888 Casino - Bonuses

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Bonuses

888 ofron disa bonuse për lojtarët, të gjitha të krijuara për të tërhequr lojtarë të rinj në platformë dhe për të ruajtur ata ekzistues. Lojtarët mund të përdorin shumicën e bonuseve për të vendosur baste në ngjarjet e eSports. Kur të plotësohen të gjitha kërkesat e basteve, fitimet nga bonuset mund të transferohen nga llogaria e bonusit në llogarinë e parave të gatshme dhe të tërhiqen.

Bonus & Depozitë në 888

Lloji kryesor i bonusit për të cilin kualifikohen të gjithë lojtarët kur bashkohen me ofruesin e basteve është ai Bonusi i mirëseardhjes. Shuma e bonusit bazohet në shumën e depozitës së parë. 888 ofron 100% të depozitës së parë të bërë, deri në një shumë maksimale prej $200.

Ekziston edhe një bonus tjetër për klientët e rinj, i cili fitohet duke vendosur bastin e parë. Lojtarët marrin 30 dollarë në baste falas për bastin e parë prej 10 dollarësh. Ata gjithashtu marrin 10 dollarë shtesë për t'u përdorur vetëm në lojërat e kazinosë. 888 ofron gjithashtu çmime të veçanta bonus, të cilat mund të përfshijnë trefisha të rritura dhe baste të veçanta shtesë.

Procesi i regjistrimit në 888

Procesi i regjistrimit është relativisht i lehtë dhe zgjat vetëm rreth një minutë për t'u përfunduar. Lojtari duhet të klikojë në butonin 'bashkohu tani' që ndodhet në këndin e sipërm djathtas të faqes së internetit të 888 për të filluar procesin.

Duke vepruar kështu, do të hapet një formular në të cilin lojtari duhet të fusë të dhënat e tij. Informacioni i kërkuar përfshin emrin, adresën e emailit, vendndodhjen, datën e lindjes dhe gjininë. Lojtari gjithashtu duhet të pranojë termat dhe kushtet për të vazhduar me procesin e regjistrimit.

Hapi tjetër në proces është krijimi i llogarisë së lojtarit. Për këtë, lojtari duhet të zgjedhë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim të sigurt. Ai gjithashtu duhet të zgjedhë një pyetje të përshtatshme sigurie dhe t'i japë një përgjigje. Ai gjithashtu duhet të sigurojë një numër celular dhe të zgjedhë monedhën e preferuar që do të përdorë në llogarinë e tij.

Pas kësaj, gjithçka që do të mbetet është të verifikoni që të dhënat e kontaktit të dhëna janë të vlefshme duke klikuar në një lidhje të dërguar në adresën e shtuar të emailit. Lojtari më pas mund të depozitojë para në llogarinë e tij dhe më pas të vazhdojë të shijojë përvojën 888.

Kërkesat e bonusit në 888

Të gjitha bonuset e ofruara në 888 kanë disa kërkesa që lojtarët duhet të plotësojnë. Dështimi për të përmbushur ndonjë nga kushtet zakonisht nënkupton që lojtari ka humbur shpërblimin e bonusit. Më poshtë janë disa nga kërkesat kryesore të basteve të bonusit.

Basti duhet të vendoset duke përdorur bonusin: Kur një lojtar vendos një bast duke përdorur para nga llogaria kryesore ose fonde të kufizuara, bastet nuk do të përmbushin kërkesat e bastit të bonusit.

Një lojtar duhet të vë bast shumën e bonusit 30 herë: Një lojtar mund të tërheqë një shumë bonus dhe fitime që dalin nga bonusi vetëm pasi të ketë vënë një shumë të barabartë ose më shumë se 30 herë më shumë se shuma e bonusit fillestar të marrë.

Lojtari duhet të vë bast bonusin përpara se të skadojë: Pas marrjes së bonusit, lojtari duhet ta vë bast atë dhe të përmbushë të gjitha kërkesat e bastit brenda 90 ditëve nga data e dhënies së bonusit. Dështimi për ta bërë këtë rezulton në humbjen e bonusit dhe të gjitha fitimeve të lidhura me bonusin nga lojtari.

Një lojtar duhet të konvertojë fitimet nga bonus në fondet e disponueshme përpara se të vendosë një kërkesë për tërheqje: Nëse një lojtar bën një kërkesë për tërheqje, ai humb të gjitha fondet e tij të kufizuara dhe të gjitha fitimet e lidhura që nuk janë transferuar ende në llogarinë kryesore dhe nuk janë reflektuar në fondet e disponueshme.

Lojëra të ndryshme kontribuojnë ndryshe në kërkesat e basteve: Të gjitha lojërat në 888 mund të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve. Megjithatë, disa lojëra kontribuojnë shumë më tepër se të tjerat. Për shembull, eSports kontribuojnë në një përqindje më të lartë se mut. Kështu, lojtarët duhet të zgjedhin me mençuri lojërat në të cilat bastojnë për të përmbushur kërkesat.

Vendndodhja gjeografike mund të ndikojë në kërkesat e basteve: Bonuset e ofruara nga 888 janë të hapura për të gjithë anëtarët e regjistruar. Megjithatë, anëtarët nga shtete, territore ose juridiksione të caktuara mund të mos kualifikohen për shpërblimet ose mund të duhet të plotësojnë kërkesa të ndryshme bastesh. Pranueshmëria për të gjitha bonuset është gjithashtu e kufizuar në një lojtar të vetëm për çdo familje.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic