22BET Rishikimi i basteve eSports 2024 - Security

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
NĂ« dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
NĂ« dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Security

Security

22Bet është një kazino online e sigurt dhe e sigurt. Ky libralidhës është i licencuar nga autoriteti i lojërave të fatit në Curacao, një juridiksion i dalluar në industrinë e lojërave të fatit në internet. Si pjesë e rritjes së mëtejshme të sigurisë së saj, 22Bet është në faza të avancuara të kërkimit të akreditimit nga Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar në Gjibraltar.

Sipas kushteve të këtij operatori, ai ka marrë të gjitha masat e nevojshme për të ruajtur të dhënat apo fondet e klientëve. 22Bet përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL që mbron të gjitha të dhënat e bastorëve të saj. Edhe më mirë, lojtarët janë të garantuar për lojën e ndershme ndërsa janë në këtë faqe interneti.

Ashtu si shumica e kazinove online sot, 22Bet mbron nga afër me organizatat që vlerësojnë integritetin dhe drejtësinë e lojërave në internet. 22Bet është audituar nga reklamat e certifikuara nga grupe të palëve të treta, duke përfshirë Gaming Labs International (GLI), Testimin e Sistemeve Teknike (TST) dhe Rregulloren dhe Sigurimin e Tregtisë Elektronike dhe të Lojërave Online (eCOGRA), ndër të tjera.

Gjatë viteve, nuk ka pasur asnjë pretendim apo shqetësim për 22Bet si një mashtrim. Megjithatë, supozoni se një lojtar ka disa shqetësime personale që mund të kërcënojnë sigurinë e tij në vend. Në atë rast, ata gjithmonë mund të kontaktojnë sistemin e mbështetjes së 22Bet, i cili, nga ana tjetër, do të ofrojë një zgjidhje të përshtatshme pronto.