Vlerësimi i librave 22BET - Tips & Tricks

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusDeri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET
Deri në 600 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Tips & Tricks

Tips & Tricks

Një nga elementët më themelorë në hartimin e strategjive si një lojtar eSports është aftësia për të përdorur këshilla bastesh. Lojtarët nuk duhet të mbështeten vetëm në këshilltarët; ju duhet të mësoni dhe të zhvilloni një strategji personale që do t'ju shohë të përfitoni sa më shumë nga tregjet tuaja të disponueshme.

Me këtë në mendje, këtu janë disa këshilla dhe truket e përgjithshme të basteve eSports që çdo lojtar duhet të përqafojë gjatë zhvillimit të strategjisë së tij të përgjithshme të basteve.

#1 Kushtojini vëmendje njohurive statistikore

Faqet e basteve si 22Bet bëjnë përpjekje të mëdha për të ofruar njohuri statistikore duke filluar nga renditja, rezultatet e turneut të kaluar dhe historia e ndeshjeve deri te udhëzuesit e formave të ekipit. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se lojtarët duhet të depozitojnë të gjitha shpresat e tyre në statistika; surprizat janë të rendit të ditës.

#2 Luaj lojën

Luajtja e lojës ndihmon shumë në përmirësimin e të kuptuarit të një lojtari për çdo lojë dhe ndërlikimet e saj. Kuptimi i ngjarjeve të bazuara në eSports dhe mësimi i aftësive të vlefshme luan një rol kyç në përmirësimin e mundësive të një lojtari për të bërë parashikimet e duhura.

#3 Gjeni vlerën

Çelësi i basteve fitimprurëse qëndron në gjetjen e tregjeve që premtojnë fitimet më të mira. Herë pas here, libralidhësit mund t'i kenë parashikimet e tyre të gabuara. Pra, lojtarët e eSports duhet të mbajnë gjithmonë sytë hapur ndaj çdo probabiliteti të nënkuptuar dhe të mbështjellin kokën rreth këtyre parashikimeve. Suksesi në bastet e eSports ka të bëjë me gjetjen e vlerës nga shanset e libralidhësve.

#4 Përqendrohuni në një ngjarje eSports në një kohë

Në vend që të keni njohuri të pjesshme për ngjarje të shumta eSports, është gjithmonë më mirë të jeni ekspert në një. Fokusi është thelbësor për të ndihmuar çdo lojtar të identifikojë baste të vlefshme. Pasi të jeni të kënaqur me një ngjarje të caktuar, të themi LOL, gjithmonë mund të kaloni në një tjetër që ju duket interesante.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close