarat
Spadegaming
TopTrend