Vlerësimi i librave 22BET - Support

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusDeri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET
Deri në 600 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Support

Support

Fatkeqësisht, ka gjithmonë një shans që të përballeni me disa vështirësi në shfrytëzimet tuaja të basteve. Meqenëse çështjet janë të zakonshme për të gjitha platformat e basteve, shumica e lojtarëve priren të jenë veçanërisht të shqetësuar për marrjen e faqeve të basteve me një ekip mbështetës të përgjegjshëm që përgjigjet shpejt ose adreson problemet me të cilat përballen lojtarët.

Shërbimi i mbështetjes së klientit 22Bet

22Bet ofron mbështetje të besueshme. Së pari, faqja e internetit është intuitive dhe e lehtë për t'u naviguar. Kjo do të thotë që lojtarët rrallë duhet të vazhdojnë të kontaktojnë ekipin mbështetës. Vlen gjithashtu të theksohet se lojtarët mund të gjejnë përgjigje për disa pyetje të zakonshme duke vizituar seksionin FAQ.

Fillestarët që duan të mësojnë litarët e lojërave të ndryshme eSports padyshim që do të vlerësojnë ndërveprimet me specialistët. Një produkt solid për entuziastët e eSports, ky krijues i basteve ka një ekip të shumëanshëm të mbështetjes së klientit në dispozicion 24/7, ku lojtarët mund të bëjnë gjithmonë pyetje ose të raportojnë ndonjë problem me sitin. Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit duke përdorur ndonjë nga metodat e mëposhtme:

  • Email
  • Numri i celularit
  • Bisedë e drejtpërdrejtë

Lojtarët që kërkojnë taksi ndihmë janë të sigurt se shqetësimet e tyre do të adresohen dhe në kohën e duhur.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close