888 Casino - Games

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Games

Bastet në eSports në 888 janë mjaft të thjeshta. Për të hyrë në tregun e eSports, një lojtar duhet të lundrojë në faqen 888sports. Të gjitha sportet e ofruara në faqe janë të renditura në një kolonë në anën e majtë të faqes. Zgjedhja e eSports do ta çojë lojtarin në të gjitha ngjarjet eSports të disponueshme në faqe, në të cilat lojtarët mund të vendosin baste.

Këtu është një listë e disa prej lojërave më të luajtura eSports në 888:

Ofensivë Globale Kundër-Strike

CS: shko është një lojë me qitje në vetën e parë. Ai përfshin dy ekipe që përballen me njëra-tjetrën në disa raunde për të arritur objektivin e lojës. Objektivat dhe numri i lojtarëve për çdo ekip varen nga mënyra e lojës së luajtur. Competitive, Wingman, Casual, Deathmatch, Arms Race, Demolition dhe Flying Scouts Man janë shtatë mënyrat e ndryshme të lojës.

Disa liga dhe turne Counter-Strike Global Offensive të disponueshme në 888 janë IEM Fall, Republeage dhe ESL Mistrzostwa Polski. Këto liga dhe turne janë ndër më të njohurat, të cilat i lejojnë lojtarët të ndjekin nga afër dhe të marrin informacione përkatëse për të bërë baste të informuara.

Ylber Gjashtë

Ylber Gjashtë është një lojë tjetër taktike me qitje e zhvilluar nga Ubisoft Montreal. Ai përfshin një shumëllojshmëri të gjerë operatorësh, secili me armë, pajisje dhe kombësi të ndryshme. Struktura e lojës është asimetrike, gjë që e bën atë edhe më interesante. Kjo për shkak se ekipet e përfshira zakonisht nuk janë të balancuara në lidhje me zgjedhjen e aftësive të tyre.

Ndeshjet e renditura zakonisht zgjasin vetëm tre minuta, dhe ndeshjet e rastësishme zgjasin katër minuta. Nëntë mënyrat e ndryshme të lojës janë Peng, Bombë, Zonë e Sigurt, Realizëm Taktik, Situata, Vende Trajnimi, Shpërthim, Arcade dhe ngjarje sezonale.

Liga e Legjendave

Liga e Legjendave loja përfshin lojtarët që kontrollojnë personazhet që kanë aftësi unike. Loja ka 155 karaktere me aftësi unike, të njohura si Champions. Objektivi i secilit lojtar është të shkatërrojë strukturat mbrojtëse të kundërshtarëve dhe të mposhtë miqtë dhe kampionët e tyre.

Modaliteti kryesor i lojës së League of Legend, i cili është ai që zakonisht paraqitet në 888 eSports, quhet Summoner's Rift. Ai përfshin një shkallë konkurruese të renditur me nëntë nivele. Nëntë nivelet variojnë nga Hekuri dhe Bronzi, dy më pak të aftët, te Grandmaster dhe Challenger. Çdo ekip synon të shkatërrojë Nexus-in e ekipit tjetër për të fituar.

Turnetë e League of Legends u shfaqën në 888sports LFL. Ai përmban një format të turneut të dyfishtë raundi, ku secili ekip luan 18 ndeshje. 888sports ofron gjithashtu baste të drejtpërdrejta për lojëra eSports, duke përfshirë League of Legends. Kjo do të thotë që lojtarët kanë gjithmonë një shans për të bastuar në ekipin e tyre të preferuar në çdo kohë përpara përfundimit të lojës.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic