Vlerësimi i librave 888 Casino - Security

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Security

Me rritjen e rasteve të krimit kibernetik në kohët e fundit, 888 ka marrë të gjitha masat e mundshme të sigurisë për të siguruar që të gjitha paratë dhe informacionet private të klientëve të tyre të jenë të sigurta gjatë gjithë kohës. Disa nga veçoritë e sigurisë janë theksuar më poshtë.

Fjalëkalimet dhe hyrjet

888 siguron që të gjithë përdoruesit e regjistruar të kenë kombinime unike të fjalëkalimeve dhe emrave të përdoruesve. Një pyetje sigurie është përfshirë gjithashtu për t'u përdorur në rast se fjalëkalimi është komprometuar në çfarëdo mënyre. Fjalëkalimi llogaritet si masa e parë mbrojtëse që ndihmon në parandalimin e personave të paautorizuar nga aksesi në llogarinë e një lojtari.

Verifikimi i moshës dhe identitetit

888 zakonisht kërkon që përdoruesit të ofrojnë dokumente të mëtejshme të verifikimit të identitetit, zakonisht vetëm gjatë kërkesës së parë të tërheqjes. Kjo ndihmon për të siguruar që vetëm pronari i vërtetë i llogarisë mund të tërheqë fonde. Verifikimi i moshës gjithashtu ndihmon në parandalimin e të miturve ose lojtarëve të paligjshëm nga aksesi i shërbimeve.

Kriptimi i fundit

Kompania 888 përdor teknologjitë më të fundit dhe më të sigurta të kriptimit për të siguruar platformat e saj në internet. Kjo e bën pothuajse të pamundur për hakerët që të ndërpresin çdo transaksion që përdoruesit bëjnë ose të kenë akses në të dhënat private të përdoruesit, siç janë informacionet bankare.

Lojtarët duhet të sigurojnë që fjalëkalimet e tyre të jenë të sigurta dhe të pakompromis. Çdo aktivitet i panjohur në llogarinë e një lojtari mund të jetë një tregues i komprometimit të fjalëkalimit.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (68)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GODota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Stud Poker
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Estonia
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kili
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Malta
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Peruja
Portugalia
Rumania
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic