Vlerësimi i librave 20bet

20betResponsible Gambling
CASINORANK
7.78/10
Bonus
96%+ Pagesa në Top Sports
Shërbim i shpejtë ndaj klientit
Kazino bastesh sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
96%+ Pagesa në Top Sports
Shërbim i shpejtë ndaj klientit
Kazino bastesh sportive
20bet
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Përveç një ose dy klientëve të zakonshëm të pakënaqur, gjetëm shumë vlerësime pozitive nga lojtarët, veçanërisht në përputhje me bonuset dhe promovimet në 20bet. Këto veçori bujare i bëjnë bastuesit të vijnë për më shumë veprime në 20bet. Përpara se të arkëtojnë, bastorët duhet të plotësojnë të gjitha kërkesat dhe rregullat e basteve të lidhura me bonuset individuale. Për më tepër, bonuset 20bet kanë një kufi maksimal. Futbollistët mund të kenë akses në të gjitha bonuset e disponueshme në faqen e Promovimeve.

Ato përfshijnë:

 • Bonusi i depozitës së parë që përputhet me 100% të depozitave tuaja deri në 100 €/$.
 • Bonusi i rifreskimit të së shtunës deri në 100 €/$ Baste javore falas për lojtarët besnikë.
 • Bonusi i parashikimitfiton në baste falas deri në 1000 €/$ për vendosjen e basteve në rezultatet e ngjarjeve sportive.
 • Turneu i Bastorëve të Fondit të Çmimeve mbi 10,000 €/$ për të konkurruar me lojtarët e sportit 20bet
 • Funksioni i arkëtimit në rast se nuk jeni të kënaqur me mënyrën se si po shkon basti juaj.

Mendonit se kjo ishte e gjitha? 20bet gjithashtu ka një Rritni shanset tuaja veçori e deri në 100% para shtesë në bastet e kombinuara. Sinqerisht, ku tjetër mund të merrni një përzgjedhje kaq të gjerë ofertash për të rritur fitimet tuaja?

+2
+0
Mbylle
Games

Games

Një lojtar profesionist i bixhozit e njeh një faqe profesioniste lojërash në shikim të parë dhe 20bet i ka të gjithë shënuesit. Gjëja e parë që do të vini re kur zbarkoni në faqen kryesore është shpejtësia e shtrembërimit që duhet që faqet të ngarkohen. Të gjitha lidhjet shfaqen në faqen kryesore dhe promovimet dhe shpërblimet aktuale janë nën shiritin e sipërm. Klikoni butonin BASTE SPORTE për t'ju ridrejtuar në ligat dhe turnet e librave sportiv. Kjo do të ndryshojë seksionin e mesëm për të shfaqur lojërat nga kupat e ligës në kupat e botës. Të gjitha lojërat shfaqen në shiritin e majtë dhe në pjesën qendrore të sipërme pak përpara ndeshjes së parë.

Loja më e mirë dhe më e njohur e basteve esports në 20bet është Counter-Strike. Faqja gjithashtu ka paraqitur më tej tituj jo shumë të zakonshëm, duke përfshirë:

 • eFutbolli
 • DOTA 2
 • Call of Duty
 • eBasketboll – NBA 2K
 • Ylber Gjashtë
 • Liga e Legjendave

Zgjedhja e eSoccer FIFA imiton lojën aktuale me të gjitha veçoritë e përfshira. Në të njëjtën kohë, eBasketball ka një ngjashmëri të fundit me Shoqatën Kombëtare të Basketbollit.

Një tjetër veçori mbresëlënëse është shtimi i mbi 30 tregjeve të ndryshme për të bastuar, duke përfshirë kokë më kokë, shansin e dyfishtë, handikapin, golat totale dhe rezultatin e saktë. 20bet përmban liga emocionuese dhe turne ekskluzive si:

 • Seria Premier Blast
 • Liga Evropiane Pro
 • Konferenca Lindore

Nuk mund të shikoni një ngjarje në vazhdim? Asgjë për t'u shqetësuar. Veçoria Live Event i lejon lojtarët të bastojnë në esportin e tyre të dëshiruar ndërkohë që shikojnë aksionin duke u ulur.

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, 20bet bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë mënyrash pagese të disponueshme në 20bet për të plotësuar nevojat e bastorëve të sporteve elektronike. Ato ofrojnë metoda të sigurta depozitimi, të tilla si EcoPayz, MuchBetter, Visa, Skrill, MasterCard , për t'u siguruar që mund të shtoni me lehtësi fonde në llogarinë tuaj. Për më tepër, 20bet ofron disa metoda të besueshme të tërheqjes, duke ju lehtësuar aksesin në fitimet tuaja.

Deposits

Megjithëse 20bet ofron një përzgjedhje të gjerë të mënyrave të pagesës, faqja rekomandon gjithashtu bastorët të përdorin vetëm metodat e preferuara të depozitimit për t'u tërhequr. Thënë kështu, 20bet është i përkushtuar për të bërë të gjitha transaksionet sa më të shpejta dhe të sigurta, zakonisht nën 24 orë. Ekipi i shërbimit 20bet gjithashtu paralajmëron klientët që të mos bëjnë tërheqje dhe depozita pa vënë baste; përndryshe, kompania rezervon të drejtën të refuzojë pagesat.

Metodat e disponueshme të depozitimit përfshijnë:

 • Karta Paysafe
 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • Transfertë bankare në internet
 • ecoPayz
 • Me besim
 • Transferim i Shpejtë
 • Flexepin
 • MiFinity
 • eZeeWallet
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin

Shumica e metodave të depozitimit kanë një kufi minimal prej 10 € dhe një maksimum prej 100,000 €. Megjithatë, kriptovalutat kanë kufij më të lartë minimal dhe maksimal prej 20 € dhe 1,000,000 €, respektivisht.

Withdrawals

Bastorët zakonisht përdorin të njëjtat metoda depozitimi për tërheqje. Kjo mund të bëhet përmes monedhave të tilla si USD< SEK, AUD, CAD, GBP< EUR dhe NOK. 20bet gjithashtu mbështet bastet esports me kriptomonedhë. Ky libër sportiv që mendon përpara po bën shumë për të përmirësuar ofertën e tij çdo ditë, duke përfshirë kryerjen e pagesave të shpejta dhe të sigurta. Seksioni esport në 20bet ka një pagesë mesatare prej 94%, që do të thotë se 94% e lojtarëve me fat shkojnë në shtëpi të lumtur.

Metodat e pagesës përfshijnë, por nuk kufizohen në Skrill, iDebit, MasterCard, VISA, Instant Banking dhe Neteller.

20bet ka vendosur një kapak prej 0,10 € si aksionin minimal në çdo përzgjedhje. Fitimi maksimal për bast është i kufizuar në 100,000 € dhe 250,000 € në ditë. Megjithatë, këto mund të ndryshojnë herë pas here. Tërheqja minimale në çdo kohë të caktuar është 10 €, dhe maksimumi është 4,000 € për shumicën e metodave.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

20bet bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. 20bet është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Licencat

Security

Si një faqe shumëgjuhëshe bastesh esports, 20bet mbështet gjuhë të tilla si anglisht, portugalisht, tagalog, gjermanisht, italisht, Español, Français dhe Český. Kjo u mundëson bastuesve të aksesojnë 20bet nga pothuajse kudo në botë. Megjithatë, 20bet është i kufizuar në juridiksione të caktuara për shkak të rregullave të rrepta të lojërave të fatit. Kjo perfshin:

 • Sierra Leone
 • SHBA
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Rusia
 • Holanda
 • Uganda
 • Xhamajka
 • Letonia
 • Australia
 • Bjellorusia
 • Franca
 • Curacao

Megjithatë, kjo nuk do të thotë se faqja nuk është e ligjshme. Operacionet në 20bet janë të licencuara dhe të rregulluara nga Autoriteti i Lojërave të Curacao, ndërsa partnerë të tjerë të pavarur sigurojnë sigurinë më të lartë dhe drejtësinë e lojës. VPN-të i anashkalojnë lehtësisht këto kufizime, megjithëse kjo mund t'ju sjellë në telashe.

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, 20bet i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Jo çdo ditë vjen nga një libër sportiv i bërë në mënyrë eksplicite për sportdashësit me një prekje të "X-Factor", i cili mungon në shumicën e librave. 20bet u formua nga TechSolutions Group NV në vitin 2020 si një dyqan i vetëm për sportistët. Faqja e internetit ofron një përvojë futuriste të një lloji me të gjitha ngjarjet e shfaqura lehtësisht, me shanset e drejtpërdrejta që ndryshojnë nga minuta.

Libri sportiv është i disponueshëm në shumicën e vendeve evropiane. Është veçanërisht i famshëm për bujarinë e tepërt në bonuse dhe promovime. Paralajmërim për spoilerët: ka bonuse ekskluzive për bastet besnikë në esport, të cilat zakonisht nuk i shihni në prezantuesit. Kjo faqe ndërkombëtare e basteve sportive mbështet 17 gjuhë dhe mënyra të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat. Kjo librari esports i ka kuptuar të gjitha, nga ofertat bujare deri te një përvojë fantastike e lojërave të fatit në uebsajt dhe një staf mbështetës që do t'ju bëjë të ndiheni si mbretër.

Gati për të mësuar më shumë rreth basteve esports në 20bet?

Fakte te shpejta

Viti i themelimit: 2020
Faqja e internetit: 20bet

Account

Krijimi i një llogarie me 20bet është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i 20bet është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Bisedë e drejtpërdrejtë: Yes

Tips & Tricks

 • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, 20bet u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve 20bet . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me 20bet , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e 20bet përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga 20bet . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga 20bet - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close