Vlerësimi i librave 888 Casino - Account

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Account

Krijimi i një llogarie në 888 është një proces i drejtpërdrejtë që çdokush mund ta bëjë pavarësisht nga përvoja e tij në bastet online. Përpara krijimit të një llogarie, lojtarët duhet të sigurohen se janë të pranueshëm. Për këtë, paguesit duhet të jenë në vende ose juridiksione që lejohen të regjistrohen dhe të jenë mbi 18 vjeç. Lojtarët gjithashtu duhet të lexojnë me kujdes të gjitha termat dhe kushtet përpara se të vazhdojnë të krijojnë llogari të reja.

Si të hapni një llogari në 888 esports bookie?

Një lojtar duhet të vizitojë faqen zyrtare të 888 dhe të klikojë butonin 'Bashkohu' për të filluar regjistrimin. Lojtari më pas duhet të zgjedhë se cilës markë do t'i bashkohet.

Opsionet janë 888casino, 888poker, 888sport dhe 888ladies. Për eSports, 888sport do të jetë zgjidhja e duhur. Hapi tjetër kërkon që lojtari të plotësojë të dhënat e tij, duke përfshirë emrin, shtetin, adresën e emailit, numrin e telefonit, datën e lindjes dhe gjininë.

Lojtari duhet të zgjedhë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim të vlefshëm për të përfunduar procesin e konfigurimit dhe më pas të klikojë në butonin "Krijo". Më pas, lojtari mund të fillojë të përdorë llogarinë e tij menjëherë pasi të klikojë në një lidhje të dërguar në adresën e tij të emailit. Megjithatë, ai gjithashtu duhet të depozitojë fonde në llogari për të vendosur ndonjë bast real.

888 gjithashtu kërkon që përdoruesit të verifikojnë identitetin e tyre duke ngarkuar kopje të dokumenteve të ndryshme. Dokumentet përfshijnë:

  • Një kartë identiteti me fotografi.
  • Një kopje e kartës së debitit ose kreditit.
  • Dëshmi e adresës së emailit.
  • Dokumentacion i noterizuar.

Një lojtar mund të bëjë tërheqje vetëm pas ngarkimit të suksesshëm të dokumenteve përkatëse. Është gjithashtu e mundur të fshini një llogari në çdo kohë.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic