22BET - FAQ

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

FAQ

Gjeni pyetjet më të shpeshta rreth basteve esports në 22Bet këtu.

Si mund të përmirësojë një lojë shanset e tyre për të fituar?

Ashtu si me shumicën e formave të lojërave të fatit, basteshkruesi shpesh ka të qeshurën e fundit. Por lojtarët e eSports mund të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar në kazino në shumë mënyra. Si fillim, kumari i përgjegjshëm inkurajohet shumë. Strategjia dhe një kuptim i mirë i madje mund të ndihmojnë gjithashtu një lojtar të bëjë zgjedhje të informuara.

Çfarë ndodh nëse një lojtar harron fjalëkalimin e tij?

Për shumë arsye, mund të ketë raste kur një lojtar nuk mund të hyjë në llogarinë e tij. Megjithatë, 22Bet e bën procesin e gjetjes së fjalëkalimit më të lehtë sesa mund ta bëjë; klikoni në lidhjen "harrova fjalëkalimin" dhe merrni lidhjen e rivendosjes së fjalëkalimit në emailin tuaj. Ky proces duhet të jetë i lehtë. Megjithatë, departamenti i shërbimit ndaj klientit është gjithmonë i hapur për të ndihmuar në rast se një lojtar has ndonjë problem për të hyrë në llogaritë e tij.

Kur duhet të përdorë një lojtar bonusin e tij?

Si eSportet e reja ashtu edhe ato ekzistuese mund të përfitojnë nga lista e gjatë e bonuseve të 22Bet. Sidoqoftë, koha është thelbësore, duke pasur parasysh se shumica e këtyre bonuseve i nënshtrohen kërkesave të bastit, të cilat përcaktojnë periudhën që një lojtar duhet të përdorë bonusin. Për sa i përket kohës, gjithçka që duhet të bëjë një lojtar është t'i kushtojë vëmendje kufijve të përcaktuar në kërkesat e basteve. Dështimi për të përdorur bonusin gjatë kohës që ai është ende aktiv, mund të ndodhë që lojtari të humbasë ofertën e bonusit ose një shans për të zgjatur qëndrimin e tij në kazino

Pse lojtarët shijojnë 22Bet eSports?

22Bet shënon të gjitha kutitë e duhura për sa i përket lojërave eSports. Ky libralidhës ofron një gamë të gjerë tregjesh, shanse të mëdha dhe oferta bujare bonus për fillestarët. Lojtarët me probleme do t'i zgjidhin ato brenda pak minutash, falë mbështetjes së klientit 24/7.

Kush është i kufizuar të luajë?

Vlen gjithashtu të theksohet se ka shumë kombe të kufizuara, disa prej të cilave janë ndër ekonomitë më të mëdha në botë. Lojtarët nga vende si Rusia, Mbretëria e Bashkuar, Kina, Emiratet e Bashkuara Arabe, Zvicra, Estonia dhe Malta mund të mos kenë akses në 22Bet. Sidoqoftë, ka shumë mënyra për të anashkaluar këto kufizime, siç është përdorimi i një VPN.

Ku mund të hyjë një lojtar në bastet e disponueshme eSports?

Lojtarët mund të aksesojnë lojërat e disponueshme eSports në 22Bet vetëm duke vizituar faqen e tyre zyrtare ose duke përdorur aplikacionin zyrtar. Cilado opsion që përdor një lojtar, një klikim i thjeshtë në "seksionin eSports" në menynë e navigimit do të zbulojë të gjitha ngjarjet e disponueshme eSports në atë moment dhe do t'i lejojë ata të fillojnë të vendosin baste.

Cilat oferta bonus mund të pretendojë një lojtar i eSports?

22Bet ofron një listë të gjatë stimujsh për lojtarët e eSports, të cilat mund të përdoren edhe në baste sportive. Përveç bonusit të mirëseardhjes, lojtarët e eSports mund të përfitojnë gjithashtu nga promovime të reja që variojnë nga shpërblimet në para, rrotullimet ditore falas, bonuset e ringarkimit ose edhe një bonus për një varg të pafat bastesh të humbur.

A është 22Bet i sigurt dhe serioz?

Është një fakt i njohur që 22Bet është në treg prej disa vitesh. Megjithatë, kjo në asnjë mënyrë nuk tregon një dritë negative mbi besueshmërinë e tij. Në fund të fundit, nuk ka pasur tituj negativë për këtë ofrues bastesh. Fakti që 22Bet ka një licencë Karaibe nga Curacao e thekson më tej atë të sigurt dhe të sigurt.
do?

A mund të vendos baste eSports ndërsa jam në lëvizje

Po. 22Bet kupton se shumica e lojtarëve sot preferojnë të vënë baste duke përdorur telefonat inteligjentë në vend që të ulen pas një kompjuteri. Pra, 22Bet ofron akses të plotë në lojërat eSports, duke mbuluar të gjitha tregjet e mundshme së bashku me çdo aktivitet tjetër bastesh të lidhur me 22Bet.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
22bet Partners
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
Habanero
Inbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Pragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY