Vlerësimi i librave 888 Casino - FAQ

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

FAQ

Të gjitha pyetjet janë përgjigjur në 888 Casino esports bookie. Gjeni këtu pyetjet më të shpeshta në lidhje me bastet e sporteve në 888 Casino.

Si mund të fillojë një lojtar të vërë baste në 888?

Lojtari duhet të fillojë duke u regjistruar për një llogari në 888. Hapja e një llogarie është falas dhe kërkon vetëm disa minuta për t'u përfunduar. Megjithatë, lojtarët duhet të sigurohen se janë të pranueshëm përpara se të hapin një llogari. Faktorët e pranueshmërisë përfshijnë moshën dhe vendndodhjen gjeografike. Një lojtar duhet gjithashtu të depozitojë para në llogarinë e tij të re të basteve për të filluar bastet.

Si mund të depozitojë një lojtar para në llogarinë e tij?

Depozitimi i parave kërkon që një lojtar të ketë fonde të mjaftueshme në llogarinë e tij bankare. Më pas ai mund të kalojë në faqen e depozitave dhe të zgjedhë mënyrën e duhur të pagesës që dëshiron të përdorë dhe shumën që do të depozitojë. Mënyra të ndryshme pagese mund ta shtyjnë lojtarin të ndjekë hapa të ndryshëm. Nëse gjithçka është bërë si duhet, fondet do të përpunohen brenda pak minutash.

A kufizohen bastet sportive vetëm tek ekspertët e sportit?

Çdo lojtar i lejohet të vë bast në sport, pavarësisht nga njohuritë e tij sportive. Kjo është për shkak se rezultatet e basteve nuk varen kurrë nga ajo se sa dikush di për lojërat. Megjithatë, të kesh disa njohuri rreth sporteve dhe ngjarjeve mund ta bëjë bast pak më të lehtë. Kjo është për shkak se një lojtar mund të marrë vendime më të informuara bastesh pa pasur nevojë të bëjë shumë kërkime.

A mund të bastojnë lojtarët në eSports?

888 ofron një shumëllojshmëri të mirë të ngjarjeve eSports në të cilat lojtarët mund të bastojnë. Lojtarët mund të zgjedhin ndonjë nga ngjarjet e tyre të preferuara eSports dhe të vënë një bast, duke përfshirë ndeshjet që janë tashmë në vazhdim. Kjo falë veçorisë së basteve live të 888sports.

Cila është shuma minimale e depozitës dhe tërheqjes?
Shuma minimale që një lojtar mund të depozitojë në llogarinë e tij është 10 dollarë. Megjithatë, kjo lejohet vetëm për disa nga mënyrat e pagesës. Për shembull, depozitimi përmes Transferimit Wire kërkon një minimum prej $100. Shuma minimale e tërheqjes është gjithashtu 10 dollarë.

Cilat janë kohët e përpunimit të depozitimit dhe tërheqjes?

Koha që duhet për përpunimin e depozitave dhe tërheqjeve varet nga mënyra e përdorur e pagesës. Të gjitha depozitat zakonisht zgjasin më pak se dhjetë minuta, me përjashtim të disa mënyrave të pagesës, të cilat mund të zgjasin deri në disa ditë pune. Përpunimi i tërheqjes zgjat shumë më tepër, me kohën më të shkurtër ndërmjet 2 deri në 3 ditë dhe më e gjata është 7 deri në 10 ditë.

A mund të bastojnë lojtarët duke përdorur smartfonët e tyre?

Anëtarët mund të vendosin baste në çdo ngjarje sportive duke përdorur telefonat e tyre inteligjentë. Kjo për shkak se 888 faqet janë miqësore për celularët. 888 ka gjithashtu aplikacione të mahnitshme për smartphone për të gjitha markat e tyre, duke e bërë edhe më të lehtë për lojtarët të shijojnë bastet në pajisjet e tyre celulare.

A ofron 888 një bonus mirëseardhjeje për anëtarët e rinj?

888 ofron bonuse mirëseardhjeje për të gjithë klientët e rinj. Shuma e bonusit mund të shkojë deri në 100% të depozitës së parë që klienti i ri bën. Megjithatë, shuma maksimale e bonusit që klienti merr nuk mund të kalojë 200 dollarë. Përveç bonusit të mirëseardhjes, ka edhe shumë bonuse të tjera dhe oferta promovuese që të gjithë përdoruesit mund t'i shijojnë.

A mund të bashkohet ndonjë lojtar në VIP Club?

Klubi VIP është i rezervuar vetëm për anëtarët elitë dhe më besnikë të 888. Ai vjen me përfitime të shumta, si kalim për të gjitha eventet ekskluzive dhe promovimet VIP. Anëtarët VIP marrin gjithashtu menaxhim të personalizuar të llogarisë.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic